LIGA OKRĘGOWA - IV KOLEJKA - ZAPOWIEDŹ
Dodane przez Bodzo dnia Sierpnia 30 2008 08:15:15

Czwarta kolejka Ligi Okręgowej zapowiada się bardzo interesująco. Naszym zdaniem do najciekawszych konfrontacji w dniu dzisiejszym dojdzie w Wyszogrodzie, gdzie miejscowe Stegny podejmować będą wicelidera tabeli, Mazura Gostynin. Zespół gości jest jedyną ekipą w bieżących rozgrywkach, która nie straciła jeszcze gola. Jak długo golkiper Mazura utrzyma czyste konto bramkowe? Póki co na liczniku już 270 minut. Równie ciekawie może być w Chodakowie, gdzie zmierzą się dwa najlepsze zespoły wiosennych rozgrywek. O godzinie 15.00 rozpocznie się pojedynek Bzury z Orłem Goleszyn.