AMATOR GONI LIDERA
Dodane przez Anonim dnia Października 09 2008 06:33:47

W zaległym spotkaniu 6 kolejki Ligi Okręgowej Amator wygrywa z Mazurem Gostynin 5:1 (3:0).
Od 1 minuty Amator kontrolował grę... Juz w 17 min po pięknym dośrodkowaniu Pawła Grabowskiego ,Piotr Erzijn silnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje bramkarza gości! Po 30 minutach gry, widać że Mazur Gostynin nie poddaje się łatwo. Zaczyna atakować lecz próby zdobycia wyrównującego gola nie są zbyt skuteczne. W 42 min po faulu na zawodniku z Amatora, arbiter dyktuje rzut wolny. Do piłki podchodzi Paweł Grabowski , po silnym strzale bramkarz gości wybija piłkę przed siebie. Do pustej bramki dobija Piotr Erzijn. Jest 2:0. Arbiter główny Szymon Marciniak dodaje 2 min do czasu gry w pierwszej połowie. W doliczony czasie Piotr Erzijn otrzymuje prostopadłą piłkę od Tomasza Sudomira, która po raz trzeci ląduje w bramce rywali. Po raz trzeci też skutecznym strzelcem okazuje się Piotr Erzijn. .Pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:0.

Po przerwie Amator dalej atakuje czego efekty widoczne są juz w 50 min. Ponownie Piotr Erzijn pięknie strzela - niestety piłka uderza w poprzeczkę. Trzy minuty później kolejny strzał tego samego zawodnika w poprzeczkę lecz tym razem we właściwym miejscu znalazł się Jarosław Iwanowski i jest 4:0! Mazur nie daje jednak za wygraną i w 55 minucie gry zawodnicy z Gostynina strzelają honorowego gola. Wynik spotkania 4:1 - a strzelcem bramki jest Adrian Ziułkowski. Amator kontroluje jednak przebieg spotkania i nadal groźnie atakuje. W 77 minucie po indywidualnej akcji Michała Muszyńskiego, piłka trafia do Jarosława Iwanowskiego - celny silny strzał i Amator prowadzi już 5:1.Do końca meczu pozostaje niespełna kwadrans. Gospodarze kontrolują w dalszym ciągu to, co dzieje się na boisku i wiedzą, ze w tym spotkaniu punktów już na pewno nie stracą. Sędzia główny dodaje 3 min, lecz wynik nie ulega zmianie. Amator zwycięża z Mazurem  Gostynin 5:1 i obok Błękitnych Gąbin pozostaje zespołem, jesienią jeszcze niepokonanym.