ŚWIT NOWY DWÓR ZDOMINOWAŁ SOCHACZEWSKI TURNIEJ
Dodane przez Bodzo dnia Styczeń 13 2008 21:02:25
Turniej halowy rozegrany w Sochaczewie według zapewnień obserwatorów był bardzo emocjonujący i stał na naprawdę wysokim poziomie, w szczególności za sprawą doborowej obsady: Świt Nowy Dwór, Ursus Warszawa, Reprezentacja Polskich Arbitrów, Skorupski Team złożony z zawodników nigeryjskich, dwa zespoły sochaczewskie, Orkan i Bzura, Pogoń Grodzisk oraz reaktywowana, świetna niegdyś Unia Skierniewice pod nazwą VIS-SAS... czegóż chcieć więcej. Najwięcej braw i nagród zebrał najbardziej renomowany w tej stawce, były pierwszoligowiec - Świt Nowy Dwór Mazowiecki...
Rozszerzona zawartość newsa

Wyniki finałów Turnieju:

o 1 miejsce

Świt Nowy Dwór - Ursus Warszawa 5:4

o 3 miejsce

Reprezentacja Sędziów - VIS-SAS Skierniewice 4:3

o 5 miejsce

Pogoń Grodzisk - Skorupski Team 2:0

o 7 miejsce

Orkan Sochaczew - Bzura Chodaków 8:1

Najlepszym bramkarzem Turnieju został Michał Kusek (Ursus Warszawa).

Króla Strzelców Turnieju zdobył były reprezentant Legii Warszawa - Dariusz Zjawiński, z dorobkiem 10 goli (Świt Nowy Dwór Maz.).

Nagrodę dla Najmłodszego Uczestnika Turnieju otrzymał Karol Drwęcki, również ze Świtu.

Już za miesiąc w hali chodakowskiej Bzury kolejny turniej, tym razem z lokalną obsadą: min. Piast Feliksów, Unia Iłów, Tajfun Brochów, Orzeł Kampinos, Orion Cegłów, Witonia Osiek, Plecewice... W tym turnieju miał wystąpić również bodzanowski Huragan, jednak ze względu na tok przygotowań i mecz towarzyski ze Stegnami Wyszogród musiał zrezygnować z udziału.

Zapraszamy, gdyż sochaczewski turnieje są naprawdę znakomicie zorganizowane. Przekonali się o tym bodzanowscy zawodnicy występując tam w ubiegłym roku i przegrywając, doskonałe III miejsce w rzutach karnych z Błonianką Błonie.