KWESTIA AWANSÓW WYJAŚNIONA
Dodane przez Admin dnia Czerwiec 03 2019 11:30:14
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Znamy już zespoły Płockiej Klasy A, które zapewniły sobie awans do ligi okręgowej. Już wcześniej promocję świętować mo0gli piłkarze Bzury Chodaków, a teraz dołączyli do nich zawodnicy Błękitnych Gąbin, którzy pokonując Mazowię Słubice otworzyli sobie bramy okręgówki.
W=Do Klasy A awansowała Sparta Mochowo, która w spotkaniu barażowym wysoko pokonała Huragan Bodzanów i jest drugim zespołem obok Orkanu Sochaczew, który od nowego sezonu zagra o szczebel wyżej.

01.06. 11:00 Amator Maszewo - Skra Drobin 1:2

01.06. 17:00 Błękitni Gąbin - Mazowia Słubice 6:0

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Znamy już zespoły Płockiej Klasy A, które zapewniły sobie awans do ligi okręgowej. Już wcześniej promocję świętować mo0gli piłkarze Bzury Chodaków, a teraz dołączyli do nich zawodnicy Błękitnych Gąbin, którzy pokonując Mazowię Słubice otworzyli sobie bramy okręgówki.
W=Do Klasy A awansowała Sparta Mochowo, która w spotkaniu barażowym wysoko pokonała Huragan Bodzanów i jest drugim zespołem obok Orkanu Sochaczew, który od nowego sezonu zagra o szczebel wyżej.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


3 liga - 1-2 czerwca - 30 kolejka      - Tabela

01.06. 14:00 Unia Skierniewice - Mazur Ełk 2:0

01.06. 16:00 Ursus Warszawa - Victoria Sulejówek 1:2

01.06. 17:00 Polonia Warszawa - Znicz Biała Piska 2:2

01.06. 17:00 Broń Radom - ŁKS 1926 Łomża 1:0

01.06. 17:00 Sokół Aleksandrów - Huragan Morąg 3:1

01.06. 18:00 Legionovia Legionowo - Olimpia Zambrów 3:2
 
02.06. 11:00 Lechia Tomaszów - Legia II Warszawa 6:1

02.06. 11:15 Pelikan Łowicz - Sokół Ostróda 2:1

02.06. 16:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Świt Nowy Dwór 2:1


4 liga Południowa - 1-2 czerwca - 28 kolejka      - Tabela

31.05. 17:30 Pilica Białobrzegi - MKS Piaseczno 5:6

31.05. 18:30 KS Raszyn - Mszczonowianka Mszczonów 0:2
 
01.06. 11:00 Oskar Przysucha - Mazur Karczew 5:1

01.06. 15:30 Pogoń Grodzisk Maz. - Wilga Garwolin 3:1

02.06. 11:00 Radomiak II Radom - Błonianka Błonie 2:7

02.06. 13:30 Znicz II Pruszków - LKS Promna 2:0

02.06. 17:00 Perła Złotokłos - Sparta Jazgarzew 1:2

02.06. 17:00 Orzeł Unin - Energia Kozienice 0:3      

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 1-2 czerwca - 28 kolejka  - Tabela

01.06. 11:00 Huragan Wołomin - MKS Przasnysz 3:3

01.06. 11:00 Hutnik Warszawa - MKS Ciechanów 8:1

01.06. 11:00 Wisła II Płock - Pogoń II Siedlce 1:1

01.06. 11:00 Mazur Gostynin - Ząbkovia Ząbki 1:3

01.06. 11:00 Drukarz Warszawa - Kasztelan Sierpc 0:2

01.06. 17:00 Wkra Żuromin - Mławianka Mława 4:0

01.06. 17:00 KS Łomianki - Ożarowianka Ożarów 3:4

02.06. 14:00 Korona Ostrołęka - Mazovia Miński Maz. 0:1 ________________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 1-2 czerwca - 28kolejka      - Tabela

01.06. 11:00 Olimpia Warszawa - Dąb Wieliszew 1:1

01.06. 12:00 Świt II Nowy Dwór - Victoria II Sulejówek 4:3

01.06. 14:30 AP Marcovia Marki - Escola Varsovia Warszawa 1:3
 
01.06. 17:00 Mazur Radzymin - Sokół Serock 0:1

02.06. 10:00 Agape Białołęka - Bug Wyszków 1:1

02.06. 11:00 Legionovia II Legionowo - Mazur II Karczew 8:2
 
02.06. 16:00 Amur Wilga - Unia Warszawa 0:6

02.06. 17:00 Burza Pilawa - Promnik Łaskarzew 1:3      

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 1-2 czerwca - 28 kolejka      - Tabela

