DWIE WISŁY
Dodane przez Admin dnia Październik 04 2019 12:25:25
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Kolejna przygoda z ligową piłką i kolejna spora porcja ciekawych spotkań. Wybraliśmy dla Was dwa z okręgu płockiego. Na pozostałe również serdecznie zapraszamy. W Płockiej Okręgówce, niemogący jeszcze otrząsnąć się po spadku z IV Ligi Mazur Gostynin podejmie przed własną publicznością nieźle spisującą się w tym sezonie Skrę Drobin.
W Klasie B natomiast konfrontacja Wisły z Wisłą. Druga w tabeli ekipa z Duninowa spotka się na własnym boisku z imienniczką z Sobowa, która aktualnie zajmuje drugą pozycję.

05.10. 11:00 Mazur Gostynin - Skra Drobin 5:4 (2:0)
Eryk Przybylski 4', Bartosz Komorowski 14', 58', 71', Sławomir Podgórski 63' - Marcin Kowalski  57', 75', 86', 87'

05.10. 15:30 Wisła Duninów - Wisła Sobowo 1:1 (0:1)
Konrad Ogrodziński 70' - Patryk Żuchowski 9'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Kolejna przygoda z ligową piłką i kolejna spora porcja ciekawych spotkań. Wybraliśmy dla Was dwa z okręgu płockiego. Na pozostałe również serdecznie zapraszamy. W Płockiej Okręgówce, niemogący jeszcze otrząsnąć się po spadku z IV Ligi Mazur Gostynin podejmie przed własną publicznością nieźle spisującą się w tym sezonie Skrę Drobin.
W Klasie B natomiast konfrontacja Wisły z Wisłą. Druga w tabeli ekipa z Duninowa spotka się na własnym boisku z imienniczką z Sobowa, która aktualnie zajmuje drugą pozycję. 
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


PKO Ekstraklasa - 5 października - 11  kolejka      - Tabela

04.10. 18:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 4:1 (2:0)
Ricardinho 29', Damian Michalski 35', Piotr Tomasik 59', Mikołaj Kwietniewski 90' - Michał Nalepa 74'

04.10. 20:30 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1:1 (0:0)

05.10. 15:00 Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1:2 (1:2)

05.10. 17:30 Lech Poznań - Wisła Kraków 4:0 (1:0)

05.10. 20:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1:2 (0:1)

06.10. 12:30 ŁKS Łódź - Korona Kielce 4:1 (2:1)

06.10. 15:00 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 1:1 (1:1)

06.10. 17:30 Piast Gliwice - Legia Warszawa 2:0 (0:0)


1 liga - 5 października - 12 kolejka      - Tabela

04.10. 19:00 Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
 
04.10. 20:45 Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (1:1)

05.10. 17:00 Wigry Suwałki - Radomiak Radom 1:4 (0:2)
Robert Bartczak 60' - Leândro 34', 45' (rz.k.), Meik Karwot 72', Patryk Mikita 90'

05.10. 17:45 Chrobry Głogów - Warta Poznań 0:0

05.10. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 3:1 (1:0)

05.10. 18:00 Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 1:2 (0:2)

05.10. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Bełchatów 4:0 (0:0)

05.10. 19:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy 4:3 (2:3)

06.10. 19:00 Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)  


2 liga - 5 października - 12  kolejka      - Tabela

05.10. 15:00 Stal Rzeszów - Gryf Wejherowo 1:2 (1:2)

05.10. 15:00 Garbarnia Kraków - Resovia Rzeszów 0:2 (0:0)
 
05.10. 15:00 Skra Częstochowa - Bytovia Bytów 3:2 (1:1)

05.10. 15:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 0:1 (0:1)
Michał Miller 45'

05.10. 16:00 Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 0:0
 
05.10. 17:00 Górnik Polkowice - GKS Katowice 0:1 (0:0)

06.10. 12:00 Lech II Poznań - Stal Stalowa Wola 2:2 (0:1)

06.10. 13:00 Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 1:0 (0:0)

06.10. 13:00 Elana Toruń - Widzew Łódź 0:1 (0:1)


3 liga - 5 października - 10 kolejka      - Tabela

04.10. 19:30 Świt Nowy Dwór - Broń Radom 2:0 (1:0)
Rafał Maciejewski 29', 83'

05.10. 14:00 Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa 5:0 (3:0)
Marcin Fiedorowicz 9', 77', Mateusz Jambrzycki 33', Mateusz Furman 39', Patryk Gondek 74' (rz.k.)

