ŚWIĄTECZNE KOLEJKI
Dodane przez Admin dnia Kwiecień 20 2019 19:20:30
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Tuż przed świętami rozegrane zostały spotkania w większości lig. Pauzowały jedynie zespoły występujące w płockich klasach A i B. Rozpoczęły się rozgrywki fazy mistrzowskiej w Ekstraklasie. W grupie grającej o tytuł Mistrza Polski Legia Warszawa mierzy się z Cracovią. W grupie spadkowej płocka Wisła zagra w Krakowie ze swoją imienniczką.

20.04. 20:30 Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1:0 (0:0)
Carlitos 90' +3 (rz.k.)

19.04. 17:00 Świt Staroźreby - Skra Drobin 2:1

22.04. 15:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 2:3 (2:1)
Sławomir Peszko 31', 36' - Mateusz Szwoch 43', Oskar Zawada 63', 70'   

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Tuż przed świętami rozegrane zostały spotkania w większości lig. Pauzowały jedynie zespoły występujące w płockich klasach A i B. Rozpoczęły się rozgrywki fazy mistrzowskiej w Ekstraklasie. W grupie grającej o tytuł Mistrza Polski Legia Warszawa mierzy się z Cracovią. W grupie spadkowej płocka Wisła zagra w Krakowie ze swoją imienniczką.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Ekstraklasa Grupa Mistrzowska - 20 kwietnia -   31  kolejka      - Tabela

20.04. 15:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 0:2 (0:1)
 
20.04. 18:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 3:3 (1:2)

20.04. 18:00 Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 2:3 (2:2)
 
20.04. 20:30 Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1:0 (0:0)
Carlitos 90' +3 (rz.k.)

Ekstraklasa Grupa Spadkowa - 20 kwietnia -   31  kolejka      - Tabela

22.04. 15:30 Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (2:1)

22.04. 15:30 Wisła Kraków - Wisła Płock 2:3 (2:1)
Sławomir Peszko 31', 36' - Mateusz Szwoch 43', Oskar Zawada 63', 70'

22.04. 18:00 Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:0 (1:0)

22.04. 18:00 Górnik Zabrze - Arka Gdynia 1:0 (0:0)       


1 liga - 18-20 kwietnia - 29 kolejka      - Tabela

18.04. 18:00 Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 2:2 (1:1)

18.04. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wigry Suwałki 3:3 (1:2)

18.04. 19:45 Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 0:2 (0:0)

19.04. 20:30 ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)

20.04. 13:00 Garbarnia Kraków - Odra Opole 0:0

20.04. 16:00 Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie 0:0

20.04. 16:30 Bruk Bet Termalica Nieciecza - GKS Katowice 1:1 (0:1)

20.04. 17:30 Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 4:2 (3:1)

20.04. 18:00 GKS Tychy - Puszcza Niepołomice 3:0 (1:0)   


2 liga - 18-20 kwietnia - 29 kolejka      - Tabela

18.04. 16:00 Rozwój Katowice - Górnik Łęczna 0:1 (0:0)

20.04. 12:00 Skra Częstochowa - Resovia Rzeszów 0:2 (0:1)

20.04. 13:00 Radomiak Radom - Elana Toruń 2:0 (0:0)
Rafał Makowski 53', Patryk Mikita 79'

20.04. 13:00 Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 1:1 (1:0)

20.04. 13:30 Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard 4:1 (2:0)
Tomasz Margol 19', Maciej Wichtowski 22', samobójczy 69', Kamil Walków 90' - Grzegorz Rogala 88'

20.04. 15:00 Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 1:0 (1:0)
Cezary Demianiuk 33'

20.04. 17:00 GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo 3:1 (2:0)

20.04. 18:00 Ruch Chorzów - ROW 1964 Rybnik 3:0 (0:0)

20.04. 18:00 Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)  


3 liga - 19-20 kwietnia - 23 kolejka      - Tabela

19.04. 16:00 Huragan Morąg - Legionovia Legionowo 1:2 (1:0)
João Criciúma 16' - Marcin Burkhardt 90', Rafał Zembrowski 90'

19.04. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Victoria Sulejówek 1:3 (1:2)
Bartłomiej Ziemak 41' - Adison 6', 33', Nikodem Zawistowski 90'

19.04. 18:00 Sokół Ostróda - Lechia Tomaszów 2:1 (1:0)

19.04. 18:00 Broń Radom - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:2 (1:0)
Adam Imiela 17' - Arkadiusz Gajewski 48', 55'

20.04. 11:00 Świt Nowy Dwór - Mazur Ełk 1:3 (0:1)
Marcin Kozłowski 67' - Maciej Radaszkiewicz 28', Bartosz Gużewski 51', Kacper Jagłowski 53'

20.04. 14:00 Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa 0:0

20.04. 15:00 Olimpia Zambrów - Ursus Warszawa 2:1 (1:0)
Kamil Zalewski 38', 83' - Paweł Wolski 67'

