OD ¦RODY DO NIEDZIELI
Dodane przez Admin dnia Wrzesień 03 2021 10:32:12
Aż cztery spotkania derbowe w wy

W bież±cym tygodniu zespoły IV Ligi oraz okręgówki nie miały czasu na odpoczynek. W ¶rodę tozegrano mecze następnych kolejek, a w weekend odbęd± się kolejne. Zapraszamy na trybuny bowiem zapowiada się wiele ciekawych spotkań.

05.09. 17:00 Zorza Szczawin - Błyskawica Lucień 0:1 (0:0)
Jakub Lipka 88'

04.09. 16:00 Kasztelan Sierpc - Skra Drobin 1:4 (0:2)
Jakub Perlak 71' - Marcin Kowalski 24', Jakub Witkowski 31', Michał Lemanowicz 74', Paweł Nowak 90'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bież±co zawsze w zakładce SPRAWD¬ WYNIKI


Rozszerzona zawarto¶ć newsa

W bież±cym tygodniu zespoły IV Ligi oraz okręgówki nie miały czasu na odpoczynek. W ¶rodę tozegrano mecze następnych kolejek, a w weekend odbęd± się kolejne. Zapraszamy na trybuny bowiem zapowiada się wiele ciekawych spotkań.


GG - 46449242     Tu Wy¶lesz bezpłatnie SMS >>>




4 liga - grupa 1 - 5 kolejka    - Tabela

01.09. 17:00 Narew 1962 Ostrołęka - MKS Przasnysz 4:2 (3:1)
Przemysław Olesiński 15', Marcin Kraska 28', Mateusz Maciuszko 41', Mateusz Nakielski 69' - samobójczy 26', Dominik Witkowski 43'

01.09. 17:00 ¦wit StaroĽreby - Żbik Nasielsk 0:1 (0:0)
Piotr Sulima 47'

01.09. 17:00 Huragan Wołomin - Sokół Serock 1:0 (0:0)
Mateusz Augustyniak 54'

01.09. 17:00 KS CK Troszyn - AP Marcovia Marki 4:1 (3:1)
Kacper Matusiak 8', Kamil Majkowski 21', 33', 81' - Dawid Duda 27'

01.09. 17:00 Wkra Żuromin - Hutnik Warszawa 0:3

01.09. 17:00 Wisła II Płock - Z±bkovia Z±bki 2:2 (1:2)
Dawid Krzyżański 30', 63' - Bartłomiej Smolarczyk 9', Kuba JóĽwiak 31'

01.09. 17:00 Stoczniowiec Płock - Unia Warszawa 1:1 (1:0)
Kamil D±browski 4' - Gracjan Grot 83'

01.09. 17:00 Mławianka Mława - Drukarz Warszawa 2:2 (0:1)
Mateusz Stryjewski 65', Filip Rogalski 85' - Szymon Oniszczuk 37', Przemek Paliński 52'

01.09. 17:00 Escola Varsovia Warszawa - Makowianka Maków Maz. 3:0 (3:0)
Tomasz Andrzejewski 19', 33', Jan B±k 38'  


4 liga - grupa 1 - 6 kolejka    - Tabela

04.09. 11:00 Hutnik Warszawa - Unia Warszawa 3:1

04.09. 11:00 Drukarz Warszawa - Wkra Żuromin 0:1

04.09. 14:00 Żbik Nasielsk - KS CK Troszyn 0:0

04.09. 14:00 Sokół Serock - Escola Varsovia Warszawa 2:6

04.09. 15:00 MKS Przasnysz - Huragan Wołomin 4:1

04.09. 15:10 AP Marcovia Marki - Narew 1962 Ostrołęka 2:2
 
04.09. 16:00 Makowianka Maków Maz. - Mławianka Mława 0:3

04.09. 17:00 Z±bkovia Z±bki - Stoczniowiec Płock 3:0

05.09. 11:00 Wisła II Płock - ¦wit StaroĽreby 3:0  


LO Płock - 3  kolejka       - Tabela

01.09. 16:00 Orzeł Goleszyn - Start Proboszczewice 0:1 (0:0)
Marcin Kralski 89'

01.09. 17:00 Unia Iłów - Kasztelan Sierpc 2:4 (1:0)
Piotr Werner 15', Arkadiusz Błaszczyk 70' - Adam Dylewski 60', Jarosław Kułaga 75', Bartłomiej Lorenc 84', 88'

