PRAWDZIWIE JESIENNE KOLEJKI
Dodane przez Admin dnia Wrzesień 18 2021 12:06:29
Aż cztery spotkania derbowe w wy

W typowo jesiennych warunkach odbędą się następne kolejki rozgrywek w niższych ligach. Emocje piłkarskie rozgrzeją jednak kibiców, ponieważ zapowiada się sporo ciekawych pojedynków. Między innymi konfrontacja w Płockiej Okręgówce pomiędzu znakomicie spisującym się beniaminkie Spartą mochowo i Skrą Drobin, która bez straty punktu przoduje w ligowej tabeli.
W Klasie A bardzo ciekawie może być w Radzanowie, gdzie miejscowa Polonia zmierzy się z wiceliderem - Błyskawicą Lucień.

18.09. 16:00 Sparta Mochowo - Skra Drobin 3:0 (0:0)
Michał Jagodziński 44', Jakub Zawadzki 81', Bartosz Włodarski 90' +2

18.09. 16:00 Polonia Radzanowo - Błyskawica Lucień 4:2 (1:1)
Emil Cendlewski 11', Damian Grabowski 60', 81', 85' - Mariusz Surmak 8', Piotr Krysztofiak 53'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

W typowo jesiennych warunkach odbędą się następne kolejki rozgrywek w niższych ligach. Emocje piłkarskie rozgrzeją jednak kibiców, ponieważ zapowiada się sporo ciekawych pojedynków. Między innymi konfrontacja w Płockiej Okręgówce pomiędzu znakomicie spisującym się beniaminkie Spartą mochowo i Skrą Drobin, która bez straty punktu przoduje w ligowej tabeli.
W Klasie A bardzo ciekawie może być w Radzanowie, gdzie miejscowa Polonia zmierzy się z wiceliderem - Błyskawicą Lucień.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>




4 liga - grupa 1 - 8 kolejka    - Tabela

17.09. 17:00 Ząbkovia Ząbki - Hutnik Warszawa 3:0
 
18.09. 11:00 MKS Przasnysz - Mławianka Mława 1:4

18.09. 11:00 Sokół Serock - Wkra Żuromin 1:2

18.09. 11:00 Świt Staroźreby - KS CK Troszyn 1:2

18.09. 11:00 Drukarz Warszawa - Stoczniowiec Płock 2:1

18.09. 13:00 Makowianka Maków Maz. - Unia Warszawa 0:3

18.09. 14:00 AP Marcovia Marki - Escola Varsovia Warszawa 1:4

18.09. 17:00 Żbik Nasielsk - Huragan Wołomin 5:1
 
19.09. 11:00 Wisła II Płock - Narew 1962 Ostrołęka 8:0


LO Płock - 6  kolejka       - Tabela

18.09. 11:00 Delta Słupno - Unia Czermno 4:1 (1:0)
Kacper Maciejewski 25', Krzysztof Machowski 73', Damian Kołeczek 82', Damian Lisiecki 84' - Damian Sztendor 78'

18.09. 11:00 Orzeł Goleszyn - Unia Iłów 0:1 (0:1)
Arkadiusz Błaszczyk 12'

18.09. 15:00 Start Proboszczewice - Skrwa Łukomie 4:4 (1:2)
Przemysław Kowalkowski 5', Robert Leński 47', Patryk Zieliński 60', Arkadiusz Majchrzak 71' - Patryk Karczewski 15', Damian Majewski 38', 64', 72'

18.09. 16:00 Błękitni Gąbin - Zryw Bielsk 2:2 (1:0)
Paweł Wasiak 18', Kamil Krupiński 75' - Łukasz Mielczarek 67', Jarosław Sulkowski 85'

18.09. 16:00 Sparta Mochowo - Skra Drobin 3:0 (0:0)
Michał Jagodziński 44', Jakub Zawadzki 81', Bartosz Włodarski 90' +2

18.09. 16:00 Kasztelan Sierpc - Stegny Wyszogród 4:1 (2:1)
Arkadiusz Umiński 4', Damian Kotkiewicz 18', Jakub Grabowski 65', 70' - Łukasz Majewski 27'_

18.09. 16:30 Mazur Gostynin - Amator Maszewo 2:1 (1:0)
Michał Jędrzejczak 11', Bartosz Komorowski 90' +3 - Maciej Sobiesiak 62'   


 


Klasa A Płock - 5 kolejka      - Tabela

18.09. 12:00 GKS Góra - Wicher Cieszewo 2:2 (1:2)
Piotr Ronczkowski 30', Maciej Barciński 60' - Mateusz Łaciński 1', Krzysztof Grotkiewicz 43'

18.09. 13:00 Orkan Sochaczew - Huragan Bodzanów 1:3 (1:1)
Damian Arczewski 42' - Krzysztof Zuchora 29', 81', Radosław Staszewski 47'

18.09. 16:00 Polonia Radzanowo - Błyskawica Lucień 4:2 (1:1)
Emil Cendlewski 11', Damian Grabowski 60', 81', 85' - Mariusz Surmak 8', Piotr Krysztofiak 53'

19.09. 13:00 Szopen Sanniki - Wisła Duninów 2:3 (2:2)
Michał Wiśniewski 30', Mateusz Gorzelewski 36' - Dawid Rybicki 9', Grzegorz Krzewicki 45' +1, Rafał Rękawiecki 74'

19.09. 13:00 Pogoń Słupia - ULKS Ciółkowo 4:1 (2:0)
Dominik Pikalski 15', 36', 83', Przemysław Mysielski 74' - Mateusz Tomczak 53'

19.09. 17:00 Zorza Szczawin - Zjednoczeni Bulkowo 2:1 (0:0)
Mateusz Matusiak 60', Paweł Machała 90' +2 - Jakub Ślepowroński 55'  


Klasa B Płock - 4 kolejka      - Tabela

18.09. 16:00 Lwówianka Lwówek - Mazowia Słubice _ : _
przełożony ze względu na zły stan boiska

19.09. 14:30 Wisła III Płock - Wisła Sobowo 13:0 (6:0)
Szymon Winiarkiewicz 7', 30', 83', 85, Jakub Zawadzki 21', Łukasz Stankiewicz 38', 68', 87', Adam Kępczyński 39', Wiktor Kaca 44', Arkadiusz Kołodzieżny 64', Dominik Gedek 74', Błażej Sworski 75'



   


***