20.04. 17:00 Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów 0:1 (0:1)
Przemysław Woźniczak 4'

20.04. 17:00 Pelikan Łowicz - Unia Skierniewice 0:2 (0:0)


4 liga Południowa - 18-20 kwietnia - 21 kolejka      - Tabela

18.04. 19:00 KS Raszyn - Orzeł Unin 5:1

19.04. 17:00 MKS Piaseczno - Energia Kozienice 4:0

19.04. 17:00 Sparta Jazgarzew - Pogoń Grodzisk Maz. 1:6

19.04. 17:00 Pilica Białobrzegi - Znicz II Pruszków 1:2

19.04. 17:00 LKS Promna - Perła Złotokłos 4:0

19.04. 17:30 Mszczonowianka Mszczonów - Błonianka Błonie 3:1

20.04. 16:30 Radomiak II Radom - Oskar Przysucha 1:1

20.04. 17:00 Mazur Karczew - Wilga Garwolin 2:1    

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 19-20 kwietnia - 21 kolejka  - Tabela

19.04. 16:00 MKS Przasnysz - Drukarz Warszawa 1:0

19.04. 17:00 Mławianka Mława - Ożarowianka Ożarów 3:0

19.04. 17:00 Kasztelan Sierpc - KS Łomianki 0:0

19.04. 17:00 Mazur Gostynin - Hutnik Warszawa 2:2

19.04. 17:00 Mazovia Miński Maz. - MKS Ciechanów 4:1

19.04. 20:00 Ząbkovia Ząbki - Pogoń II Siedlce 3:1

20.04. 11:00 Korona Ostrołęka - Huragan Wołomin 0:0

20.04. 13:00 Wkra Żuromin - Wisła II Płock 3:1    

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 19-20 kwietnia - 21 kolejka      - Tabela

19.04. 15:00 Mazur II Karczew - Dąb Wieliszew 1:1

19.04. 17:00 AP Marcovia Marki - Bug Wyszków 1:4

19.04. 18:30 Legionovia II Legionowo - Amur Wilga 2:0

19.04. 19:00 Unia Warszawa - Victoria II Sulejówek 1:0

20.04. 13:30 Sokół Serock - Agape Białołęka 1:1

20.04. 15:00 Świt II Nowy Dwór - Mazur Radzymin 3:3

20.04. 15:00 Burza Pilawa - Olimpia Warszawa 0:3

20.04. 16:00 Promnik Łaskarzew - Escola Varsovia Warszawa 0:4     

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 19-20 kwietnia - 21 kolejka      - Tabela

19.04. 17:00 LKS Osuchów - Milan Milanówek 1:5

19.04. 17:00 Piast Piastów - MKS II Piaseczno 2:2

19.04. 17:30 Przyszłość Włochy - Laura Chylice 3:2

19.04. 19:00 Naprzód Stare Babice - Grom Warszawa 1:4

19.04. 19:00 Ursus II Warszawa - AP Żyrardów 1:1

20.04. 11:00 Józefovia Józefów - KS Konstancin 5:1

20.04. 11:00 LKS Chlebnia - SEMP Ursynów 3:1

20.04. 12:30 KS Teresin - Pogoń II Grodzisk Maz. 3:3

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 19-20 kwietnia - 18 kolejka      - Tabela

19.04. 17:00 Świt Staroźreby - Skra Drobin 2:1 (1:0)
Damian Konwerski 26', Damian Kołeczek 50' - Bartłomiej Mielczarski 70'

19.04. 17:00 Start Proboszczewice - Stegny Wyszogród 7:1 (3:1)
Damian Lisiecki 15', 83', Dorian Pilaszewski 35', samobójczy 45' +1, Arkadiusz Majchrzak 49', 51', 61'  - Michał Szymański 18'
 
19.04. 17:30 Unia Iłów - Zryw Bielsk 2:1 (1:0)
Tomasz Grzywacz 16', Rafał Trakul 69' - Damian Lewandowski 58'

19.04. 17:30 Pogoń Słupia - Stoczniowiec Płock 0:1 (0:0)
Jakub Kustra 90' +3

20.04. 11:00 Orzeł Goleszyn - Amator Maszewo 3:3 (2:1)
Dawid Ziemczyk 36', Marcin Szczepkowski 38', 75' - Tomasz Golatowski 3', Tomasz Sudomir 72', 90' +5

20.04. 11:00 Unia Czermno - Skrwa Łukomie 6:1 (2:0)
Damian Sztendor 10', 21', 49', 78', 88', Hubert Kłys 67' - Kamil Bonisławski 57'  

20.04. 12:00 Delta Słupno - Błyskawica Lucień 1:1 (1:0)
Krzysztof Machowski 5' - Sebastian Zieliński 75'



Klasa A Płock - 19-20 kwietnia - 14 kolejka      - Tabela

Przerwa świąteczna.


Klasa B Płock - 19-20 kwietnia - 11 kolejka      - Tabela

Przerwa świąteczna.


***