TERMINARZE POZPN - SENIORZY 2019/20
Dodane przez Admin dnia Lipiec 05 2019 08:38:04
Aż cztery spotkania derbowe w wy

W systemie Extranet zostały opublikowane terminarze rozgrywek płockich lig seniorów: LO, Klasy A oraz Klasy B. Terminarze rozgrywek w grupach młodzieżowych podane zostaną w trzecim tygodniu lipca.
Wylosowano również pary Pucharu Polski.
Szczegóły w rozwinięciu >>>

_____________________________________________________________________________________
(źródło: pozpn.plo.pl)


Rozszerzona zawartość newsa

 

W systemie Extranet zostały opublikowane terminarze rozgrywek płockich lig seniorów: LO, Klasy A oraz Klasy B. Terminarze rozgrywek w grupach młodzieżowych podane zostaną w trzecim tygodniu lipca. Wylosowano również pary Pucharu Polski.
 (źródło: pozpn.plo.pl)
 


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Liga Okręgowa Seniorów

Kolejka 1 w dniach 17-08-2019/18-08-2019

Bzura Chodaków - Kasztelan Sierpc
Błękitni Gąbin - Pogoń Słupia
Mazur Gostynin - Unia Iłów
Stoczniowiec Płock - Delta Słupno
Skrwa Łukomie - Amator Maszewo
Skra Drobin - Unia Czermno
Orzeł Goleszyn - Zryw Bielsk

 - Pełen terminarz


Klasa A Seniorów

Kolejka 1 w dniach 24-08-2019/25-08-2019

Orkan Sochaczew - Stegny Wyszogród
Sparta Mochowo - GKS Góra
Błyskawica Lucień - Mazowia Słubice
Wicher Cieszewo - Zorza Szczawin
ULKS Ciółkowo - Szopen Sanniki
Start Proboszczewice - Spójnia Mała Wieś

 - Pełen terminarz


Klasa B Seniorów

Kolejka 1 w dniach 31-08-2019/01-09-2019

GKS Jedność - Wisła Duninów
Zjednoczeni Bulkowo - Polonia Radzanowo
Amator II Maszewo - Wisła Sobowo
Huragan Bodzanów - Lwówianka Lwówek
Unia II Czermno - Zryw II Bielsk

 - Pełen terminarz


Puchar Polski - 10 sierpnia, 17:30



Amator Maszewo (LO) - Stoczniowiec Płock (LO)

Błękitni Gąbin (LO) - Unia Iłów (LO)

Huragan Bodzanów (B) - Skrwa Łukomie (LO)

Orkan Sochaczew (A) - Pogoń Słupia (LO)

ULKS Ciółkowo (A) - Bzura Chodaków (LO)

Wicher Cieszewo (A) - Stegny Wyszogród (A)

Wisła Sobowo (B) - Zorza Szczawin (A)

Wisła Duninów (B) - Błyskawica Lucień (A)

Zjednoczeni Bulkowo (B) - Unia Czermno (LO)

Zryw Bielsk (LO) - Delta Słupno (LO)


***