POWRÓT PO PRZERWIE
Dodane przez Admin dnia Kwiecień 11 2022 12:38:22
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Po przerwie spowodowanej odwołaniem poprzedniej kolejki piłkarze wrócili na boiska i tym razem bez problemów rozegrali kolejne mecze mistrzowskie. Jakie padły wyniki możecie przeczytać w tej wiadomości.
Zapraszamy do lektury - tu możecie też sprawdzić aktualne tabele.

09.04. 16:30 Mazur Gostynin - Sparta Mochowo 4:0

09.04. 14:46 Huragan Bodzanow - Zjednoczeni Bulkowo 3:1

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Po przerwie spowodowanej odwołaniem poprzedniej kolejki piłkarze wrócili na boiska i tym razem bez problemów rozegrali kolejne mecze mistrzowskie. Jakie padły wyniki możecie przeczytać w tej wiadomości.
Zapraszamy do lektury - tu możecie też sprawdzić aktualne tabele.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>




4 liga - grupa 1 - 22 kolejka    - Tabela

09.04. 11:00 Sokół Serock - Huragan Wołomin 4:1

09.04. 11:00 Ząbkovia Ząbki - Wisła II Płock 1:1

09.04. 11:00 Drukarz Warszawa - Mławianka Mława 3:5

09.04. 12:00 Hutnik Warszawa - Wkra Żurowmin 1:2

09.04. 13:00 AP Marcovia Marki - KS CK Troszyn 0:2

09.04. 15:00 Makowianka Maków Maz. - Escola Varsovia Warszawa 0:4

09.04. 15:00 MKS Przasnysz - Narew Ostrołęka 3:2

10.04. 17:00 Unia Warszawa - Stoczniowiec Płock 1:1

04.05. 17:30 Żbik Nasielsk - Świt Staroźreby _ : _  


LO Płock - 16  kolejka       - Tabela

09.04. 11:00 Delta Słupno - Skra Drobin 4:2

09.04. 16:00 Zryw Bielsk - Unia Czermno 3:1

09.04. 16:00 Kasztelan Sierpc - Unia Ilow 5:1

09.04. 16:00 Amator Maszewo - Stegny Wyszogrod 5:0

09.04. 16:30 Mazur Gostynin - Sparta Mochowo 4:0

10.04. 11:00 Blekitni Gabin - Skrwa Lukomie 2:2

10.04. 15:30 Start Proboszczewice - Orzel Goleszyn 2:1  


 


Klasa A Płock - 13 KOLEJKA      - Tabela

09.04. 13:00 GKS Gora - ULKS Ciolkowo 1:1

09.04. 14:46 Huragan Bodzanow - Zjednoczeni Bulkowo 3:1
 
09.04. 15:00 Pogon Slupia - Szopen Sanniki 1:0

09.04. 15:00 Orkan Sochaczew - Blyskawica Lucien 1:1

09.04. 16:00 Polonia Radzanowo - Wicher Cieszewo 3:0

10.04. 11:00 Zorza Szczawin - Wisla Duninow 4:1  


Klasa B Płock - 12 KOLEJKA      - Tabela

10.04. 11:00 Wisla Sobowo - Sparta Miszewo 2:2

10.04. 13:30 Wisla III Plock - Lwowianka Lwowek 3:0     



   


***