05.10. 14:00 Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów 2:1 (0:0)

05.10. 15:00 Pogoń Grodzisk - Huragan Morąg 0:1 (0:0)
Rafał Maćkowski 52'

05.10. 15:00 Sokół Aleksandrów - Polonia Warszawa 2:0 (1:0)
Kacper Dziuba 23', Bartłomiej Maćczak 53' (rz.k.)

05.10. 16:00 Concordia Elbląg - Sokół Ostróda 0:0

06.10. 11:15 Pelikan Łowicz - RKS Radomsko 2:3 (0:0)

06.10. 15:00 KS Wasilków - Unia Skierniewice 1:2 (0:0)

06.10. 16:00 Ruch Wysokie Maz. - Ursus Warszawa 1:1 (1:0)


4 liga Południowa - 5 października - 9  kolejka      - Tabela

05.10. 11:00 Błonianka Błonie - Wilga Garwolin 5:0

05.10. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - Mazur Karczew 2:1

05.10. 14:00 Oskar Przysucha - MKS Piaseczno 2:2

05.10. 15:30 KS Raszyn - Proch Pionki 0:1

05.10. 16:00 Żyrardowianka Żyrardów - Józefovia Józefów 2:2

05.10. 16:00 KS Warka - Radomiak II Radom 1:1

05.10. 16:30 Unia Warszawa - Pilica Białobrzegi 0:3

06.10. 11:45 Znicz II Pruszków - Victoria Sulejówek 1:1


4 liga Północna - 5 października - 9 kolejka      - Tabela

05.10. 11:00 Huragan Wołomin - KS Łomianki 1:1

05.10. 11:00 Wisła II Płock - Podlasie Sokołów Podl. 3:1

05.10. 15:00 Makowianka Maków Maz. - Nadnarwianka Pułtusk 3:1

05.10. 15:00 MKS Przasnysz - Hutnik Warszawa 4:0

05.10. 15:00 Wkra Żuromin - Ożarowianka Ożarów 5:1

05.10. 15:00 Ząbkovia Ząbki - Korona Ostrołęka 2:0

05.10. 16:00 Świt Staroźreby - Drukarz Warszawa 0:1

06.10. 11:00 Pogoń II Siedlce - Mazovia Mińsk Maz. 2:2


lO Warszawa gr.1 - 5 października - 9  kolejka      - Tabela

04.10. 20:00 Mazur Radzymin - AP Marcovia Marki 1:3

05.10. 11:00 Wicher Kobyłka - Świt II Nowy Dwór 0:3

05.10. 15:00 Bug Wyszków - Polonia II Warszawa 3:2

06.10. 11:00 Legionovia II Legionowo - Olimpia Warszawa 4:2

06.10. 14:00 Mazur II Karczew - Dąb Wieliszew 0:0

06.10. 15:30 Wisła Jabłonna - Wisła Dziecinów 4:5

06.10. 16:00 Victoria II Sulejówek - Agape Białołęka 1:2

06.10. 17:00 Sokół Serock - Escola Varsovia Warszawa 1:5  


LO Warszawa gr.2 - 5 października - 9 kolejka      - Tabela

05.10. 11:00 KS Teresin - SEMP Ursynów 5:0

05.10. 11:00 LKS Chlebnia - GLKS Nadarzyn 2:0

05.10. 11:00 Piast Piastów - Przyszłość Włochy 0:5

05.10. 11:00 Laura Chylice - Grom Warszawa 5:1

05.10. 15:00 Ryś Laski - Pogoń II Grodzisk Maz. 1:1

06.10. 11:00 Błonianka II Błonie - Sparta Jazgarzew 0:3

06.10. 11:00 Ursus II Warszawa - Okęcie Warszawa 4:2

06.10. 11:00 Milan Milanówek - Perła Złotokłos 3:0  


LO Płock - 5 października - 8  kolejka      - Tabela

05.10. 11:00 Mazur Gostynin - Skra Drobin 5:4 (2:0)
Eryk Przybylski 4', Bartosz Komorowski 14', 58', 71', Sławomir Podgórski 63' - Marcin Kowalski  57', 75', 86', 87'

