PŁOCKA KLASA B - POCZĄTEK SEZONU
Dodane przez Admin dnia Sierpień 30 2019 09:35:17
Aż cztery spotkania derbowe w wy

To już ostatnia liga w okręgu płockim, która zainauguruje sezon 2019/20. Na przełomie sierpnia i września rozpoczynają sie bowiem rozgrywki w Płockiej Klasie B. W tym sezonie wystartuje 10 zespołów i miejmy nadzieję, że w takim składzie liga dogra aż do samego końca.
W pierwszej kolejce sporo niewiadomych. Pojawiły się trzy nowe zespoły, o których jakości niewiele jeszcze wiadomo. Pierwsze mecze pokażą zapewne na co stać nowo zgłoszone drużyny.
Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek Polonii Radzanowo ze Zjednoczonymi Bulkowo oraz rywalizacja mocno przebudowanego Huraganu Bodzanów z Lwówianką Lwówek.

31.08. 15:30 Polonia Radzanowo - Zjednoczeni Bulkowo 1:0 (0:0)
Damian Grabowski 79'

01.09. 14:43 Huragan Bodzanów - Lwówianka Lwówek 2:2 (2:0)
Paweł Bauman 44', Krzysztof Zuchora 45' - Łukasz Ziółkowski 60', 67'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

To już ostatnia liga w okręgu płockim, która zainauguruje sezon 2019/20. Na przełomie sierpnia i września rozpoczynają sie bowiem rozgrywki w Płockiej Klasie B. W tym sezonie wystartuje 10 zespołów i miejmy nadzieję, że w takim składzie liga dogra aż do samego końca.
W pierwszej kolejce sporo niewiadomych. Pojawiły się trzy nowe zespoły, o których jakości niewiele jeszcze wiadomo. Pierwsze mecze pokażą zapewne na co stać nowo zgłoszone drużyny.
Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek Polonii Radzanowo ze Zjednoczonymi Bulkowo oraz rywalizacja mocno przebudowanego Huraganu Bodzanów z Lwówianką Lwówek.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


PKO Ekstraklasa - 30 sierpnia - 7  kolejka      - Tabela

30.08. 18:00 Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1:0 (0:0)

30.08. 20:30 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 0:2 (0:1)

31.08. 15:00 Wisła Płock - ŁKS Łódź 2:1 (1:1)
Grzegorz Kuświk 3', Giorgi Merebaszwili 75' - Łukasz Sekulski 18'

31.08. 17:30 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:2 (0:0)

31.08. 20:00 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 4:2 (2:2)

01.09. 15:00 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:1 (1:1)

01.09. 17:30 Lech Poznań - Cracovia Kraków 1:2 (0:1)

01.09. 20:00 Legia Warszawa - Raków Częstochowa 3:1 (2:0)
Jarosław Niezgoda 5', 10', 52' (rz.k.) - Tomáš Petrášek 90'


1 liga - 30 sierpnia - 7 kolejka      - Tabela

30.08. 17:30 Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 1:3 (1:1)

30.08. 20:00 Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy  1:1 (1:0)

31.08. 17:00 Olimpia Grudziądz - Warta Poznań 2:1 (1:0)

31.08. 17:30 Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (1:0)
Dawid Abramowicz 19'

31.08. 19:00 GKS 1962 Jastrzębie - Odra Opole 2:0 (1:0)

31.08. 20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)
 
01.09. 15:00 Miedź Legnica - Wigry Suwałki 2:1 (0:0)
 
01.09. 17:00 GKS Bełchatów - Chrobry Głogów 1:2 (0:0)

01.09. 19:00 Puszcza Niepołomice - Stal Mielec 0:1 (0:1)


2 liga - 31 sierpnia - 7  kolejka      - Tabela

31.08. 16:00 Pogoń Siedlce - Lech II Poznań 0:2 (2:0)
Jakub Kamiński 49', 81'

31.08. 17:00 Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 1:3 (1:0)

31.08. 19:00 GKS Katowice - Skra Częstochowa 2:0 (0:0)

31.08. 19:00 Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków 1:1 (0:1)

31.08. 19:00 Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 2:3 (1:2)
Dariusz Zjawiński 19', Peter Drobňák 79' - Wojciech Fadecki 13', Piotr Kurbiel 39', Patryk Paczuk 76'

31.08. 19:10 Widzew Łódź - Stal Rzeszów 3:1 (1:1)

01.09. 13:05 Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg 0:1 (0:1)

01.09. 17:00 Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 1:1 (0:1)

