KOLEJNY WEEKEND PAŹDZIERNIKA
Dodane przez Admin dnia Październik 08 2021 21:15:43
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Kolejny październikowy weekend na boiskach. Serdecznie zapraszamy.

10.10. 15:30 Skra Drobin - Mazur Gostynin 3:3

09.10. 15:30 Huragan Bodzanów - Polonia Radzanowo 0:3 (0:1)

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Kolejny październikowy weekend na boiskach. Serdecznie zapraszamy.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>




4 liga - grupa 1 - 11 kolejka    - Tabela

08.10. 20:00 Escola Varsovia Warszawa - Świt Staroźreby 0:1

09.10. 11:00 Drukarz Warszawa - Makowianka Maków Maz. 0:1

09.10. 11:00 Huragan Wołomin - KS CK Troszyn 0:3

09.10. 12:00 Unia Warszawa - AP Marcovia Marki 2:3

09.10. 13:00 Wkra Żuromin - Żbik Nasielsk 3:2

09.10. 15:00 Narew 1962 Ostrołęka - Ząbkovia Ząbki 4:4

09.10. 15:00 Mławianka Mława - Wisła II Płock 1:0

09.10. 15:00 Stoczniowiec Płock - MKS Przasnysz 5:1

09.10. 15:30 Hutnik Warszawa - Sokół Serock 3:0  


LO Płock - 9  kolejka       - Tabela

09.10. 11:00 Stegny Wyszogród - Orzeł Goleszyn 1:1
 
09.10. 11:00 Błękitni Gąbin - Delta Słupno 1:5

10.10. 12:00 Skrwa Łukomie - Unia Iłów 1:1

09.10. 14:00 Amator Maszewo - Kasztelan Sierpc 2:3

09.10. 15:30 Zryw Bielsk - Start Proboszczewice 1:2

10.10. 15:00 Unia Czermno - Sparta Mochowo 2:4

10.10. 15:30 Skra Drobin - Mazur Gostynin 3:3    


 


Klasa A Płock - 8 kolejka      - Tabela

08.10. 19:00 Orkan Sochaczew - Zorza Szczawin 7:1

09.10. 15:30 Huragan Bodzanów - Polonia Radzanowo 0:3 (0:1)
 
10.10. 11:00 ULKS Ciółkowo - Wisła Duninów 1:4

10.10. 11:00 Wicher Cieszewo - Błyskawica Lucień 0:1

10.10. 13:00 GKS Góra - Pogoń Słupia 3:1

10.10. 15:00 Zjednoczeni Bulkowo - Szopen Sanniki 1:6  


Klasa B Płock - 7 kolejka      - Tabela

10.10. 13:00 Wisła Sobowo - Sparta Miszewo 3:3

10.10. 15:00 Wisła III Płock - Lwówianka Lwówek 3:2  



   


***