TYLKO BŁĘKITNI GĄBIN Z KOMPLETEM PUNKTÓW
Dodane przez Bodzo dnia Września 20 2008 15:03:48

Największy szlagier VII kolejki Ligi Okręgowej dopiero jutro, jednak już dziś kibice na siedmiu stadionach mogli przeżywać piłkarskie emocje oraz ekscytować się poczynaniami swoich ulubieńców. Najbardziej zaskoczył dziś zespół z Wyszogrodu - Stegny przegrały bowiem ze Zrywem Bielsk 1:5 i to przed własną publicznością. Po raz ostatni Stegny doznały tak dotkliwej porażki na własnym boisku dokładnie 20 października 2007 roku, a ich pogromcą okazał się nie kto inny - jak właśnie Zryw Bielsk (1:6). Dla bielszczan z kolei jest pierwsze tak wysokie zwycięstwo wyjazdowe od pamiętnego pojedynku w październiku ubiegłego roku - dokładnie 11 miesięcy temu.

Największy szlagier VII kolejki Ligi Okręgowej dopiero jutro, jednak już dziś kibice na siedmiu stadionach mogli przeżywać piłkarskie emocje oraz ekscytować się poczynaniami swoich ulubieńców. Najbardziej zaskoczył dziś zespół z Wyszogrodu - Stegny przegrały bowiem ze Zrywem Bielsk 1:5 i to przed własną publicznością. Po raz ostatni Stegny doznały tak dotkliwej porażki na własnym boisku dokładnie 20 października 2007 roku, a ich pogromcą okazał się nie kto inny - jak właśnie Zryw Bielsk. Dla bielszczan z kolei jest pierwsze tak wysokie zwycięstwo wyjazdowe od pamiętnego pojedynku w październiku ubiegłego roku - dokładnie 11 miesięcy temu.

Niespodziewanie zakończył się również mecz w Staroźrebach. Piłkarze Świtu miło zaskoczyli swoją publiczność, pokonując jednego z Kandydatów do awansu - Kasztelana Sierpc 2:0. Gole dla zwycięzców strzelali: Jacek Kręciejewski i Maciej Sobiesiak. Obaj zawodnicy popisali się skutecznością w drugiej części spotkania rozegranego jeszcze na boisku w Staroźrebach. Wcześniejsze informacje, ze Świt grać będzie w Ciółkowie, póki co, nie są potwierdzone, a jedenastka ze Staroźreb gra na własnym boisku i to znakomicie. Ostatnie pojedynki ze Skrą i Kasztelanem to dwa zwycięstwa (1:0 i 2:0) z naprawdę renomowanymi zespołami i żadnej straconej bramki.

Mnóstwo emocji zafundowały kibicom zespoły w Brzozowie. Do przerwy 2:2, po przerwie 5:2 dla gości. Lepsza okazuje się ekipa z Goleszyna. Warto dodać, ze gospodarze czyli Unia Iłów, kończyli ten mecz w "9"!

W bardzo ważnym meczu dla układu tabeli w górnej strefie Mazur Gostynin uległ Skrze Drobin 0:1, a jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Sławomir Gajewski - lider klasyfikacji strzelców Ligi Okręgowej (11 goli).

Ci, którzy wybrali się na spotkanie w Gójsku, pomiędzy Błękitnymi i Wisłą Duninów nie zawiedli się na pewno. Obejrzeli siedem goli i przeżyli istny dreszczowiec. Wisła, która prowadziła już w 23 minucie 3:0, nie spodziewała się, że gospodarze będą w stanie odrobić taką stratę. Niestety dla Wisły - nieoczekiwany scenariusz stał się przykrą rzeczywistością. 78 minut meczu i rezultat nieprawdopodobny - 3:3. Wisła, która roztrwoniła taką przewagę rzuciła się do odrabiania strat i przy okazji odebrała mnóstwo zdrowia swoim kibicom. W ostatnich minutach nie wykorzystała rzutu karnego. Jednak w myśl przysłowia "Co się odwlecze, to nie uciecze" - wykorzystała w ostatnich sekundach jeszcze jedną "jedenastkę" i w efekcie wraca do Duninowa z kompletem punktów. Gole dla zwycięskiej Wisły strzelali: Dawid Szymański - 2, Cezary Szymański oraz Piotr Milczarski.