01.09. 17:00 Elana Toruń - Legionovia Legionowo 4:1 (0:1)
Mariusz Kryszak 49', 58' (rz.k.), Mateusz Stryjewski 65', Kacper Jóźwicki 90' - Karol Podliński 2'


3 liga - 30 sierpnia - 6  kolejka      - Tabela

30.08. 17:00 Unia Skierniewice - Świt Nowy Dwór 0:1 (0:0)
Mateusz Kwiatkowski 66'

31.08. 16:00 Ursus Warszawa - Lechia Tomaszów 1:2 (1:0)
Sebastian Szerszeń 43' - Bartosz Snopczyński 82', 85'

31.08. 17:00 Concordia Elbląg - Ruch Wysokie Maz. 1:1 (0:0)
 
31.08. 18:00 Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska 2:1 (0:0)

31.08. 19:00 Polonia Warszawa - KS Wasilków 1:2 (0:2)
Bartosz Wiśniewski 53' - samobójczy 18', 27'

01.09. 11:15 Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów 1:1 (1:0)

01.09. 12:00 Legia II Warszawa - Huragan Morąg 1:1 (0:0)
Mateusz Grudziński 72' - Anton Kołosow 46'

01.09. 17:00 RKS Radomsko - Pogoń Grodzisk 1:3 (0:0)
Mateusz Wrzesień 62' - Jakub Kołaczek 50', Patryk Szymański 78', Jakub Łabęda 90'

09.10. 18:00 Broń Radom - Olimpia Zambrów _ : _


4 liga Południowa - 31 sierpnia - 4  kolejka      - Tabela

31.08. 11:00 MKS Piaseczno - Proch Pionki 4:0

31.08. 12:00 Józefovia Józefów - Victoria Sulejówek 0:3
 
31.08. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - Oskar Przysucha 5:2

31.08. 15:00 Wilga Garwolin - KS Warka 3:3

31.08. 16:00 Mazur Karczew - KS Raszyn 1:0

31.08. 17:00 Unia Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów 1:4

01.09. 11:00 Radomiak II Radom - Błonianka Błonie 2:2

01.09. 12:00 Znicz II Pruszków - Pilica Białobrzegi 3:2


4 liga Północna - 31 sierpnia - 4  kolejka      - Tabela

31.08. 11:00 Drukarz Warszawa - Huragan Wołomin 1:1

31.08. 11:00 KS Łomianki - Świt Staroźreby 2:0

31.08. 12:00 Hutnik Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 1:0

31.08. 13:30 Mazovia Mińsk Maz. - Makowianka Maków Maz. 1:2

31.08. 17:00 Wkra Żuromin - Wisła II Płock 3:5

31.08. 17:00 Podlasie Sokołów Podl. - Korona Ostrołęka 2:2

31.08. 17:00 Ożarowianka Ożarów - Ząbkovia Ząbki 1:7

01.09. 11:00 Pogoń II Siedlce - MKS Przasnysz 1:1


lO Warszawa gr.1 - 31 sierpnia - 4  kolejka      - Tabela

31.08. 11:00 Agape Białołęka - Mazur Radzymin 1:2

31.08. 11:00 Olimpia Warszawa - Świt II Nowy Dwór 2:2

31.08. 12:00 Dąb Wieliszew - Bug Wyszków 0:2

31.08. 12:00 AP Marcovia Marki - Victoria II Sulejówek 4:0

31.08. 13:00 Sokół Serock - Legionovia II Legionowo 3:4

31.08. 16:00 Wisła Dziecinów - Polonia II Warszawa 4:1

01.09. 16:00 Mazur II Karczew - Wisła Jabłonna 3:1

01.09. 17:00 Escola Varsovia Warszawa - Wicher Kobyłka 5:0


LO Warszawa gr.2 - 31 sierpnia - 4  kolejka      - Tabela

30.08. 19:00 Laura Chylice - Ursus II Warszawa 4:2

31.08. 11:00 Przyszłość Włochy - Ryś Laski 1:2

31.08. 11:00 Sparta Jazgarzew - SEMP Ursynów 3:2

31.08. 12:00 Milan Milanówek - KS Teresin 4:2

31.08. 15:30 Grom Warszawa - LKS Chlebnia 3:1

31.08. 17:00 Perła Złotokłos - Błonianka II Błonie 3:0

01.09. 11:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - Piast Piastów 1:0

