KONIEC RUNDY ZASADNICZEJ W EKSTRAKLASIE
Dodane przez Admin dnia Kwiecień 13 2019 22:29:09
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Runda zasadnicza w polskiej Ekstraklasie została w ten weekend zakończona. Grano również na boiskach niższych lig. Co wydarzyło się podczas bieżącej kolejki możecie sprawdzić czytając tego newsa. Zapraszamy do lektury.

13.04. 18:00 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3:1 (0:1)
Carlitos 46', Iuri Medeiros 50', samobójczy 73' - Adam Buksa 11'

13.04. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1:3 (1:2)
Olaf Nowak 3' - Igor Łasicki 8', Oskar Zawada 36', Grzegorz Kuświk 82'   

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Runda zasadnicza w polskiej Ekstraklasie została w ten weekend zakończona. Grano również na boiskach niższych lig. Co wydarzyło się podczas bieżącej kolejki możecie sprawdzić czytając tego newsa. Zapraszamy do lektury.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Ekstraklasa - 13 kwietnia -   30  kolejka      - Tabela

13.04. 18:00 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 3:1 (0:1)
Carlitos 46', Iuri Medeiros 50', samobójczy 73' - Adam Buksa 11'

13.04. 18:00 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 0:2 (0:1)

13.04. 18:00 Piast Gliwice - Korona Kielce 4:0 (2:0)

13.04. 18:00 Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 4:2 (1:1)

13.04. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock 1:3 (1:2)
Olaf Nowak 3' - Igor Łasicki 8', Oskar Zawada 36', Grzegorz Kuświk 82'

13.04. 18:00 Arka Gdynia - Miedź Legnica 1:1 (0:0)

13.04. 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 3:1 (2:0)

13.04. 18:00 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 0:1 (0:0)        


1 liga - 12-14 kwietnia - 28 kolejka      - Tabela

12.04. 20:30 GKS 1962 Jastrzębie - Stal Mielec 1:0 (0:0)

13.04. 16:00 Wigry Suwałki - Bytovia Bytów 4:2 (1:0)

13.04. 17:00 Odra Opole - Stomil Olsztyn 2:2 (0:0)

13.04. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków 5:1 (2:1)

13.04. 17:45 GKS Tychy - ŁKS Łódź 0:2 (0:1)

13.04. 18:00 Chrobry Głogów - Bruk Bet Termalica Nieciecza 0:1 (0:0)
 
13.04. 19:10 Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 (1:0)

14.04. 17:00 Raków Częstochowa - Warta Poznań 3:0 (0:0)

14.04. 18:00 Puszcza Niepołomice - GKS Katowice 1:2 (1:2)   


2 liga - 12-14 kwietnia - 28 kolejka      - Tabela

12.04. 19:00 Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz 2:1 (2:0)
Patryk Czarnowski 29', 40' - Bartosz Sulkowski 69' (rz.k.)

13.04. 13:00 Elana Toruń - Siarka Tarnobrzeg 4:2 (2:1)

13.04. 15:00 Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 0:1 (0:0)

13.04. 16:00 Resovia Rzeszów - Radomiak Radom 1:0 (1:0)
Bartłomiej Buczek 45' (rz.k.)

13.04. 16:00 Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)

13.04. 16:00 ROW 1964 Rybnik - Skra Częstochowa 0:0

13.04. 17:00 Górnik Łęczna - Błękitni Stargard 1:1 (1:1)

14.04. 13:00 Widzew Łódź - Pogoń Siedlce 1:1 (1:0)
Daniel Mąka 15' - Adam Mójta 80' (rz.k.)

14.04. 16:00 Gryf Wejherowo - Ruch Chorzów 3:2 (1:1)  


3 liga - 13-14 kwietnia - 22 kolejka      - Tabela

13.04. 15:00 Mazur Ełk - ŁKS 1926 Łomża 0:0

13.04. 16:00 Lechia Tomaszów - Olimpia Zambrów 2:2 (1:1)

13.04. 16:00 Huragan Morąg - Świt Nowy Dwór 2:3 (0:2)
Rafał Kruczkowski 60', Rafał Śledź 90' - Rafał Maciejewski 6', Piotr Basiuk 28', Konrad Rudnicki 78'

13.04. 16:00 Unia Skierniewice - Polonia Warszawa 2:1 (1:1)
Damian Warchoł 43', Tomasz Kolus 88' - Krystian Pieczara 2'

13.04. 16:00 Sokół Aleksandrów - Broń Radom 1:1 (1:0)
Michał Miller 16' - Wojciech Kupiec 78'

13.04. 16:00 Ursus Warszawa - Pelikan Łowicz 1:1 (1:1)
Paweł Wolski 40' - Damian Szczepański 45'

13.04. 19:00 Victoria Sulejówek - Znicz Biała Piska 1:2 (1:2)
Rafał Parobczyk 31' - Patryk Gondek 39', Karol Kosiński 45'

14.04. 12:00 Legia II Warszawa - Sokół Ostróda 2:0 (0:0)
Mateusz Praszelik 52', Maciej Rosołek 77'

14.04. 16:00 Legionovia Legionowo - Ruch Wysokie Mazowieckie 4:0 (1:0)
Marcin Burkhardt 45', Patryk Koziara 80' (rz.k.), Piotr Krawczyk 88', Daniel Choroś 90'


