REWELACJA RUNDY ZATRZYMANA
Dodane przez bramkarz dnia Października 12 2008 14:32:52

W najciekawszym meczu płockiej A Klasy Stoczniowiec Płock podejmował rewelację rundy jesiennej drużynę Czarnych Rempin. Wygrali gospodarze 3-2.
W porównaniu z ostatnim meczem w Wykowie trener Arkadiusz Raczkowski dokonał kilku zmian w składzie, który wyglądał następująco
Marcin Flak-Dariusz Sutkowski, Grzegorz Szortyka (Marcin Barszczewski), Piotr Olenderek, Kamil Korytkowski-Patryk Majchrzak (Kamil Bobyk), Rafał Mazurowski, Marcin Stachowicz (Bartosz Obojski), Łukasz Łomicki (Konrad Kozłowski) - Paweł Zandrowicz, Damian Kotkiewicz
Mecz był wyrównany. Najpierw na prowadzenie wyszli goście, którzy wykorzystali rzut karny podyktowany za ewidentny faul w polu karnym płocczan. Wyrównanie nastąpiło kilka minut później - również z rzutu karnego. Strzelcem gola dla płocczan Grzegorz Szortyka. Gdy wydawało się, że I połowa meczu zakończy się remisem indywidualną akcję przeprowadził Paweł Zandrowicz, który po minięciu kilku rywali wycofał piłkę na 16 metr od bramki do Rafała Mazurowskiego, który przepięknym strzałem w okienko pokonuje bramkarza gości.

Do przerwy 2-1. A po przerwie wydawało się, że już nic nie jest w stanie przeszkodzić dobrze grającym gospodarzom w odniesieniu kolejnego zwycięstwa. Jednak gracze z Rempina uznawani za rewelację rundy jesiennej wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności i doprowadzili do wyrównania. Po indywidualnej akcji, po minięciu chyba 4 zawodników napastnik gości pokonuje bramkarza Stoczniowca, który przy odrobinie szczęścia mógł sparować piłkę. Stało się inaczej i jest 2-2. Jednak nie był to ostatni gol meczu. Na 3-2 gola zdobywa Piotr Olenderek, który wykorzystał rzut karny. Goście po tej akcji mięli pretensje do sędziego bocznego, że był spalony., Panowie-gra się do gwizdka !!! A co do tego, czy był spalony czy nie jest sędzia.
Końcówka meczu to była nerwowe akcje z obu stron. Goście mieli sporo rzutów wolnych w okolicach 30 metra jednak nie przynosiły one korzyści. Dośrodkowania lekkie albo padały łupem bramkarza płocczan albo niebezpieczeństwo zażegnywali obrońcy. Sędzia główny doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry. W ostatniej minucie po zagraniu ręką zawodnika Stoczniowca przed ostatnią szansą stanęli goście. Po lekkim strzale bramkarz płocczan pewnie łapie piłkę a po chwili Pan Szymon Marciniak kończy mecz.

PS Delta 0-0 Skra II
Dobry wynik dla gospodarzy, którzy gonią lidera - Deltę. Kolejny mecz na ciężkim terenie w Bodzanowie z miejscowym Huraganem. Oj będzie się działo.