DELTA MISZEWKO I UNIA CZERMNO PRZEWODZĄ W SWOICH GRUPACH
Dodane przez Bodzo dnia Sierpnia 31 2008 19:36:15

Trzecia kolejka w klasach "A" i "B" już za nami. Spotkania, które według nas miały dostarczyć dziś wielu wrażeń - okazały się trafione. Nie zabrakło emocji w Maszewie, gdzie wicelider tabeli Amator II podejmował Huragan Bodzanów. Przez większą część spotkania grę zdecydowanie przeważali gospodarze, stwarzając dużo więcej znakomitych sytuacji podbramkowych i zdobywając prowadzenie w 36 minucie meczu (Roman Lencki). Jednak tuż przed przerwą Huragan wyrównał, dzięki dokładnemu uderzeniu Piotra Chojnackiego w 44'. Mimo, że druga część meczu również należała do Amatora, to jednak Huragan dwukrotnie udokumentował swoją wyższą dziś zdecydowanie skuteczność, ostatecznie pokonując rywali 3:1 (Piotr Strzeszewski 85', Maciej Piórkowski 90'+2)...

Swoich kibiców nie zawiodła dziś Delta Miszewko - umacniając się na pozycji lidera, po zwycięstwie w arcytrudnym pojedynku z Pogonią Słupia. Pogoń - jeden z kandydatów do awansu w poprzednim sezonie, te rozgrywki rozpoczęła nadzwyczaj słabo - w trzech spotkaniach zdobywając jak na razie tylko 1 punkt.

W pojedynku pomiędzy zespołami o bardzo majestatycznie brzmiących nazwach Polonia zremisowała z Wisłą 1:1.

Zaskakuje natomiast bardzo wysoką formą Kasztelan Białe Błoto. Beniaminek w trzech meczach zdobył komplet punktów i razem z Deltą Miszewko przewodzi piłkarskiej stawce w Klasie "A".

W "B" Klasie z kompletem punktów dwa zespoły: Unia Czermno i beniaminek ULKS Ciółkowo. Inny beniaminek Spójnia Mała Wieś depcze im po piętach. Spójnia również nie przegrała jeszcze spotkania w tym sezonie. Dziś zdarzył jej się jedynie remis w spotkaniu ze spadkowiczem z A Klasy Orkanem Lelice 2:2.

Nie radzi sobie póki co Victoria Cekanowo, która w trzech spotkaniach nie zdobyła jeszcze punktu, a straciła aż 29 goli.