01.09. 17:00 Okęcie Warszawa - GLKS Nadarzyn 1:0


LO Płock - 31 sierpnia - 3  kolejka      - Tabela

31.08. 11:00 Mazur Gostynin - Bzura Chodaków 1:4 (0:0)
Bartosz Komorowski 86' - Kamil Wojciechowski 55', 68', Jakub Kowalski 75', Kamil Kacprzak 89'

31.08. 11:00 Skra Drobin - Delta Słupno 4:3 (2:1)
Paweł Dziekański 4', Marcin Kowalski 18', 71', Bartłomiej Mielczarski 80' - Adam Pokorski 45', Maciej Sobiesiak 49', 87'

31.08. 11:00 Orzeł Goleszyn - Amator Maszewo 4:1 (1:0)
Mateusz Biegański 40', Marcin Szczepkowski 72', Grzegorz Krzewicki 69', Patryk Kwaśniewski 89' - Łukasz Kiełbasa 79'

31.08. 17:00 Zryw Bielsk - Unia Czermno 4:0 (2:0)
Jakub Zawadzki 10', Bartłomiej Lorenc 38', Michał Wochowski 51', Filip Orłowski 88'

31.08. 17:00 Stoczniowiec Płock - Pogoń Słupia 11:1 (4:0)
Przemysław Kowalczyk 5', 15', 70', 55', Kacper Orłowski 34', 40', 63', Eryk Żaglewski 62', Filip Starzyński 73', Hubert Lewandowski 76', Krystian Skierkowski 90' +1  - Bartosz Różański 79'

01.09. 11:00 Błękitni Gąbin - Kasztelan Sierpc 1:2 (0:0)
Kamil Borkowski 66' - Vasyl Ravlyk 51', Kamil Nowicki 86'

01.09. 17:00 Skrwa Łukomie - Unia Iłów 1:6 (0:2)
samobójczy 60' - Tomasz Grzywacz 32', 61', 68', Krystian Wawrzyn 37', Dawid Skrzynecki 52', Tomasz Trafalski 75'



Klasa A Płock - 31 sierpnia - 2 kolejka      - Tabela

01.09. 13:00 Mazowia Słubice - Wicher Cieszewo 1:3 (1:1)
Mariusz Chaber 9' - Bogdan Grotkiewicz 19', Rafał Łaciński 47', Mateusz Dopieralski 90' +2

31.08. 17:00 Orkan Sochaczew - Sparta Mochowo _ : _
odwołany

01.09. 12:00 GKS Góra - Błyskawica Lucień 1:3 (0:1)
Jakub Krzemiński 57' - Piotr Krysztofiak 22', 60', Łukasz Kaczmarek 63'

01.09. 17:00 Szopen Sanniki - Start Proboszczewice 5:5 (2:2)
Mariusz Trakul 2', 79', 84', 89', Jakub Król 25' - Kamil Krysiński 33', 82', Przemysław Bońkowski 37', Kamil Jaszczak 60', Arkadiusz Majchrzak 62'

01.09. 17:00 Stegny Wyszogród - Spójnia Mała Wieś 3:1 (2:0)
Sebastian Szymerski 6', Damian Pączek 39', Sebastian Zalewski 77' - Hubert Kozioł 86'

01.09. 17:00 Zorza Szczawin - ULKS Ciółkowo 0:3 (0:2)
Jakub Gzowski 9' , 44', Kamil Tokarski 66' 


Klasa B Płock - 31 sierpnia - 1 kolejka      - Tabela

31.08. 15:30 Polonia Radzanowo - Zjednoczeni Bulkowo 1:0 (0:0)
Damian Grabowski 79'

31.08. 16:00 Amator II Maszewo - Wisła Sobowo 1:4 (1:2)
Rafał Załuga 18' - Bartosz Andrzejewski 15', Adrian Ziółkowski 28', Tomasz Żuchowski 51', Kamil Zandrowicz 68'

01.09. 11:00 GKS Jedność - Wisła Duninów 0:2 (0:0)
Konrad Ogrodziński 63', Rafał Rękawiecki 71'

01.09. 14:43 Huragan Bodzanów - Lwówianka Lwówek 2:2 (2:0)
Paweł Bauman 44', Krzysztof Zuchora 45' - Łukasz Ziółkowski 60', 67'

01.09. 17:00 Unia II Czermno - Zryw II Bielsk 8:4 (2:2)
Łukasz Woźniak 18', 90' +2, Damian Sztendor 22', 62', 88', 90' +1,  90' +5, Mateusz Mileski 82'- Dawid Borowski 6', Damian Pomorski 39', Łukasz Zawadzki 39', Przemysław Borowski 55'

 


***