42 GOLE W 6 MECZACH
Dodane przez Admin dnia Wrzesień 20 2020 09:47:42
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Znakomity występ płockiej Wisły rozpoczął piłkarskie zmagania w ostatni weekend kalendarzowego lata. Dużo gorzej wypadła Legia Warszawa, która musiała uznać wyższość aktualnego lidera tabeli i to na dodatek na własnym boisku.
W niższych ligach grad bramek, zwłaszcza w płockiej okręgówce - w sześciu sobotnich meczach strzelono 42 gole.

18.09. 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 0:3 (0:2)
Alan Uryga 8', Damian Michalski 43', Damian Rasak 71'

19.09. 16:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Legia II Warszawa 4:0 (2:0)
Michał Strzałkowski 25', Jakub Kołaczek 44', Patryk Szymański 68', Sebastian Kobiera 71'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

 


Znakomity występ płockiej Wisły rozpoczął piłkarskie zmagania w ostatni weekend kalendarzowego lata. Dużo gorzej wypadła Legia Warszawa, która musiała uznać wyższość aktualnego lidera tabeli i to na dodatek na własnym boisku.
W niższych ligach grad bramek, zwłaszcza w płockiej okręgówce - w sześciu sobotnich meczach strzelono 42 gole.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>



PKO Ekstraklasa - 4 kolejka      - Tabela

18.09. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1:4 (1:4)
 
18.09. 20:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 0:3 (0:2)
Alan Uryga 8', Damian Michalski 43', Damian Rasak 71'

19.09. 15:00 Lechia Gdańsk - Stal Mielec 4:2 (2:2)

19.09. 17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1:0 (0:0) 

19.09. 20:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1:3 (0:2)
Bartosz Slisz 60' - Alex Sobczyk 4', Bartosz Nowak 17', Jesús Jiménez 47'

20.09. 15:00 Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków 1:1 (0:0)

20.09. 17:30 Lech Poznań - Warta Poznań 1:0 (0:0)

21.09. 18:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok _ : _


1 liga - 4 kolejka       - Tabela

18.09. 17:40 Arka Gdynia - Miedź Legnica 4:0 (1:0)

19.09. 12:40 Widzew Łódź - Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)

19.09. 16:30 Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole 1:2 (0:1)

19.09. 17:00 Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 1:2 (0:1)

19.09. 18:00 GKS Bełchatów - GKS Tychy 1:1 (0:1)

19.09. 18:00 Chrobry Głogów - GKS 1962 Jastrzębie 1:0 (0:0)

19.09. 20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Resovia Rzeszów 2:0 (1:0)

20.09. 12:40 Korona Kielce - Górnik Łęczna 0:2 (0:1)

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice _ : _
odwołany


2 liga - 4 kolejka       - Tabela

19.09. 15:00 Błękitni Stargard - Bytovia Bytów 1:4 (0:0)

19.09. 15:30 Znicz Pruszków - Stal Rzeszów 0:2 (0:0)
Wojciech Reiman 60', Dawid Olejarka 90'

19.09. 16:00 Skra Częstochowa - Motor Lublin 1:1 (1:0)

19.09. 16:00 Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki 1:3 (0:0)

19.09. 17:00 Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice 0:0
 
19.09. 18:00 Olimpia Grudziądz - Sokół Ostróda 0:4 (0:0)

19.09. 18:15 Górnik Polkowice - GKS Katowice 0:2 (0:2)

19.09. 19:00 Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków 2:1 (0:0)
Maciej Górski 67', Franciszek Wróblewski 90' - Abdallah Hafez 59'

20.09. 12:00 Śląsk II Wrocław - KKS 1925 Kalisz 0:3 (0:1)      


3 liga- Grupa 1 - 7 kolejka       - Tabela

19.09. 13:00 Świt Nowy Dwór Maz. - Znicz Biała Piska 0:1 (0:0)
Paweł Kossyk 49'

19.09. 13:00 GKS Wikielec - KS Kutno 2:0 (2:0)

19.09. 14:30 Concordia Elbląg - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:3 (0:2)

19.09. 15:00 Unia Skierniewice - Pelikan Łowicz 4:2 (2:1)

19.09. 15:00 Ursus Warszawa - Broń Radom 0:2 (0:2)
Michał Kielak 18', Dominik Leśniewski 35'

19.09. 16:00 Legionovia Legionowo - KS Wasilków 2:0 (0:0)
Patryk Szeliga 77', Patryk Koziara 90' (rz.k.)

