WIĘKSZOŚĆ PŁOCKICH SPOTKAŃ W NIEDZIELĘ
Dodane przez Admin dnia Wrzesień 26 2020 20:25:29
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Płocka Wisła nie postarała się w meczu z Wartą Poznań i uległa przed własną publicznością. Pogoń Siedlce złapała punkt w Katowicach, a Polonia Warszawa odniosła wysokie zwycięstwo w derbowym pojedynku z Bronią Radom.
W niższych ligach większość spotkań w niedzielę. Zapraszamy.

25.09. 18:00 Wisła Płock - Warta Poznań 1:3 (0:1)
samobójczy 79' - Aleks Ławniczak 29', Bartosz Kieliba 48', Łukasz Trałka 85'

27.09. 16:00 Stoczniowiec Płock - Błękitni Gąbin 4:2

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

 


Płocka Wisła nie postarała się w meczu z Wartą Poznań i uległa przed własną publicznością. Pogoń Siedlce złapała punkt w Katowicach, a Polonia Warszawa odniosła wysokie zwycięstwo w derbowym pojedynku z Bronią Radom.
W niższych ligach większość spotkań w niedzielę. Zapraszamy.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>



PKO Ekstraklasa - 5 kolejka      - Tabela

25.09. 18:00 Wisła Płock - Warta Poznań 1:3 (0:1)
samobójczy 79' - Aleks Ławniczak 29', Bartosz Kieliba 48', Łukasz Trałka 85'

25.09. 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 0:0

26.09. 15:00 Cracovia Kraków - Raków Częstochowa 2:2 (1:2)

26.09. 17:30 Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 (3:0)
 
26.09. 20:00 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 0:1 (0:1)

28.09. 18:00 Stal Mielec - Piast Gliwice _ : _
 
Lech Poznań - Pogoń Szczecin _ : _
odwołany

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław _ : _
odwołany


1 liga - 5 kolejka       - Tabela

25.09. 17:40 GKS 1962 Jastrzębie - Widzew Łódź 0:1 (0:1)

25.09. 18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia 0:1 (0:0)

25.09. 19:00 GKS Tychy - Resovia Rzeszów 2:1 (1:0)

25.09. 19:45 Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (0:0)
 

25.09. 19:45 Odra Opole - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
 

26.09. 12:40 Miedź Legnica - Korona Kielce 1:1 (0:1)

26.09. 16:00 Górnik Łęczna - Radomiak Radom 2:1 (2:0)
Paweł Wojciechowski 13', Bartosz Śpiączka 28' - Karol Podliński 46'

27.09. 12:40 ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz 4:1 (2:0)

27.09. 17:00 Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów 2:0 (1:0)


2 liga - 5 kolejka       - Tabela

25.09. 16:00 Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg 0:0

25.09. 18:00 Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz 2:2 (1:0)

26.09. 13:00 Lech II Poznań - Górnik Polkowice 1:3 (0:1)

26.09. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard 2:0 (2:0)

26.09. 17:45 Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław 2:0 (1:0)

26.09. 18:00 Bytovia Bytów - Skra Częstochowa 0:1 (0:1)

26.09. 18:00 GKS Katowice - Pogoń Siedlce 2:2 (0:1)
Arkadiusz Woźniak 51', Marcin Urynowicz 78' - Franciszek Wróblewski 27', Bartosz Brodziński 90' (rz.k.)

26.09. 18:00 Sokół Ostróda - Znicz Pruszków 2:0 (0:0)
Rafał Siemaszko 54', Eryk Kobza 71'

26.09. 19:30 Motor Lublin - Garbarnia Kraków 1:1 (1:1)


3 liga- Grupa 1 - 8 kolejka       - Tabela

26.09. 14:00 Huragan Morąg - Pogoń Grodzisk Maz. 1:2 (0:1)
Bartłomiej Ziemak 62' - Patryk Szymański 21', Jakub Kołaczek 88'

26.09. 15:00 Olimpia Zambrów - GKS Wikielec 4:1 (2:1)

26.09. 15:00 KS Wasilków - Ursus Warszawa 0:2 (0:1)
Filip Dziełak 33', 70'

26.09. 16:00 Znicz Biała Piska - Concordia Elbląg 1:1 (1:1)

26.09. 16:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Legionovia Legionowo 0:0

26.09. 16:00 Unia Skierniewice - Błonianka Błonie 1:0 (1:0)
Hubert Berłowski 19'

26.09. 18:00 Polonia Warszawa - Broń Radom 4:1 (1:0)
Adam Pazio 14', Patryk Paczuk 47', Daniel Smuga 51', Jakub Wyszkowski 65' - Matheus Dias 71' (rz.k.)

27.09. 11:00 Legia II Warszawa - Świt Nowy Dwór Maz. 0:3 (0:1)
Bartosz Michalik 27', Łukasz Sosnowski 57', Michał Drewnowski 68'

27.09. 11:15 Pelikan Łowicz - KS Kutno 0:2 (0:0)

27.09. 15:00 RKS Radomsko - Jagiellonia II Białystok 3:0 (2:0)
 
27.09. 16:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Maz. 1:4 (1:0)


4 liga - grupa 2 - 9 kolejka    - Tabela

26.09. 11:00 KS Łomianki - Makowianka Maków 1:1

26.09. 11:00 Bzura Chodaków - Mławianka Mława 1:5

26.09. 13:00 Wisła II Płock - Huragan Wołomin 5:1

26.09. 15:00 Wkra Żuromin - Nadnarwianka Pułtusk 2:1

26.09. 16:00 KS CK Troszyn - Żyrardowianka Żyrardów 1:3
 
26.09. 16:00 Kasztelan Sierpc - Hutnik Warszawa 0:1

27.09. 16:00 Świt Staroźreby - MKS Przasnysz 3:2    


LO Płock - 7  kolejka       - Tabela

26.09. 14:00 Zryw Bielsk - Unia Iłów 6:3

26.09. 16:00 Pogoń Słupia - Mazur Gostynin 1:6

27.09. 11:00 Unia Czermno - Stegny Wyszogród _ : _

27.09. 11:00 Orzeł Goleszyn - Skrwa Łukomie 4:1

27.09. 14:00 Delta Słupno - Amator Maszewo 5:1

27.09. 16:00 Stoczniowiec Płock - Błękitni Gąbin 4:2

27.09. 16:00 Skra Drobin - Orkan Sochaczew 2:1



Klasa A Płock - 6 kolejka      - Tabela

27.09. 11:00 Polonia Radzanowo - Błyskawica Lucień 2:4
 
27.09. 11:00 Spójnia Mała Wieś - ULKS Ciółkowo 3:4

27.09. 14:00 Start Proboszczewice - Zorza Szczawin 2:3

27.09. 14:00 GKS Góra - Mazowia Słubice 0:2

27.09. 15:00 Sparta Mochowo - Wisła Duninów 4:2

27.09. 15:00 Wicher Cieszewo - Szopen Sanniki 3:2


Klasa B Płock - 6 kolejka       - Tabela

26.09. 15:44 Huragan Bodzanów - GKS Jedność 7:1 (3:0)
Norbert Skrzyński 2', 82' (rz.k.), Dawid Golis 11', Krzysztof Zuchora 21', Paweł Bauman 65', Jakub Pawlikowski 71', Maciej Chmura 86' - 75' (rz.k.)

27.09. 15:00 Zjednoczeni Bulkowo - Lwówianka Lwówek 5:0
 


***