NA ZAKOŃCZENIE LATA
Dodane przez Admin dnia Wrzesień 21 2019 21:41:41
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Na koniec lata mnóstwo ciekawych spotkań na Mazowszu i nie tylko. W Ekstraklasie pojedynek imienniczek. Wisła Płock zmierzy się z Wisłą Kraków. Życzymy oczywiście 3 punktów Nafciarzom. W pozostałych ligach również mnóstwo atrakcji, szczególnie w Gostyninie gdzie miejscowy azur zmierzy się z liderem płockiej okręgówki - Stoczniowcem Płock.

22.09. 12:30 Wisła Płock - Wisła Kraków 2:1 (1:1)
Dominik Furman 16', Damian Michalski 76' - Paweł Brożek 28'

21.09. 11:00 Mazur Gostynin - Stoczniowiec Płock 2:4 (0:2)
Bartosz Komorowski 51', Paweł Znyk 75' - Patryk Gałamaga 19', Arkadiusz Wróblewski 24', 68', Przemysław Kowalczyk 82'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Na koniec lata mnóstwo ciekawych spotkań na Mazowszu i nie tylko. W Ekstraklasie pojedynek imienniczek. Wisła Płock zmierzy się z Wisłą Kraków. Życzymy oczywiście 3 punktów Nafciarzom. W pozostałych ligach również mnóstwo atrakcji, szczególnie w Gostyninie gdzie miejscowy azur zmierzy się z liderem płockiej okręgówki - Stoczniowcem Płock.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


PKO Ekstraklasa - 21 września - 9  kolejka      - Tabela

20.09. 18:00 Piast Gliwice - Raków Częstochowa 2:1
 
20.09. 20:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 1:1 (1:1)

21.09. 15:00 ŁKS Łódź - Arka Gdynia 1:4

21.09. 17:30 Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:0

21.09. 20:00 Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 4:4 (2:2)
 
22.09. 12:30 Wisła Płock - Wisła Kraków 2:1 (1:1)
Dominik Furman 16', Damian Michalski 76' - Paweł Brożek 28'

22.09. 15:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1:1 (1:0)

22.09. 17:30 Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1:2 (0:1)
Mateusz Wdowiak 66' - Jarosław Niezgoda 33' (rz.k.), Walerian Gwilia 47'


1 liga - 21 września - 10 kolejka      - Tabela

20.09. 19:47 Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 0:0

21.09. 17:00 Stal Mielec - GKS Bełchatów 1:0

21.09. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie 2:4
 
21.09. 18:00 Chojniczanka Chojnice - Radomiak Radom 1:3

21.09. 18:00 Chrobry Głogów - Odra Opole 3:2

21.09. 19:10 Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań 1:2

21.09. 20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Miedź Legnica 0:1

22.09. 15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 2:2 (1:0)

22.09. 19:00 Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice 1:1


2 liga - 21 września - 10  kolejka      - Tabela

20.09. 20:00 Górnik Łęczna - Gryf Wejherowo 1:0

21.09. 15:30 Garbarnia Kraków - GKS Katowice 1:3

21.09. 16:00 Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola 0:1

21.09. 16:00 Skra Częstochowa - Znicz Pruszków 2:1

21.09. 16:00 Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard 3:2

21.09. 17:00 Lech II Poznań - Widzew Łódź 1:2

21.09. 19:00 Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów 2:1

21.09. 19:00 Górnik Polkowice - Elana Toruń 3:0

22.09. 13:00 Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów 1:1 (0:1)