19.09. 16:00 Błonianka Błonie - Huragan Morąg 2:3 (1:0)
Dawid Jarczak 43', Marcin Gregorowicz 90' (rz.k.) - Piotr Łysiak 61', Daniel Michałowski 78', Mateusz Kasprzyk 88'

19.09. 16:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Legia II Warszawa 4:0 (2:0)
Michał Strzałkowski 25', Jakub Kołaczek 44', Patryk Szymański 68', Sebastian Kobiera 71'

20.09. 15:00 Lechia Tomaszów Maz. - Olimpia Zambrów 1:0 (1:0)

20.09. 15:00 RKS Radomsko - Polonia Warszawa ):4 (0:1)
Łukasz Piątek 21', Patryk Paczuk 51', Grzegorz Wojdyga 54', Damian Mosiejko 64'

Jagiellonia II Białystok - Ruch Wysokie Mazowieckie _ : _
odwołany


4 liga - grupa 2 - 8 kolejka    - Tabela

19.09. 11:00 Makowianka Maków - Wisła II Płock 2:1

19.09. 11:00 Huragan Wołomin - Kasztelan Sierpc 3:1

19.09. 11:00 Żyrardowianka Żyrardów - Świt Staroźreby 3:2

19.09. 11:00 Mławianka Mława - KS CK Troszyn 3:2

19.09. 15:00 MKS Przasnysz - Wkra Żuromin 2:0

19.09. 16:00 Nadnarwianka Pułtusk - KS Łomianki 3:1

20.09. 11:00 Hutnik Warszawa - Bzura Chodaków 5:0    


LO Płock - 6  kolejka       - Tabela

19.09. 11:00 Błękitni Gąbin - Skra Drobin 7:1

19.09. 13:00 Unia Iłów - Pogoń Słupia 7:5 (5:2)
Kamil Wojciechowski 1', Jakub Lis 16', 23', 25', Damian Wojciechowski 28', Arkadiusz Błaszczyk 59', 80' - Mateusz Folgier 32', 41', 73', Adrian Sawicki 50', Bartosz Różański 90' +1 

19.09. 13:30 Stegny Wyszogród - Zryw Bielsk 3:9 (1:4)
Damian Pączek 27', Michał Tomaszewski 54', Łukasz Majewski 82' -  Dawid Borowski 90' +1, Adrian Żuchniewicz 6', 44', 89', Paweł Błachewicz  18', 47', Patryk Boguszewski 37',  Filip Orłowski 65', 83'

19.09. 15:00 Amator Maszewo - Unia Czermno 2:0 (0:0)
Piotr Mysior 57', Łukasz Mielczarek 88'

19.09. 16:00 Orkan Sochaczew - Delta Słupno 1:2 (0:1)
Cezary Czarnecki 83' - Krystian Majchrzak 36', Damian Szczytniewski 66'

19.09. 16:30 Mazur Gostynin - Orzeł Goleszyn 5:0 (1:0)
Łukasz Frątczak 22', Eryk Przybylski 57', Michał Matecki 72', Eryk Przybylski 75', Wiktor Smyczyński 89'

20.09. 12:00 Skrwa Łukomie - Stoczniowiec Płock _ : _
odwołany



Klasa A Płock - 5 kolejka      - Tabela

19.09. 13:00 Wisła Duninów - Start Proboszczewice 1:4 (0:2)
Michał Dulski 82' - Kamil Jaszczak 3', 25', Kamil Krysiński 70', Sebastian Trębiński 72'  

19.09. 16:00 Sparta Mochowo - Wicher Cieszewo 5 :1 (3:0)
Jakub Zawadzki 2', 18', 73', Jakub Turowski 20',  Patryk Szczypecki 90' - Ireneusz Kobuszewski 90' +3

20.09. 11:00 ULKS Ciółkowo - Zorza Szczawin 0:2

20.09. 13:00 Szopen Sanniki - Polonia Radzanowo 3:0

20.09. 15:00 Błyskawica Lucień - GKS Góra 8:0

20.09. 16:00 Mazowia Słubice - Spójnia Mała Wieś 3:1


Klasa B Płock - 5 kolejka       - Tabela

20.09. 11:00 Wisła Sobowo - Zjednoczeni Bulkowo 3:2 (1:1)
Dawid Suwalski 39', Łukasz Uzdowski 52', Sebastian Pesta 75' - Marcin Przedpełski 9',  Mateusz Łaciński 79'

20.09. 16:44 Huragan Bodzanów - Lwówianka Lwówek 8:0 (2:0)
Krzysztof Zuchora 2', 61', 70', Daniel Ciarkowski 21', 46', Paweł Bauman 69', Hubert Kozioł 74', Jakub Pawlikowski 84'
 


***