DŁUGI MAJOWY WEEKEND
Dodane przez Admin dnia Maj 03 2019 16:33:19
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Część pojedynków długiego majowego weekendu odbyło się już 1 maja, jednak zdecydowana większość odbędzie się w sobotę i niedzielę. Aura może nie będzie wyjątkowo łaskawa, będzie chłodno - jednak rozgrzewać nas będą emocje, tym bardziej, że rozgrywki wkraczają już w tą fazę, w której następuje coraz więcej rozwiązań, a zespoły walczą o każdy punkt. Zapraszamy na trybuny.

04.05. 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 0:1 (0:0)
Gerard Badía 13'

03.05. 18:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 1:1 (0:0)
Oskar Zawada 47' - Frederik Helstrup 90'

04.05. 17:00 Orkan Sochaczew - Huragan Bodzanów 3:1 (3:0) 
Cezary Czarnecki 10', 39', 41' - Marcin Dziergowski 67'  

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

W trzeciej kolejce fazy mistrzowskiej Ekstraklasy czeka nas pojedynek, najprawdopodobniej zadecyduje o tytule Mistrza Polski. W Gdańsku, obecny lider tabeli, Lechia podejmie wicelidera - Legię Warszawa. W grupie spadkowej z kolei Płocka Wisła zmierzy się w Legnicy z Miedzią i ewentualny korzystny wyniki może zapewnić płocczanom utrzymanie. Trzymamy zatem kciuki za szczęśliwe zakończenie zmagań podczas ostatniego kwietniowego weekendu.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Ekstraklasa Grupa Mistrzowska - 4-5 maja -   34  kolejka      - Tabela

04.05. 18:00 Lech Poznań - Zagłębie Lubin 1:1 (0:0)

04.05. 20:30 Legia Warszawa - Piast Gliwice 0:1 (0:0)
Gerard Badía 13'

05.05. 18:00 Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 2:0 (0:0)

06.05. 18:00 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 4:2 (2:1)   

Ekstraklasa Grupa Spadkowa - 3-5 maja -   34  kolejka      - Tabela

03.05. 20:30 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1:2 (1:1)

04.05. 15:30 Korona Kielce - Miedź Legnica 0:0

03.05. 18:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 1:1 (0:0)
Oskar Zawada 47' - Frederik Helstrup 90'

05.05. 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2:4 (0:1)       


1 liga - 3-5 maja - 32 kolejka      - Tabela

03.05. 18:00 Chrobry Głogów - Warta Poznań 1:1 (0:0)

03.05. 20:45 GKS Katowice - Stal Mielec 0:2 (0:0)

04.05. 18:00 Raków Częstochowa - GKS Tychy 0:0

04.05. 19:45 Odra Opole - Bytovia Bytów 2:1 (1:1)

04.05. 20:00 Bruk Bet Termalica Nieciecza - Garbarnia Kraków 1:0 (1:0)

04.05. 20:45 GKS 1962 Jastrzębie - ŁKS Łódź 0:2 (0:0)

05.05. 17:00 Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz 1:2

05.05. 18:00 Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (0:0)
 
05.05. 19:00 Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn 1:2 (1:0)


2 liga - 4-5 maja - 32 kolejka      - Tabela

04.05. 14:00 Błękitni Stargard - Skra Częstochowa 3:0 (0:0)

04.05. 17:00 Resovia Rzeszów - Olimpia Grudziądz 0:2 (0:2)

04.05. 17:00 ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg 1:2 (1:0)

04.05. 17:00 Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków 1:2 (0:0)

04.05. 17:00 Pogoń Siedlce - Radomiak Radom 1:1 (0:1)
Paweł Łydkowski 90' - Patryk Mikita 6'

04.05. 19:10 Widzew Łódź - Ruch Chorzów 3:0 (1:0)

05.05. 13:05 Elana Toruń - GKS Bełchatów 4:2 (2:1)

05.05. 17:00 Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice 3:1

05.05. 17:00 Górnik Łęczna - Siarka Tarnobrzeg 1:2 (1:1)  