3 liga - 21 września - 9 kolejka      - Tabela

20.09. 19:30 Świt Nowy Dwór - Sokół Ostróda 0:1

21.09. 14:00 Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa 2:1

21.09. 15:30 Pogoń Grodzisk - Ursus Warszawa 1:0

21.09. 16:00 Olimpia Zambrów - Legia II Warszawa 1:3

21.09. 16:00 Sokół Aleksandrów - RKS Radomsko 1:0

22.09. 11:00 Lechia Tomaszów - Unia Skierniewice 5:3

22.09. 11:15 Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg 4:1

22.09. 15:00 KS Wasilków - Huragan Morąg 0:2

22.09. 16:00 Ruch Wysokie Maz. - Broń Radom 1:4


4 liga Południowa - 21 września - 7  kolejka      - Tabela

21.09. 11:00 Żyrardowianka Żyrardów - Pilica Białobrzegi 1:3

21.09. 15:00 Oskar Przysucha - Wilga Garwolin 3:1

21.09. 16:00 Mazur Karczew - Błonianka Błonie 0:3

21.09. 16:00 KS Warka - Proch Pionki 3:2

21.09. 16:00 KS Raszyn - Józefovia Józefów 1:1

21.09. 16:30 Unia Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów 0:0

21.09. 19:00 Victoria Sulejówek - Radomiak II Radom 3:2

22.09. 11:30 Znicz II Pruszków - MKS Piaseczno 1:2


4 liga Północna - 21 września - 7 kolejka      - Tabela

21.09. 11:00 Huragan Wołomin - Mazovia Mińsk Maz. 3:1

21.09. 11:00 MKS Przasnysz - KS Łomianki 5:1

21.09. 11:00 Wisła II Płock - Ożarowianka Ożarów 4:1

21.09. 12:00 Wkra Żuromin - Pogoń II Siedlce 0:1

21.09. 16:00 Świt Staroźreby - Nadnarwianka Pułtusk 2:2

21.09. 16:00 Makowianka Maków Maz. - Podlasie Sokołów Podl. 1:2

21.09. 16:00 Korona Ostrołęka - Drukarz Warszawa 1:2

21.09. 20:00 Ząbkovia Ząbki - Hutnik Warszawa 0:2


lO Warszawa gr.1 - 21 września - 7  kolejka      - Tabela

20.09. 20:00 Wicher Kobyłka - Wisła Dziecinów 7:0

21.09. 10:00 Victoria II Sulejówek - Polonia II Warszawa 1:5

21.09. 11:00 Bug Wyszków - Olimpia Warszawa 1:0

21.09. 12:00 Świt II Nowy Dwór - Agape Białołęka 4:1

21.09. 13:00 Sokół Serock - Mazur II Karczew 2:1

21.09. 18:30 Mazur Radzymin - Dąb Wieliszew 2:2

22.09. 11:00 Legionovia II Legionowo - Escola Varsovia Warszawa 3:2
 
22.09. 16:00 Wisła Jabłonna - AP Marcovia Marki 3:5


LO Warszawa gr.2 - 21 września - 7  kolejka      - Tabela

19.09. 17:00 Sparta Jazgarzew - Pogoń II Grodzisk Maz. 5:3

21.09. 11:00 Okęcie Warszawa - Błonianka II Błonie 8:0

21.09. 11:00 KS Teresin - Perła Złotokłos 0:0

21.09. 11:00 Piast Piastów - Grom Warszawa 0:1

21.09. 11:00 LKS Chlebnia - SEMP Ursynów 1:0

21.09. 14:00 Milan Milanówek - Laura Chylice 2:2

22.09. 11:00 Ursus II Warszawa - Przyszłość Włochy 2:0

22.09. 16:00 Ryś Laski - GLKS Nadarzyn 4:2


LO Płock - 21 września - 6  kolejka      - Tabela

21.09. 11:00 Unia Iłów - Zryw Bielsk 1:3 (1:1)
Tomasz Trafalski 22' - Filip Orłowski 35', Michał Wochowski 59', Bartłomiej Lorenc 63'

21.09. 11:00 Mazur Gostynin - Stoczniowiec Płock 2:4 (0:2)
Bartosz Komorowski 51', Paweł Znyk 75' - Patryk Gałamaga 19', Arkadiusz Wróblewski 24', 68', Przemysław Kowalczyk 82'

21.09. 12:00 Delta Słupno - Unia Czermno 3:3 (1:0)
Krystian Majchrzak 11', 77', Tomasz Gorczyca 86' - Tomasz Rutkowski 63', Kamil Sieciński 87', Damian Sztendor 90'

