POZOSTAŁY TYLKO DWA MECZE...
Dodane przez Bodzo dnia Listopada 15 2008 15:27:37

Sezon piłkarski powoli dobiega końca. Podczas kiedy większość jest już zmęczona  jesienną rundą inni dopiero łapią wiatr w żagle. Mowa tu o szczawińskiej Zorzy, która tak naprawdę zaczęła grać w piłkę dopiero w ostatnim tygodniu rozgrywek. W trzech ostatnich meczach rozegranych pomiędzy 8 a 15 listopada Zorza zgromadziła 7 punktów, czyli tyle co w poprzednich 12 kolejkach. Przy okazji imponujący jest bilans bramkowy - w trzech meczach 13-3. Warto dodać, ze dwa z tych spotkań rozgrywała na boiskach rywali. Miłą niespodziankę sprawił Świt Staroźreby, zwyciężając w Gostyninie tamtejszego Mazura 2:1. Zwycięski gol dla Świtu autorstwa Macieja Sobiesiaka padł w 90 minucie pojedynku!

Przewodzące ligowej stawce zespoły Błękitnych Gąbin i Amatora Maszewo, nie spoczęły na laurach i również dziś pewnie pokonały swoich rywali. Błękitni 5:0, a Amator 4:0.

Po pięciu kolejnych przegranych wreszcie otrząsnęła się Skra Drobin - dziś wysoko zwyciężając z Bzurą Chodaków 4:0. Było to z kolei piąte przegrane spotkanie przez Bzurę, która dodatkowo nie była w stanie strzelić gola w 3 ostatnich spotkaniach, tracąc ich przy okazji aż 14. Chodakowscy kibice odetchnęli zapewne z ulgą, że to już koniec tej rundy, a przed ich ulubieńcami długa przerwa i czas na odbudowę zespołu.