05.10. 15:30 Unia Iłów - Amator Maszewo 1:4 (1:2)
Krystian Wawrzyn 29' - Łukasz Kiełbasa 12', 35', Piotr Wachaczyk 57', Łukasz Mielczarek 38'

05.10. 15:30 Stoczniowiec Płock - Skrwa Łukomie 9:0 (3:0)
Przemysław Kowalczyk 9', 31', 43', 57', 73', Arkadiusz Wróblewski 51', 60',  61', Krystian Skierkowski 66'

05.10. 16:00 Błękitni Gąbin - Orzeł Goleszyn 1:0 (1:0)
Kamil Woliński 22'

06.10. 11:00 Kasztelan Sierpc - Delta Słupno 0:1 (0:0)
Krystian Majchrzak 51'

06.10. 11:00 Pogoń Słupia - Unia Czermno 3:3 (1:1)
Adrian Sawicki 20', Paweł Sadowski 60', Mariusz Sobczak 70' - Damian Sztendor 41', 61', Marcin Dubielak 88'

06.10. 11:00 Bzura Chodaków - Zryw Bielsk 1:2 (0:0)
Adam Żółtowski 90' +2 - Damian Lewandowski 60', Filip Orłowski 90' +1



Klasa A Płock - 5 października - 7 kolejka      - Tabela

05.10. 15:00 Start Proboszczewice - Sparta Mochowo 3:0 (1:0)
samobójczy 3', Dorian Pilaszewski 61', Marcin Zgorzelski 66'

05.10. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Orkan Sochaczew 2:3 (0:1)
Norbert Skrzyński 51', Hubert Kozioł 65' - Adrian Rzeźniczek 35', Cezary Czarnecki 77', 88'

05.10. 16:00 Zorza Szczawin - Mazowia Słubice 3:1 (3:1)
samobójczy 8', Michał Maciak 11', 35' -  Przemysław Felczak 10'

05.10. 16:00 Wicher Cieszewo - Stegny Wyszogród 3:2 (1:2)
Krzysztof Grotkiewicz 11', 57' - Damian Pietrzak 2', Damian Pączek 2'

06.10. 11:00 ULKS Ciółkowo - Błyskawica Lucień 2:1 (0:0)
Mateusz Bogdański 89', Michał Aronowski 90' +2 - Piotr Krysztofiak 55'

06.10. 14:00 Szopen Sanniki - GKS Góra 0:0   


Klasa B Płock - 5 października - 6 ko lejka      - Tabela

05.10. 15:30 Wisła Duninów - Wisła Sobowo 1:1 (0:1)
Konrad Ogrodziński 70' - Patryk Żuchowski 9'

06.10. 13:00 Polonia Radzanowo - Lwówianka Lwówek 3:0 (2:0)
Krzysztof Stoparczyk 4', Piotr Nowak 26', 73'

06.10. 15:00 GKS Jedność - Zryw II Bielsk 2:1 (1:1)
Daniel Bartnikowski 29', Michał Wiśniewski 68' - Przemysław Borowski 9'

06.10. 15:00 Amator II Maszewo - Huragan Bodzanów 2:3 (0:1)
Karol Załuga 76', Bartłomiej Ziółkowski 80' (rz.k.) - Michał Zuchora 15', Krzysztof Zuchora 54', Paweł Kowalczyk 58'

06.10. 15:00 Zjednoczeni Bulkowo - Unia II Czermno 7:2 (6:0)
Bartosz Kolasiński 6', Adam Mazurkiewicz 14', Marcin Przedpełski 16', 18', 31', 60', Krystian Sufranek 43' - Adam Wróblewski 75', Sebastian Zaleski 89'


***