21.09. 16:00 Kasztelan Sierpc - Amator Maszewo 6:1 (1:0)
Jarosław Kułaga 15', Jakub Kustra 49', 66', 71', Kamil Nowicki 81', Bartłomiej Błachnio 89' - Michał Bachanek 82'

21.09. 16:30 Błękitni Gąbin - Skrwa Łukomie 1:2 (1:2)
Kamil Woliński 32' - Kamil Bonisławski 27', Daniel Wolak 33'

22.09. 13:00 Pogoń Słupia - Orzeł Goleszyn 1:3 (1:2)
Bartosz Różański 20' - Mateusz Biegański 6', Damian Domeradzki 11', Mateusz Adamkiewicz 90' +3

22.09. 15:00 Bzura Chodaków - Skra Drobin 2:3 (1:2)
Filip Jeznach 15', Kamil Wojciechowski 90' - Łukasz Kostun 8', Hubert Krzysztofiak 11', Maciej Talaga 70' 



Klasa A Płock - 21 września - 5 kolejka      - Tabela

21.09. 15:00 Start Proboszczewice - GKS Góra 6:1 (3:1)
Arkadiusz Majchrzak 13', 18', 29', Kamil Jaszczak 53', Jakub Zawadzki 62', Przemysław Kowalkowski 83' - Maciej Barciński 21'

21.09. 16:00 Wicher Cieszewo - Sparta Mochowo 4:3 (1:2)
Rafał Łaciński 2', 60', Dominik Łaciński 59', Bartosz Boguszewski 65' - Maciej Stefański 9', Bartosz Włodarski 14', Marcin Kuciński 86'

22.09. 11:00 ULKS Ciółkowo - Orkan Sochaczew 0:3 (0:1)
Cezary Czarnecki 41', 69', Sebastian Wójcik 65'
 
22.09. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Mazowia Słubice 2:3
samobójczy, Norbert Skrzyński - Mariusz Chaber 25', Maciej Zieliński 47', Przemysław Felczak 54'

22.09. 16:00 Błyskawica Lucień - Stegny Wyszogród 4:1 (0:1)
Mateusz Jagodziński 27', Kacper Zieliński 77', 89', Łukasz Kaczmarek 90' +5 - Michał Szymański 2'
 
09.11. 13:00 Szopen Sanniki - Zorza Szczawin _ : _   


Klasa B Płock - 21 września - 4 ko lejka      - Tabela

21.09. 16:00 Wisła Duninów - Lwówianka Lwówek 4:3 (1:2)
Rafał Rękawiecki 25', 77', Konrad Ogrodziński 62', 79' - Bartłomiej Zielak 19', Łukasz Ziółkowski 41', Patryk Jaśpiński 57'

22.09. 11:00 Wisła Sobowo - Zryw II Bielsk 10:1 (4:1)
Sebastian Myk 5', Paweł Zandrowicz 16', Patryk Skrzynecki 18', 57', 82', Bartosz Andrzejewski 33',  Dariusz Młotkowski 70', Mariusz Marcinkowski 79', Sebastian Krankiewicz 85', Kamil Zandrowicz 89' - Marcin Łęcki 10'

22.09. 11:00 GKS Jedność - Huragan Bodzanów 3:2 (2:2)
Kamil Rajkowski 35', 36', 62' - samobójczy 13', Paweł Sikorski 26'

22.09. 13:00 Polonia Radzanowo - Unia II Czermno 10:1 (4:1)
Dominik Marcinkowski 10', Konrad Lipski 15', Damian Grabowski 16', 39', Piotr Nowak 47', 76', Patryk Brząkalski 64', Damian Gołębiowski 83', Kamil Zieliński 86' - Kamil Kozakiewicz 22'

22.09. 16:00 Zjednoczeni Bulkowo - Amator II Maszewo 5:2 (4:1)
Marcin Przedpełski 28', Krzysztof Jakubiak 30', Bartosz Kolasiński 34', 38', 60' - Szymon Rembowski 22', Dawid Suszyński 86'


***