IV LIGA OSTATNI RAZ TEJ JESIENI
Dodane przez Admin dnia Listopad 15 2019 12:17:27
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Przed nami ostatnia kolejka w czwartych ligach oraz warszawskich okręgówkach. W okręgu płockim pozostał do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz z 5 kolejki, w którym Skra Drobin podejmie Pogoń Słupię i ma okazję przybliżyć się punktowo do prowadzącej dwójki.
W północnej grupie IV Ligi hit kolejki na zakończenie rozgrywek. MKS Przasnych zmierzy się Drukarzem Warszawa. 

16.11. 13:00 MKS Przasnysz - Drukarz Warszawa 1:2 (0:0)
Tomasz Kamiński 89' - Bartłomiej Świniarski 54', Bartłomiej Świniarski 86'

16.11. 11:00 Skra Drobin - Pogoń Słupia 2:3 (1:2)
Marcin Kowalski 37', Hubert Wawrzyński 68' - Przemysław Mysielski 10', samobójczy 18', Adrian Sawicki 57'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Przed nami ostatnia kolejka w czwartych ligach oraz warszawskich okręgówkach. W okręgu płockim pozostał do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz z 5 kolejki, w którym Skra Drobin podejmie Pogoń Słupię i ma okazję przybliżyć się punktowo do prowadzącej dwójki.
W północnej grupie IV Ligi hit kolejki na zakończenie rozgrywek. MKS Przasnych zmierzy się Drukarzem Warszawa.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


PKO Ekstraklasa       - Tabela

Przerwa na mecze reprezentacji.  


1 liga - 16 listopada - 18 kolejka      - Tabela

16.11. 12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 4:1 (3:0)

16.11. 15:00 Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów 0:1 (0:0)

16.11. 16:00 Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 1:3 (0:1)

16.11. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:2

16.11. 17:00 GKS Tychy - Radomiak Radom 2:2 (1:0)
Łukasz Moneta 37', Łukasz Sołowiej 72' - Patryk Mikita 80', Damian Nowak 90'

17.11. 12:40 Warta Poznań - Stal Mielec 0:2 (0:1)

26.11. 17:00 GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice _ : _

27.11. 17:30 Odra Opole - Miedź Legnica _ : _

27.11. 18:00 Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz _ : _   


2 liga - 16 listopada - 18  kolejka      - Tabela

15.11. 19:10 Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 4:0 (1:0)

16.11. 13:00 Błękitni Stargard - Górnik Polkowice 3:2 (1:2)

16.11. 13:00 Lech II Poznań - Olimpia Elbląg 1:1 (1:0)

16.11. 13:00 Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola 3:2 (0:1)

16.11. 16:00 Bytovia Bytów - Elana Toruń 1:1 (0:0)

16.11. 17:00 Górnik Łęczna - Garbarnia Kraków 1:0 (1:0)

17.11. 13:00 Znicz Pruszków - GKS Katowice 2:1 (0:0)
Paweł Moskwik 53', Arkadiusz Pyrka 69' - Adrian Błąd 90'

17.11. 13:00 Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów 2:1 (2:0)
Dominik Barciak 27', Adam Mójta 36' - Wojciech Reiman 50' (rz.k.)

27.11. 13:00 Skra Częstochowa - Legionovia Legionowo _ : _  


3 liga - 16 listopada - 17 kolejka      - Tabela

15.11. 18:00 Broń Radom - Polonia Warszawa 1:1 (1:0)
Przemysław Wicik 11' - Sebastian Kobiera 59'
 
16.11. 13:00 Sokół Aleksandrów - Olimpia Zambrów 1:3 (1:2)

16.11. 13:00 Znicz Biała Piska - Unia Skierniewice 0:2 (0:2)

16.11. 13:30 Concordia Elbląg - Huragan Morąg 3:1 (0:1)
 
16.11. 16:00 Ruch Wysokie Maz. - Pogoń Grodzisk 1:3 (1:1)
Rafał Babul 5' - Damian Jaroń 18', Jakub Kołaczek 64', Mateusz Kinast 88'
 
17.11. 11:15 Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów 1:0 (1:0)
 