01.09. 17:00 Skra Drobin - Delta Słupno 3:1 (1:1)
Marcin Kowalski 30', samobójczy 69', Jakub Witkowski 78' -  Filip Wójcicki 44'

01.09. 17:00 Stegny Wyszogród - Amator Maszewo 2:4 (1:1)
Damian Pietrzak 35', Jakub Pawlak 68' - Karol Załuga 31', Maciej Sobiesiak 47', Bartłomiej Dębicki 63', Michał Czubakowski 89'
 

01.09. 17:00 Unia Czermno - Zryw Bielsk 2:1 (1:0)
Łukasz Wi¶niewski 33', Damian Sztendor 74' - Michał Wochowski 49'

01.09. 17:00 Sparta Mochowo - Mazur Gostynin 4:1 (4:0)
Michał Jagodziński 13', Jakub Turowski 35', 40', Rafał Krupiński 38' - Bartosz Komorowski 80'

01.09. 17:00 Skrwa Łukomie - Błękitni G±bin 4:5 (2:1)
Bartosz Różański 29', 36', 70', Mateusz Telesiewicz 51' - Paweł Bojaruniec 18', Kamil Woliński 55', Tomasz Górecki 58', 61', Jakub Osmański 76'


LO Płock - 4  kolejka       - Tabela

04.09. 10:00 Amator Maszewo - Unia Czermno 7:2 (4:2)
Michał Czubakowski 7', 10', Piotr Mysior 25', Bartłomiej Dębicki 33', 57', Maciej Sobiesiak 47', 68' -  Przemysław Nowicki 2', Damian Sztendor 5'

04.09. 11:00 Błękitni G±bin - Stegny Wyszogród 1:0 (1:0)
Maciej Chyżyński 15'

04.09. 16:00 Kasztelan Sierpc - Skra Drobin 1:4 (0:2)
Jakub Perlak 71' - Marcin Kowalski 24', Jakub Witkowski 31', Michał Lemanowicz 74', Paweł Nowak 90'

04.09. 16:00 Sparta Mochowo - Orzeł Goleszyn 2:1 (0:1)
Jakub Turowski 56', Jakub Zawadzki 90' - Paweł Wojciechowski 37'

04.09. 17:00 Mazur Gostynin - Zryw Bielsk 5:2 (3:1)
Eryk Wydrzyński 27', 53', Bartosz Komorowski 40', Paweł Znyk 45',  Eryk Przybylski 68' - Patryk Boguszewski 26', Adrian Wójcik 47'

05.09. 17:00 Delta Słupno - Skrwa Łukomie 5:1 (3:0)
Kacper Maciejewski 42', 61', Filip Wójcicki 44', Damian Kołeczek 45', Bartosz Topczewski 84' - Mariusz Beksa 78'

08.09. 20:30 Start Proboszczewice - Unia Iłów _ : _



Klasa A Płock - 3 kolejka      - Tabela

04.09. 15:30 GKS Góra - Zjednoczeni Bulkowo 4:0 (1:0)
Marek Wronka 24', Mateusz Jankowski 49', Piotr Ronczkowski 74', Piotr Maliszewski 86'

04.09. 16:00 Orkan Sochaczew - ULKS Ciółkowo 4:2

05.09. 13:00 Pogoń Słupia - Wisła Duninów 2:3 (2:1)
Przemysław Mysielski 26', Dominik Pikalski 27' - Piotr Szulczewski 40', Łukasz Smętek 69', Konrad Ogrodziński 90' +4

05.09. 14:45 Huragan Bodzanów - Wicher Cieszewo 0:1 (0:1)
Piotr Klimek 40'
 
05.09. 16:30 Polonia Radzanowo - Szopen Sanniki 0:0

05.09. 17:00 Zorza Szczawin - Błyskawica Lucień 0:1 (0:0)
Jakub Lipka 88'


Klasa B Płock - 2 kolejka      - Tabela

05.09. 14:00 Sparta Miszewo - Wisła Sobowo 3:3 (1:2)
Arkadiusz Krzemiński 28', Juliusz Obidowski 64', Sebastian Wi¶niewski 80' - Bartosz Andrzejewski 17', Kamil Zandrowicz 45', Sebastian Pesta 90' +1

05.09. 16:00 Lwówianka Lwówek - Wisła III Płock 1:5 (0:3)
Jan Kossakowski 57' - Szymon Winiarkiewicz 19', Miłosz Iżewski 28', 33', 51', Łukasz Stankiewicz   47'



   


***