SEZON 2019/20 - ZESTAWIENIE LIG
Dodane przez Admin dnia Lipiec 04 2019 10:29:21
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Płocki Okręgowy Zwi±zek Piłki Nożnej opublikował zestawienie zespołów, które wezm± udział w rozgrywkach w sezonie 2019/20. Zestawienie dotyczy zarówno lig seniorskich jak i wszystkich rozgrywek młodzieżowych oraz Pucharu Polski.

_____________________________________________________________________________________
(Ľródło: pozpn.plo.pl)


Rozszerzona zawarto¶ć newsa

 

Płocki Okręgowy Zwi±zek Piłki Nożnej opublikował zestawienie zespołów, które wezm± udział w rozgrywkach w sezonie 2019/20. Zestawienie dotyczy zarówno lig seniorskich jak i wszystkich rozgrywek młodzieżowych oraz Pucharu Polski. (Ľródło: pozpn.plo.pl)
 


GG - 46449242     Tu Wy¶lesz bezpłatnie SMS >>>


Liga Okręgowa Seniorów

1 Unia Iłów
2 Skrwa Łukomie
3 Błękitni G±bin
4 Amator Maszewo
5 Kasztelan Sierpc
6 Bzura Chodaków
7 Pogoń Słupia
8 Mazur Gostynin
9 Delta Słupno
10 Unia Czermno
11 Stoczniowiec Płock
12 Skra Drobin
13 Zryw Bielsk
14 Orzeł Goleszyn

Klasa A Seniorów

1 Orkan Sochaczew
2 Stegny Wyszogród
3 Błyskawica Lucień
4 Spójnia Mała Wie¶
5 Szopen Sanniki
6 Wicher Cieszewo
7 Start Proboszczewice
8 ULKS Ciółkowo
9 Zorza Szczawin K.
10 Sparta Mochowo
11 Mazowia Słubice
12 GKS Góra

Klasa B Seniorów

1 Huragan Bodzanów
2 Amator II Maszewo
3 Zjednoczeni Bulkowo
4 Polonia Radzanowo
5 Wisła Główina Sobowo
6 Wisła Nowy Duninów
7 Unia II Czermno
8 Zryw II Bielsk
9 GKS Jedno¶ć
10 Lwówianka Lwówek

U-19 /2001/

1 Wisła Nowy Duninów
2 Kasztelan Sierpc
3 Błyskawica Lucień
4 Mazur Gostynin
5 Unia Czermno
6 ULKS Ciółkowo
7 Skra Drobin
8 GKS Góra

U-17 /2003/

1 Skrwa Łukomie
2 ¦wit StaroĽreby
3 Orkan Sochaczew
4 Bzura Chodaków
5 Start Proboszczewice
6 Sparta Mochowo
7 Orzeł Goleszyn

U-16 /2004/

1 Orkan Sochaczew
2 Kasztelan Sierpc
3 Szopen Sanniki
4 Unia Czermno
5 Pegaz Drobin

U-15 /2005/

1 ¦wit StaroĽreby (?)
2 Unia Iłów
3 Błękitni G±bin
4 Stegny Wyszogród
5 Wicher Cieszewo
6 Delta Słupno
7 Stoczniowiec Płock

U-14 /2006/

1 Błękitni G±bin
2 Huragan Bodzanów
3 Orkan Sochaczew
4 Wisła Główina Sobowo
5 Wisła Nowy Duninów
6 Sparta Płock
7 Spójnia Mała Wie¶
8 SSM Wisła Płock
9 Zryw Bielsk

U-13 /2007/

1 ¦wit StaroĽreby
2 Błękitni G±bin
3 Amator Maszewo
4 Orkan Sochaczew
5 Stegny Wyszogród
6 Błyskawica Lucień
7 Bzura Chodaków
8 Mazur Gostynin
9 SSM Wisła Płock
10 SSM Wisła Płock
11 Start Proboszczewice
12 Start Proboszczewice
13 Delta Słupno
14 Stoczniowiec Płock
15 Zorza Szczawin K.
16 Sparta Mochowo
17 Pegaz Drobin
18 Mazowia Słubice
19 Orzeł Goleszyn

U-12 /2008/

1 Skrwa Łukomie
2 Unia Iłów
3 Błękitni G±bin
4 FEA Gostynin
5 Huragan Bodzanów
6 Orkan Sochaczew
7 Kasztelan Sierpc
8 Sparta Płock
9 Pogoń Słupia
10 SSM Wisła Płock
11 Delta Słupno
12 Lwówianka Lwówek

U-11 /2009/

1 ¦wit StaroĽreby
2 Błękitni G±bin
3 FEA Ł±ck
4 Amator Maszewo
5 Polonia Radzanowo
6 Stegny Wyszogród
7 Błyskawica Lucień
8 Sparta Płock
9 Bzura Chodaków
10 Mazur Gostynin
11 SSM Wisła Płock
12 SSM Wisła Płock
13 Delta Słupno
14 Stoczniowiec Płock
15 Zryw Bielsk
16 UKS MDK Płock
17 Zorza Szczawin K.
18 Young Champions Płock
19 Pegaz Drobin
20 Mazowia Słubice

U-10 /2010/

1 Błękitni G±bin
2 FEA Gostynin
3 Amator Maszewo
4 Zjednoczeni Bulkowo
5 Wisła Główina Sobowo
6 Kasztelan Sierpc
7 Bzura Chodaków
8 SSM Wisła Płock
9 SSM Wisła Płock
10 Start Proboszczewice
11 Delta Słupno
12 UKS MDK Płock
13 Young Champions Płock
14 Sparta Miszewo

U-9 /2011/

1 Błękitni G±bin
2 FEA Gostynin
3 Amator Maszewo
4 Kasztelan Sierpc
5 Sparta Płock
6 Mazur Gostynin
7 SSM Wisła Płock
8 SSM Wisła Płock
9 Start Proboszczewice
10 Delta Słupno
11 Stoczniowiec Płock
12 Zryw Bielsk
13 Young Champions Płock
14 Pegaz Drobin
15 Mazowia Słubice

U-8 /2012/

1 FEA Gostynin
2 Polonia Radzanowo
3 Kasztelan Sierpc
4 Bzura Chodaków
5 SSM Wisła Płock
6 SSM Wisła Płock
7 Start Proboszczewice
8 Delta Słupno
9 Sparta Mochowo
10 Young Champions Płock

Puchar Polski

1 SKRWA Łukomie
2 ¦WIT StaroĽreby
3 UNIA Iłów
4 WISŁA II Płock
5 BŁĘKITNI G±bin
6 HURAGAN Bodzanów
7 AMATOR Maszewo
8 ZJEDNOCZENI Bulkowo
9 ORKAN Sochaczew
10 WISŁA Główina Sobowo
11 WISŁA Nowy Duninów
12 STEGNY Wyszogród
13 KASZTELAN Sierpc
14 BŁYSKAWICA Lucień
15 BZURA Chodaków 2?
16 WICHER Cieszewo
17 POGOŃ Słupia
18 MAZUR Gostynin
19 DELTA Słupno
20 UNIA Czermno
21 ULKS Ciółkowo
22 STOCZNIOWIEC Płock
23 SKRA Drobin
24 ZRYW Bielsk
25 Orzeł Goleszyn
26 Zorza Szczawin K.

***