Finał Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Błękitni Gąbin -Amator Maszewo 0:0
Dodane przez Anonim dnia Września 16 2008 18:52:54

Dziś - remisując 0:0 w Gąbinie, Amator Maszewo zapewnił sobie zdobycie Pucharu Polski na szczeblu okręgu płockiego. Pierwszy mecz odbył się 9 września w Maszewie. Amator wygrał 1:0 po bramce Piotra Erzijna.
W dniu dzisiejszym odbyło sie spotkanie rewanżowe. Od 1 minuty drużyna gospodarzy zaczęła atakować. Amator bronił się i grał z kontry. W 28 min goście otrzymują żółtą kartkę. W 39 min Amator stwarza groźną sytuację -  niestety piłka minimalnie mija słupek bramki rywali. Pierwsza połowa kończy się wynikiem remisowym 0:0.

Pierwszy mecz odbył się 9 września w Maszewie. Amator wygrał 1:0 po bramce Piotra Erzijna.
Dziś rozegrano rewanż w Gąbinie. Od 1 minuty drużyna gospodarzy zaczęła atakować gości. Amator bronił się i grał z kontry. W 28 min goście otrzymują żółtą kartkę. W 39 min Amator stwarza groźną sytuację -  niestety piłka minimalnie mija słupek bramki rywali. Pierwsza połowa kończy się wynikiem remisowym 0:0.

Zaczyna się następna część spotkania. Od początku Amator grał swoje. W 53 min zawodnik z Amatora oddaje groźny strzał na bramkę Błękitnych, bramkarz gospodarzy z ledwością broni. 78 min - zawodnik Amatora - Marcin Sochalewski otrzymuje 2 żółtą kartkę - w konsekwencji musi opuścić boisko. Amator gra w osłabieniu. W ostatnich minutach po raz kolejny Amator nie wykorzystuje sytuacji "sam na sam",  piłka znowu mija bramkę. Spotkanie kończy się remisem 0:0. Amator wygrał Finał Pucharu Polski na szczeblu okręgowym.