PRZEDOSTATNIA SERIA SPOTKAŃ ZA NAMI
Dodane przez Bodzo dnia Listopada 11 2008 16:55:27

Już za cztery dni piłkarze zakończą jesienne zmagania i udadzą się na zasłużony odpoczynek. Na brak emocji w kończącym się powoli okresie jesiennym nie mogliśmy narzekać. Tak było i dziś podczas przedostatniej serii spotkań. Zaskakujący wszystkich skutecznością Amator Maszewo po raz kolejny udowodnił, że strzelców ma przednich - ogrywając w Chodakowie Bzurę aż 6:0. Piłkarze wicelidera kończyli ten mecz w "10", gdyż za niesportowe zachowanie, w 68' został usunięty z boiska jeden z ich graczy. W innym bardzo interesującym spotkaniu strzelono 5 goli, a mecz pomiędzy Kasztelanem Sierpc i Skrą Drobin zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2. Skra przegrała już 5 mecz z rzędu, z czego 4 razy w stosunku 2:3 !

Już za cztery dni piłkarze zakończą jesienne zmagania i udadzą się na zasłużony odpoczynek. Na brak emocji w kończącym się powoli okresie jesiennym nie mogliśmy narzekać. Tak było i dziś podczas przedostatniej serii spotkań. Zaskakujący wszystkich skutecznością Amator Maszewo po raz kolejny udowodnił, że strzelców ma przednich - ogrywając w Chodakowie Bzurę aż 6:0. Piłkarze wicelidera kończyli ten mecz w "10", gdyż za niesportowe zachowanie, w 68' został usunięty z boiska jeden z ich graczy. Mimo to zdołali strzelić jeszcze dwa gole. W innym bardzo interesującym spotkaniu strzelono 5 goli, a mecz pomiędzy Kasztelanem Sierpc i Skrą Drobin zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2. Skra przegrała już 5 mecz z rzędu, z czego 4 razy w stosunku 2:3 !

Mnóstwo emocji zapewnili kibicom na boisku w Dziembakowie piłkarze Orła Goleszyn i Zrywu Bielsk. Wiele ciekawych akcji, strzałów - aż 6 goli i wynik, który do końca nie był pewny. Orzeł od początku spotkania wypracowywał sobie jedno bramkowe prowadzenie, by po kilku minutach remisować... i tak był od stanu 1:0 aż do 3:3. Szerszy opis tego spotkania na www.plockapilka.pl oraz zapis relacji L!VE w Portalu M-GOL!

Nie zaskoczyły natomiast zespoły z dolnych części tabeli. Począwszy od 10 pozycji w dół - żadna ekipa nie zanotowała kompletu punktów. Choć za niespodziankę należy uznać remis Unii Iłów z silną ekipą Skrwy Łukomie 1:1.

Łącki Kormoran, walczący w szeregach czwartoligowców był bliski sprawienia niespodzianki w konfrontacji z jednym z najlepszych zespołów na tym froncie - Tęczą  Płońsk. Piłkarze Kormorana trzymali się dzielnie do końcowych minut. Przegrywali wprawdzie do przerwy 0:1 - jednak determinacja i chęć odniesienia korzystnego rezultatu, najpierw dawały nadzieję na spełnienie tych pragnień, później jednak okazały się zgubne w skutkach - gdyż wzorowo wyprowadzane kontrataki, dały zawodnikom Tęczy pewne - wysokie zwycięstwo. Zapis relacji L!VE z tego meczu w  serwisie M-GOL!

___________________

na zdjęciu fragment meczu: Orzeł Goleszyn - Zryw Bielsk (9.11.08) zdjęcie dzięki uprzejmości serwisu www.plockapilka.pl