4 liga Południowa - 13-14 kwietnia - 20 kolejka      - Tabela

13.04. 11:00 Błonianka Błonie - Mazur Karczew 4:2

13.04. 15:30 Pogoń Grodzisk Maz. - Oskar Przysucha 4:2

13.04. 16:00 Wilga Garwolin - Sparta Jazgarzew 1:1

13.04. 16:00 Energia Kozienice - Mszczonowianka Mszczonów 4:5

13.04. 16:30 LKS Promna - MKS Piaseczno 0:2

13.04. 16:30 Perła Złotokłos - Znicz II Pruszków 2:2

14.04. 14:00 Radomiak II Radom - KS Raszyn 2:1

14.04. 15:00 Orzeł Unin - Pilica Białobrzegi 0:2   

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 13 kwietnia - 20 kolejka  - Tabela

13.04. 11:00 Pogoń II Siedlce - Mławianka Mława 0:1

13.04. 11:00 Wisła II Płock - Mazur Gostynin 6:1

13.04. 11:00 Hutnik Warszawa - Korona Ostrołęka 2:2

13.04. 11:00 Drukarz Warszawa - Huragan Wołomin 1:2

13.04. 12:00 Ożarowianka Ożarów - Kasztelan Sierpc 0:3

13.04. 13:00 MKS Przasnysz - Mazovia Miński Maz. 3:0

13.04. 16:00 MKS Ciechanów - Ząbkovia Ząbki 0:3

13.04. 16:00 KS Łomianki - Wkra Żuromin 6:2    

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 10-14 kwietnia - 20 kolejka      - Tabela

10.04. 17:30 Agape Białołęka - Mazur Radzymin 1:1

12.04. 20:00 Unia Warszawa - Mazur II Karczew 3:2

13.04. 11:00 Olimpia Warszawa - Legionovia II Legionowo 4:1

13.04. 11:00 Sokół Serock - Victoria II Sulejówek 3:0

13.04. 11:00 Dąb Wieliszew - Promnik Łaskarzew 3:1

13.04. 14:30 AP Marcovia Marki - Burza Pilawa 1:0

13.04. 16:00 Amur Wilga - Świt II Nowy Dwór 0:2

14.04. 14:00 Escola Varsovia Warszawa - Bug Wyszków 2:1     

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 13-14 kwietnia - 20 kolejka      - Tabela

13.04. 11:00 Przyszłość Włochy - LKS Chlebnia 3:3

13.04. 11:00 KS Konstancin - Naprzód Stare Babice 2:3

13.04. 15:00 Milan Milanówek - Piast Piastów 2:0

13.04. 16:00 AP Żyrardów - MKS II Piaseczno 1:0

13.04. 16:30 Grom Warszawa - KS Teresin 2:2

13.04. 20:00 SEMP Ursynów - LKS Osuchów 3:1

14.04. 11:00 Ursus II Warszawa - Józefovia Józefów 2:3

14.04. 12:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - Laura Chylice 2:1

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 13-14 kwietnia - 17 kolejka      - Tabela

13.04. 11:00 Amator Maszewo - Unia Iłów 3:1

13.04. 13:00 Stegny Wyszogród - Delta Słupno 0:2 (0:1)
Krystian Majchrzak 13', Adam Pokorski 75'

13.04. 16:30 Zryw Bielsk - Pogoń Słupia 1:3 (1:0)
Paweł Błachewicz 30' - Kamil Łęcki 47', Gabriel Florkowski 52', Paweł Sadowski 70'

13.04. 17:00 Skra Drobin - Orzeł Goleszyn 1:5

14.04. 12:00 Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby 0:2

14.04. 16:00 Stoczniowiec Płock - Start Proboszczewice 4:3 (3:2)
Jakub Kustra 9', Kacper Orłowski 15', Łukasz Kiełbasa 31', Igor Tomaszewski 76' - Damian Lisiecki 29', Dorian Pilaszewski 45', samobójczy 88'

14.04. 16:30 Błyskawica Lucień - Unia Czermno 0:1



Klasa A Płock - 13-14 kwietnia - 14 kolejka      - Tabela

13.04. 16:30 Błękitni Gąbin - Szopen Sanniki 5:1

14.04. 11:00 ULKS Ciółkowo - Zorza Szczawin 0:2

14.04. 11:00 Polonia Radzanowo - Spójnia Mała Wieś 2:1

14.04. 13:00 Wisła Duninów - Wicher Cieszewo 0:4

14.04. 14:00 GKS Góra - Mazowia Słubice 2:2 (2:2)
Patryk Nowakowski 1', Mateusz Jankowski 18' - Łukasz Zalewski 13',  Jarosław Ambroziak 42'

14.04. 16:00 Bzura Chodaków - Wisła Sobowo 4:0 (3:0)
Adrian Tomczyk 2', Jarosław Stencel 10', Jan Wierzbicki 27', 53'


Klasa B Płock - 13-14 kwietnia - 11 kolejka      - Tabela

13.04. 17:00 Sparta Mochowo - Huragan Bodzanów 2:0 (1:0)
Bartosz Włodarski 33', Damian Lipiński 55'

14.04. 16:30 Zjednoczeni Bulkowo - Unia II Czermno 1:0 (0:0)
Mateusz Łaciński 90' +2

Czarni Rempin - Orkan Sochaczew 0:3 v.o.

Lwówianka Lwówek - Relax Miszewo 3:0 v.o.


***