17.11. 13:00 RKS Radomsko - Ursus Warszawa 0:1 (0:1)
Krzysztof Możdżonek 1'
 
17.11. 13:00 Świt Nowy Dwór - KS Wasilków 7:1 (3:0)
Arkadiusz Ciach 6', 77' (rz.k.), Rafał Maciejewski 22' (rz.k.), 33' (rz.k.), 36', 74', Krystian Pomorski 70' - Jan Pawłowski 57'

01.04. 18:00 Sokół Ostróda - Legia II Warszawa _ : _     


4 liga Południowa - 16 listopada - 15  kolejka      - Tabela

16.11. 11:00 Unia Warszawa - KS Warka 1:3

16.11. 12:00 Mazur Karczew - Proch Pionki 2:0

16.11. 12:00 Oskar Przysucha - Radomiak II Radom 1:1

16.11. 13:00 Błonianka Błonie - Znicz II Pruszków 4:1

16.11. 13:00 Żyrardowianka Żyrardów - KS Raszyn 0:2

16.11. 13:00 Wilga Garwolin - Józefovia Józefów 1:0

16.11. 13:00 Pilica Białobrzegi - MKS Piaseczno 2:3

16.11. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - Victoria Sulejówek 3:1   


4 liga Północna - 16 listopada - 15 kolejka      - Tabela

16.11. 11:00 Huragan Wołomin - Ząbkovia Ząbki 2:0

16.11. 11:00 KS Łomianki - Podlasie Sokołów Podl. 4:0

16.11. 13:00 MKS Przasnysz - Drukarz Warszawa 1:2

16.11. 13:00 Wkra Żuromin - Świt Staroźreby 4:0

16.11. 13:00 Ożarowianka Ożarów - Hutnik Warszawa 0:5

16.11. 13:00 Mazovia Mińsk Maz. - Nadnarwianka Pułtusk 4:1

17.11. 13:00 Wisła II Płock - Makowianka Maków Maz. 5:0

17.11. 16:00 Pogoń II Siedlce - Korona Ostrołęka 0:1   


lO Warszawa gr.1 - 16 listopada - 15  kolejka      - Tabela

16.11. 11:00 Dąb Wieliszew - Polonia II Warszawa 0:3

16.11. 11:00 Sokół Serock - Victoria II Sulejówek 6:2

17.11. 11:00 Legionovia II Legionowo - Bug Wyszków 3:0

16.11. 12:00 Mazur Radzymin - Wicher Kobyłka 3:1

16.11. 13:00 AP Marcovia Marki - Olimpia Warszawa 6:0

17.11. 12:00 Mazur II Karczew - Świt II Nowy Dwór 2:0

17.11. 12:00 Escola Varsovia Warszawa - Wisła Dziecinów 7:1

17.11. 13:00 Wisła Jabłonna - Agape Białołęka 4:0   


LO Warszawa gr.2 - 16 listopada - 15 kolejka      - Tabela

12.11. 19:40 Pogoń II Grodzisk Maz. - Ursus II Warszawa 0:2

16.11. 11:00 Piast Piastów - Błonianka II Błonie 7:2

16.11. 11:00 Milan Milanówek - Ryś Laski 2:0

16.11. 11:00 KS Teresin - LKS Chlebnia 3:4

16.11. 11:00 Przyszłość Włochy - SEMP Ursynów 1:0

16.11. 12:00 Laura Chylice - Sparta Jazgarzew 2:2

16.11. 13:00 Perła Złotokłos - Okęcie Warszawa 1:1

17.11. 11:00 Grom Warszawa - GLKS Nadarzyn 2:1   


LO Płock - Mecz zaległy      - Tabela

Kolejka 5 16.11.19 11:00 Skra Drobin - Pogoń Słupia 2:3 (1:2)
Marcin Kowalski 37', Hubert Wawrzyński 68' - Przemysław Mysielski 10', samobójczy 18', Adrian Sawicki 57'



Klasa A Płock      - Tabela

Przerwa zimowa.


Klasa B Płock       - Tabela

Przerwa zimowa.


***