3 liga - 4-5 maja - 25 kolejka      - Tabela

04.05. 16:00 Znicz Biała Piska - Ursus Warszawa 2:2 (0:0)
Paweł Adamiec 64', Jacek Dzienis 90' - Grzegorz Skowroński 59' (rz.k.), Patryk Zych 69'

04.05. 17:00 Olimpia Zambrów - Sokół Aleksandrów 1:1 (1:1)

04.05. 17:00 Huragan Morąg - Victoria Sulejówek 3:3 (1:0)
João Criciúma 34', 46' (rz.k.), 55' - Michał Dobkowski 56', Nikodem Zawistowski 68', samobójczy 75'

04.05. 17:00 Mazur Ełk - Legionovia Legionowo 0:4 (0:2)
Eryk Więdłocha 26', 34', Piotr Paczuk 80', Karol Podliński 90'

04.05. 18:00 Sokół Ostróda - Unia Skierniewice 3:0 (1:0)

05.05. 11:15 Pelikan Łowicz - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0 (1:0)

05.05. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Lechia Tomaszów 0:1 (0:0)

05.05. 17:00 Świt Nowy Dwór - Legia II Warszawa 4:5

05.05. 19:30 Polonia Warszawa - Broń Radom 3:1 (3:1)
Bartosz Wiśniewski 6', Krzystof Pieczara 16' (rz.k.), Cezary Sauczek 34' - Adam Imiela 25' 


4 liga Południowa - 1-4 maja - 23 kolejka      - Tabela

01.05. 11:00 Sparta Jazgarzew - Orzeł Unin 2:0

01.05. 11:00 LKS Promna - Błonianka Błonie 0:4

01.05. 17:00 Mazur Karczew - Radomiak II Radom 0:0

03.05. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - Pogoń Grodzisk Maz. 2:2

04.05. 11:00 Oskar Przysucha - Znicz II Pruszków 3:0

04.05. 12:00 Energia Kozienice - Perła Złotokłos 1:0

04.05. 14:00 MKS Piaseczno - Wilga Garwolin 3:2

04.05. 17:30 KS Raszyn - Pilica Białobrzegi 2:0     

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 1-4 maja - 23 kolejka  - Tabela

01.05. 15:00 Wkra Żuromin - Huragan Wołomin 1:5

01.05. 17:00 MKS Przasnysz - Pogoń II Siedlce 2:1

04.05. 11:00 Mazur Gostynin - Korona Ostrołęka 0:2

04.05. 16:00 Kasztelan Sierpc - Hutnik Warszawa 1:1

04.05. 16:00 Ząbkovia Ząbki - KS Łomianki 5:1

04.05. 17:00 MKS Ciechanów - Drukarz Warszawa 0:7

04.05. 17:00 Mazovia Miński Maz. - Ożarowianka Ożarów 3:0

04.05. 17:00 Mławianka Mława - Wisła II Płock 0:5     

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 1-5 maja - 23 kolejka      - Tabela

01.05. 13:00 Mazur II Karczew - AP Marcovia Marki 2:0

04.05. 13:30 Sokół Serock - Dąb Wieliszew 1:0

04.05. 19:00 Bug Wyszków - Amur Wilga 9:0

05.05. 11:00 Legionovia II Legionowo - Świt II Nowy Dwór 5:0

05.05. 12:30 Victoria II Sulejówek - Escola Varsovia Warszawa 0:1

05.05. 16:00 Burza Pilawa - Mazur Radzymin 1:1

05.05. 16:00 Promnik Łaskarzew - Olimpia Warszawa 1:1

05.05. 17:00 Unia Warszawa - Agape Białołęka 0:3      

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 1-8 maja - 23 kolejka      - Tabela

