OSTATNIE MECZE W IV LIDZE I OKRĘGÓWKACH
Dodane przez Admin dnia Czerwiec 18 2020 15:26:20
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Zakończyły się dodatkowe mecze w IV Lidze i ligach okręgowych. W rozwinięciu wiadomości najnowsze wyniki. W minioną środę odbyły się również mecze w 1 i 2 lidze.

17.06.20 18:00 Kasztelan Sierpc - Skra Drobin 3:2

Awans do IV Ligi: Kasztelan Sierpc i Skra Drobin.

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

 


Zakończyły się dodatkowe mecze w IV Lidze i ligach okręgowych. W rozwinięciu wiadomości najnowsze wyniki.
W minioną środę odbyły się również mecz e 1 i 2 lidze.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


PKO Ekstraklasa -       - Tabela

Koniec rundy zasadniczej.  


1 liga - 17 czerwca  - 26 kolejka       - Tabela

16.06. 16:00 Chrobry Głogów - GKS 1962 Jastrzębie 0:0
 
16.06. 18:10 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice 2:2 (1:2)
 
16.06. 20:40 Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole 1:1 (0:0)

17.06. 16:00 Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom 2:2 (0:2)
Fabian Piasecki 67', 88' - Meik Karwot 2', Rafał Makowski 34'

17.06. 18:00 GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice 1:1 (0:0)

17.06. 18:10 Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:3 (1:2)
 
17.06. 20:40 Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 1:2 (0:1)

18.06. 18:10 Stal Mielec - Stomil Olsztyn _ : _

18.06. 20:40 Wigry Suwałki - GKS Tychy _ : _    


2 liga - 17 czerwca  - 26 kolejka        - Tabela

17.06. 12:00 Legionovia Legionowo - GKS Katowice 2:2 (1:1)
Patryk Koziara 43' (rz.k.), Andrzej Trubeha 69' - Arkadiusz Jędrych 24', 46'
 
17.06. 16:00 Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo 3:1 (1:0)
 
17.06. 17:00 Garbarnia Kraków - Widzew Łódź 1:3 (1:1)
 
17.06. 17:00 Lech II Poznań - Elana Toruń 2:2 (2:1)

17.06. 17:00 Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice 1:3 (0:1)
Maciej Firlej 70' - Eryk Sobków 44', 74' (rz.k.), 90'

17.06. 17:00 Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 3:0 (1:0)

17.06. 17:00 Błękitni Stargard - Bytovia Bytów 1:3 (0:2)

17.06. 17:40 Górnik Łęczna - Znicz Pruszków 1:0 (0:0)
Bartosz Śpiączka 87'

17.06. 18:00 Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów 0:0   


3 liga       - Tabela

Koniec sezonu.      


4 liga Południowa - mecze dodatkowe     - Tabela

17.06.20 18:00 Radomiak II Radom - Victoria Sulejówek _ : _
Radomiak zrezygnował z gry
 
17.06.20 18:00 MKS Piaseczno - Błonianka Błonie 1:4   


4 liga Północna - mecze dodatkowe       - Tabela

16.06.20 18:00 Hutnik Warszawa - Huragan Wołomin 1:1

Kolejka 25 17.06.20 18:00 Mazovia Mińsk Maz. - Drukarz Warszawa 1:2   


lO Warszawa gr.1 - mecze dodatkowe      - Tabela

17.06.20 18:00 Bug Wyszków - Świt II Nowy Dwór 7:2
 
17.06.20 18:00 AP Marcovia Marki - Escola Varsovia Warszawa 1:4  


LO Warszawa gr.2 - mecze dodatkowe       - Tabela

17.06.20 18:00 Sparta Jazgarzew - Ursus II Warszawa 2:1
 
17.06.20 18:00 Okęcie Warszawa - Laura Chylice 3:1   


LO Płock  - mecze dodatkowe      - Tabela

17.06.20 18:00 Bzura Chodaków - Orzeł Goleszyn 3:0 v.o.
 

17.06.20 18:00 Kasztelan Sierpc - Skra Drobin 3:2

Awans do IV Ligi: Kasztelan Sierpc i Skra Drobin.



Klasa A Płock      - Tabela

Koniec sezonu.


Klasa B Płock       - Tabela

Koniec sezonu.


***