31.05. 18:30 Piast Piastów - Józefovia Józefów 1:3

01.06. 11:00 LKS Osuchów - Naprzód Stare Babice 2:5

01.06. 11:00 LKS Chlebnia - KS Teresin 3:2

01.06. 11:00 Przyszłość Włochy - Pogoń II Grodzisk Maz. 4:0

01.06. 15:00 Milan Milanówek - KS Konstancin 5:0

01.06. 16:00 MKS II Piaseczno - Ursus II Warszawa 1:0

01.06. 18:00 AP Żyrardów - Laura Chylice 1:2

02.06. 17:30 SEMP Ursynów - Grom Warszawa 3:3 

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 1-2 czerwca - 24 kolejka      - Tabela

31.05. 19:00 Unia Iłów - Świt Staroźreby 2:2 (0:0)
Jakub Lis 59', Rafał Trakul 66' - Michał Sobczak 49', Maciej Sobiesiak 84'

01.06. 11:00 Orzeł Goleszyn - Stegny Wyszogród 1:0 (1:0)
Damian Domeradzki 18'

01.06. 11:00 Amator Maszewo - Skra Drobin 1:2 (1:2)
Łukasz Mielczarek 29' - Barłomiej Mielczarski 11', Marcin Kowalski 44'

01.06. 15:00 Start Proboszczewice - Delta Słupno 1:5 (1:3)
Dorian Pilaszewski 11' - Adam Pokorski 20', Damian Szczytniewski 30', Krystian Majchrzak 40', Jakub Woliński 56', 70'

01.06. 16:00 Pogoń Słupia - Unia Czermno 3:2 (1:0)
Szymon Sieradzki 30', Bartosz Różański 65', Przemysław Figielski 89' - Damian Sztendor 58', 78'

01.06. 17:00 Stoczniowiec Płock - Błyskawica Lucień 10:1 (5:0)
Kajetan Dorobek 4', Patryk Gałamaga 11', Przemysław Kowalczyk 16', 40', 52', Jakub Kustra 17', 58', Kacper Maciejewski 77', 89', Hubert Kwiatkowski 55' - Kamil Woźniak 82'

02.06. 13:00 Zryw Bielsk - Skrwa Łukomie 4:3 (3:2)
Bartłomiej Lorenc 10', Damian Lewandowski 19', Łukasz Umiński 37', Patryk Jankowski 85' - Kamil Bonisławski 14', Daniel Wolak 37', Mariusz Beksa 88'



Klasa A Płock - 1-2 czerwca - 20 kolejka      - Tabela

01.06. 17:00 Błękitni Gąbin - Mazowia Słubice 6:0 (1:0)
Krystian Wasilewski 30', 48', 76', Tomasz Ziarkowski 84', Kacper Podgórski 87', Michał Wiśniewski 90' +2

02.06. 11:00 Wisła Sobowo - Spójnia Mała Wieś 0:1 (0:0)
Tomasz Górecki 63'

02.06. 13:00 Wisła Duninów - GKS Góra 1:6 (0:3)
Przemysław Kamiński 84' - Mateusz Jankowski 39', 66', 70', Jakub Krzemiński 44', 88', Jakub Szczygielski 45'

02.06. 14:00 Szopen Sanniki - Polonia Radzanowo 4:3 (1:1)
Mariusz Trakul 27', 51', 80', Dominik Sapiński 73' - Damian Grabowski 45' +2, Konrad Lipski 90', Kamil Zieliński 90' +2

02.06. 16:00 Wicher Cieszewo - Zorza Szczawin 0:2 (0:0)
Kamil Gronowski 77', Mateusz Matusiak 84'

02.06. 16:00 Bzura Chodaków - ULKS Ciółkowo 5:1 (2:0)
Kamil Wojciechowski 5', Sebastian Strzelczyk 9', 73', Adrian Tomczyk 56',  Patryk Karczewski 77' - Sebastian Feliciak 60'


Klasa B Płock - 1 czerwca - Baraż o Klasę A      - Tabela

26.05. 17:00 Sparta Mochowo - Huragan Bodzanów 7:0 (3:0)
 


***