STARTUJĄ ROZGRYWKI W NIŻSZYCH LIGACH
Dodane przez Admin dnia Kwiecień 21 2021 13:29:45
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Nadeszła długo wyczekiwana chwila. Rządowe obostrzenia stopniały do tego stopnia, że zespoły występujące w niższych ligach mogą nareszcie wyjść na boiska i poddać się sportowej rywalizacji.
W weekend 24-25 kwietnia rozpoczynają się więc zmagania w okręgu płockim na boiskach Ligi Okręgowej, Klasy A i Klasy B.
Dziś dokończenie meczów w Ekstraklasie oraz pojedynki w III Lidze i zaległe mecze IV Ligi.

21.04. 20:30 Cracovia Kraków - Wisła Płock 1:0 (1:0)
Marcos Álvarez 42' (rz.k.)

21.04. 20:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa 0:1 (0:0)
Rafael Lopes 75'_

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

 


Nadeszła długo wyczekiwana chwila. Rządowe obostrzenia stopniały do tego stopnia, że zespoły występujące w niższych ligach mogą nareszcie wyjść na boiska i poddać się sportowej rywalizacji.
W weekend 24-25 kwietnia rozpoczynają się więc zmagania w okręgu płockim na boiskach Ligi Okręgowej, Klasy A i Klasy B.
Dziś dokończenie meczów w Ekstraklasie oraz pojedynki w III Lidze i zaległe mecze IV Ligi.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>



PKO Ekstraklasa - 26 kolejka      - Tabela

20.04. 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1:0 (1:0)

20.04. 18:00 Warta Poznań - Raków Częstochowa 0:2 (0:1)
 
20.04. 20:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3:0 (0:0)

20.04. 20:30 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:3
 (1:1)


21.04. 18:00 Jagiellonia Białystok - Stal Mielec 3:3 (2:1)
 
21.04. 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 4:1 (1:1)

21.04. 20:30 Cracovia Kraków - Wisła Płock 1:0 (1:0)
Marcos Álvarez 42' (rz.k.)

21.04. 20:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa 0:1 (0:0)
Rafael Lopes 75'


1 liga - 26 kolejka       - Tabela

...


2 liga - 29 kolejka       - Tabela

...


3 liga- Grupa 1 - 25  kolejka       - Tabela

21.04. 15:00 Lechia Tomaszów Maz. - Ruch Wysokie Mazowieckie 3:1 (1:1)

21.04. 17:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - RKS Radomsko 3:1 (0:0)

21.04. 17:00 GKS Wikielec - Olimpia Zambrów 2:1 (1:0)

21.04. 17:00 Broń Radom - Ursus Warszawa 0:1 (0:0)

21.04. 17:00 Błonianka Błonie - Pelikan Łowicz 2:2 (2:1)

21.04. 17:00 Concordia Elbląg - KS Wasilków 1:0 (0:0)

21.04. 17:00 Huragan Morąg - KS Kutno 1:1 (1:0)


4 liga - grupa 2 - 15 kolejka mecze zaległe    - Tabela

21.04. 17:00 KS CK Troszyn - Świt Staroźreby 1:2

21.04. 17:00 Wisła II Płock - Żyrardowianka Żyrardów 8:0

21.04. 17:30 KS Łomianki - Kasztelan Sierpc 5:0


LO Płock - 14  kolejka       - Tabela

...  



Klasa A Płock - 12 kolejka      - Tabela

...


Klasa B Płock - 11 kolejka      - Tabela

...  
 


***