INAUGURACJA W NIŻSZYCH LIGACH
Dodane przez Admin dnia Sierpień 15 2019 14:37:05
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Nadszedł czas na inaugurację w niższych ligach. W środę 14 sierpnia wystartowały rozgrywki w mazowieckich czwartych ligach i ligach okręgowych.
Świetnie zadebiutował w grupie północnej 4 ligi beniaminek Świt Staroźreby, który przed własną publicznością pokonał rezerwy Pogoni Siedlce 2:1.

14.08. 18:00 MKS Przasnysz - Wisła II Płock 3:2

14.08. 18:00 Świt Staroźreby - Pogoń II Siedlce 2:1

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Nadszedł czas na inaugurację w niższych ligach. W środę 14 sierpnia wystartowały rozgrywki w mazowieckich czwartych ligach i ligach okręgowych.
Świetnie zadebiutował w grupie północnej 4 ligi beniaminek Świt Staroźreby, który przed własną publicznością pokonał rezerwy Pogoni Siedlce 2:1.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


3 liga - 14-21 sierpnia - 3  kolejka      - Tabela

14.08. 16:00 Ursus Warszawa - Unia Skierniewice 0:0
 
14.08. 17:00 Olimpia Zambrów - Concordia Elbląg 4:1 (3:0)
 
14.08. 17:00 KS Wasilków - Sokół Ostróda 0:2 (0:1)

14.08. 17:00 Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór 1:1 (0:0)
Mateusz Furman 89' (rz.k.) - Karol Drwęcki 72'

14.08. 17:00 Ruch Wysokie Maz. - Sokół Aleksandrów 2:2 (0:0)

14.08. 17:30 Pogoń Grodzisk - Pelikan Łowicz 0:5 (0:2)
Filip Kowalczyk 3', Michał Żółtowski 40', Damian Warchoł 60', 88', 90'

14.08. 18:00 Huragan Morąg - Broń Radom 1:1 (0:1)
Anton Kołosow 87' - Kamil Czarnecki 37'

14.08. 18:00 Lechia Tomaszów - RKS Radomsko 4:1 (0:0)

21.08. 18:00 Legia II Warszawa - Polonia Warszawa _ : _


4 liga Południowa - 14-15 sierpnia - 1  kolejka      - Tabela

14.08. 17:30 MKS Piaseczno - Wilga Garwolin 3:3
 
14.08. 17:30 Proch Pionki - Pilica Białobrzegi 1:3

14.08. 17:30 Oskar Przysucha - Żyrardowianka Żyrardów 3:2

14.08. 17:30 Józefovia Józefów - Radomiak II Radom 0:2

14.08. 17:30 KS Raszyn - Błonianka Błonie 0:5

14.08. 19:00 Victoria Sulejówek - Mazur Karczew 3:1

15.08. 14:00 KS Warka - Mszczonowianka Mszczonów 1:1

11.09. 20:30 Znicz II Pruszków - Unia Warszawa _ : _


4 liga Północna - 14 sierpnia - 1  kolejka      - Tabela

14.08. 17:00 Nadnarwianka Pułtusk - Ożarowianka Ożarów 7:2
 
14.08. 17:00 Podlasie Sokołów Podl. - Drukarz Warszawa 0:2

14.08. 17:30 Ząbkovia Ząbki - Wkra Żuromin 5:0

14.08. 17:30 Korona Ostrołęka - Mazovia Mińsk Maz. 1:2

14.08. 18:00 MKS Przasnysz - Wisła II Płock 3:2

14.08. 18:00 Świt Staroźreby - Pogoń II Siedlce 2:1

14.08. 18:00 Makowianka Maków Maz. - Huragan Wołomin 1:4

14.08. 20:30 Hutnik Warszawa - KS Łomianki 3:2


lO Warszawa gr.1 - 14-15 sierpnia - 1  kolejka      - Tabela

14.08. 15:30 AP Marcovia Marki - Wisła Dziecinów 9:0

14.08. 15:30 Polonia II Warszawa - Escola Varsovia Warszawa 2:2

14.08. 19:00 Świt II Nowy Dwór - Dąb Wieliszew 3:4

14.08. 19:00 Bug Wyszków - Mazur Radzymin 2:1

15.08. 16:00 Wicher Kobyłka - Sokół Serock 2:1

21.08. 18:00 Victoria II Sulejówek - Mazur II Karczew _ : _

28.08. 17:00 Olimpia Warszawa - Agape Białołęka _ : _

28.08. 17:30 Wisła Jabłonna - Legionovia II Legionowo _ : _


LO Warszawa gr.2 - 14-15 sierpnia - 1  kolejka      - Tabela

14.08. 17:30 Sparta Jazgarzew - Grom Warszawa 3:2

14.08. 17:30 Okęcie Warszawa - Przyszłość Włochy 4:1

14.08. 18:00 Błonianka II Błonie - Milan Milanówek 3:6

14.08. 18:00 LKS Chlebnia - Piast Piastów 6:0

14.08. 18:30 GLKS Nadarzyn - Perła Złotokłos 3:1

14.08. 18:30 Ryś Laski - Laura Chylice 3:3

14.08. 19:00 Ursus II Warszawa - KS Teresin 4:3

15.08. 13:00 SEMP Ursynów - Pogoń II Grodzisk Maz. 1:3


***