24.04. 17:30 Laura Chylice - Milan Milanówek 2:1

01.05. 11:00 LKS Osuchów - Piast Piastów 1:1

01.05. 11:00 KS Teresin - SEMP Ursynów 3:0

01.05. 12:00 LKS Chlebnia - MKS II Piaseczno 1:0

04.05. 12:00 Józefovia Józefów - Pogoń II Grodzisk Maz. 2:0

05.05. 11:00 Ursus II Warszawa - Grom Warszawa 5:0

05.05. 11:00 KS Konstancin - AP Żyrardów 1:6

08.05. 18:30 Naprzód Stare Babice - Przyszłość Włochy 1:2

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 4-5 maja - 20 kolejka      - Tabela

04.05. 11:00 Amator Maszewo - Stoczniowiec Płock 2:1 (1:0)
Piotr Skierkowski 33', Piotr Wachaczyk 54' - Jakub Kustra 51'

04.05. 11:00 Unia Iłów - Stegny Wyszogród 2:0 (1:0)
Rafał Trakul 22', Tomasz Grzywacz 58'

04.05. 15:00 Start Proboszczewice - Skrwa Łukomie 1:3 (0:2)
Przemysław Bońkowski 50' - Przemysław Brzoza 2', 27', Daniel Wolak 77'

05.05. 13:00 Pogoń Słupia - Błyskawica Lucień 2:0 (0:0)
Paweł Sadowski 52', Kamil Łęcki 88'

05.05. 17:00 Delta Słupno - Skra Drobin 0:3 (0:0)
Paweł Dziekański 47', Marcin Kowalski 64', Szymon Żebrowski 88'

05.05. 17:30 Unia Czermno - Świt Staroźreby 3:2 (1:1)
Przemysław Nowicki 27', Kamil Borkowski 67', Damian Sztendor 76' - Michał Sobczak 40', Adrian Kinalski 84'

05.05. 18:00 Orzeł Goleszyn - Zryw Bielsk 2:3 (1:1)
Dawid Ziemczyk 45' +1, 61' - Patryk Boguszewski 38', Paweł Błachewicz 70', Michał Wochowski 78'



Klasa A Płock - 1-5 maja - 16 kolejka      - Tabela

01.05. 11:00 Wisła Duninów - Zorza Szczawin 1:3 (1:2)
Rafał Rękawiecki 19' - Dawid Lemański 21', Bartosz Adamczewski 44', Kamil Śniecikowski 78'

05.05. 16:00 Bzura Chodaków - Mazowia Słubice 4:0 (2:0)
Adrian Tomczyk 38', Jan Wierzbicki 41', Kamil Wojciechowski 64', Adam Żółtowski 76'

04.05. 17:00 Błękitni Gąbin - Wisła Sobowo 5:2 (2:1)
Michał Wiśniewski 16', 18', Roman Tkach 49', Krystian Wasilewski 55', Adrian Olkiewicz 61' - Kamil Jaszczak 7', Łukasz Uzdowski 85'

05.05. 14:00 GKS Góra - Spójnia Mała Wieś 1:0 (1:0)
Maciej Barciński 18'

05.05. 14:00 Szopen Sanniki - Wicher Cieszewo 0:6 (0:3)
Bartosz Boguszewski 18', Kamil Bońkowski 29', Krzysztof Grotkiewicz 45' +2, 50', Tomasz Skierkowski 80', Dawid Piłat 90'

05.05. 17:00 ULKS Ciółkowo - Polonia Radzanowo 1:1 (0:1)
Tomasz Racki 89' - Krzysztof Stoparczyk 12'


Klasa B Płock - 4-5 maja - 13 kolejka      - Tabela

04.05. 17:00 Orkan Sochaczew - Huragan Bodzanów 3:1 (3:0)
Cezary Czarnecki 10', 39', 41' - Marcin Dziergowski 67'

05.05. 14:00 Unia II Czermno - Sparta Mochowo 1:10 (0:5)
Radosław Jabłoński 86' - Bartosz Włodarski 10', Damian Lipiński 16', Piotr Wiśniewski 22', 44', 48', 63', Jakub Zawadzki 31', 57', 76', Rafał Krupiński  87'

Relax Miszewo - Zjednoczeni Bulkowo 0:3 v.o.

Czarni Rempin - Lwówianka Lwówek 0:3 v.o.


***