DWA HITY NA KONIEC MARCA
Dodane przez Admin dnia Marzec 30 2019 14:33:20
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Serdecznie zapraszamy do śledzenia zmagań piłkarskich podczas ostatniej marcowej kolejki spotkań. Piękna wiosenna aura zapewne sprzyjać będzie udanym sportowym poczynaniom na ligowych boiskach.

31.03. 18:00 Wisła Kraków - Legia Warszawa 4:0 (2:0)
Sławomir Peszko 5', Jakub Błaszczykowski 40' (rz.k.), Rafał Pietrzak 73', Marko Kolar 82'

30.03. 16:00 Błękitni Gąbin - Bzura Chodaków 2:1 (0:1)
Kajetan Jeznach 62', 67' - Adrian Tomczyk 17'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Serdecznie zapraszamy do śledzenia zmagań piłkarskich podczas ostatniej marcowej kolejki spotkań. Piękna wiosenna aura zapewne sprzyjać będzie udanym sportowym poczynaniom na ligowych boiskach.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Ekstraklasa - 29-31 marca -   27  kolejka      - Tabela

29.03. 18:00 Wisła Płock - Zagłębie Lubin 0:1 (0:0)
Filip Starzyński 84'
  
31.03. 18:00 Wisła Kraków - Legia Warszawa 4:0 (2:0)
Sławomir Peszko 5', Jakub Błaszczykowski 40' (rz.k.), Rafał Pietrzak 73', Marko Kolar 82'

29.03. 20:30 Górnik Zabrze - Cracovia Kraków 0:1 (0:1)

29.03. 20:30 Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2:0 (2:0)

30.03. 15:30 Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 0:2 (0:1)

30.03. 18:00 Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:2 (0:0)

30.03. 20:30 Korona Kielce - Lech Poznań 0:0

31.03. 15:30 Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 0:0      


1 liga - 29-30 marca - 26 kolejka      - Tabela

29.03. 17:45 ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0 (2:0)

29.03. 18:00 Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów 3:0 (1:0)

30.03. 14:00 Wigry Suwałki - Stal Mielec 0:1 (0:1)

30.03. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Bruk Bet Termalica Nieciecza 1:1 (0:0)

30.03. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań 2:1 (1:0)

30.03. 17:45 Odra Opole - GKS Katowice 0:4 (0:3)

30.03. 18:00 Raków Częstochowa - Garbarnia Kraków 1:0 (1:0)

30.03. 18:00 Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (1:0)

30.03. 19:00 GKS Tychy - Bytovia Bytów 1:0 (1:0)  


2 liga - 27-31 marca - 26 kolejka      - Tabela

27.03. 15:00 Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce 1:3 (1:2)
Rafał Mikulec 23' (rz.k.) - Piotr Marciniec 1', Adrian Paluchowski 34', Adam Pazio 77'

29.03. 19:00 Znicz Pruszków - Ruch Chorzów 1:0 (1:0)
Maciej Machalski 24'

30.03. 15:00 Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 1:4 (0:1)

30.03. 15:00 ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 1:1 (1:1)

30.03. 15:00 Rozwój Katowice - GKS Bełchatów 0:0

30.03. 17:00 Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz 0:0

31.03. 13:00 Górnik Łęczna - Widzew Łódź 0:0

31.03. 14:00 Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 0:3 (0:1)
Martin Klabník 39', Damian Jakubik 80', Adam Banasiak 85'

31.03. 15:00 Elana Toruń - Błękitni Stargard 2:1 (0:1)  


3 liga - 28-31 marca - 20 kolejka      - Tabela

29.03. 19:00 Victoria Sulejówek - Olimpia Zambrów 0:3 (0:1)
Kamil Zalewski 17', 56', Łukasz Gryko 90'

30.03. 14:00 Mazur Ełk - Sokół Ostróda 1:1 (0:1)

30.03. 15:00 Unia Skierniewice - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:2 (0:0)

30.03. 15:00 Ursus Warszawa - Broń Radom 3:1 (1:1)
Paweł Wolski 9', Patryk Kamiński 48' (rz.k.), Arkadiusz Ciach 90' (rz.k.) - Patryk Czarnota 32' (rz.k.)

30.03. 15:00 Huragan Morąg - Znicz Biała Piska 1:2 (1:0)

30.03. 15:30 Legionovia Legionowo - Sokół Aleksandrów 2:2 (1:1)
Konrad Zaklika 18', Kacper Będzieszak 79' - Dominik Głowiński 13', Artur Gieraga 46'

31.03. 11:00 Lechia Tomaszów - Polonia Warszawa 2:0 (0:0)
Artur Amroziński 62', Bartosz Snopczyński 83'

31.03. 12:00 Legia II Warszawa - Pelikan Łowicz 0:0

31.03. 17:00 Świt Nowy Dwór - ŁKS 1926 Łomża 1:0 (0:0)
Marcin Kozłowski 62' (rz.k.)


4 liga Południowa - 30-31 marca - 18 kolejka      - Tabela

30.03. 11:00 Błonianka Błonie - Oskar Przysucha 0:2

30.03. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - MKS Piaseczno 4:0
 
30.03. 15:00 Energia Kozienice - Sparta Jazgarzew 1:2

30.03. 15:30 Pogoń Grodzisk Maz. - Pilica Białobrzegi 2:0

30.03. 15:30 LKS Promna - Mazur Karczew 1:3

30.03. 16:00 Perła Złotokłos - Orzeł Unin 1:3

30.03. 16:00 Wilga Garwolin - KS Raszyn 1:3

31.03. 13:00 Radomiak II Radom - Znicz II Pruszków 0:2  

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 30 marca - 18 kolejka      - Tabela

30.03. 10:00 Drukarz Warszawa - Hutnik Warszawa 0:1

30.03. 11:00 Wisła II Płock - Huragan Wołomin 4:5

30.03. 11:00 Pogoń II Siedlce - Wkra Żuromin 3:0

30.03. 12:00 Ożarowianka Ożarów - Mazur Gostynin 0:0

30.03. 12:00 Mazovia Miński Maz. - Ząbkovia Ząbki 0:0

30.03. 14:00 MKS Ciechanów - Kasztelan Sierpc 0:5

30.03. 15:00 MKS Przasnysz - Mławianka Mława 4:3

30.03. 16:00 KS Łomianki - Korona Ostrołęka 0:1    

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 30-31 marca - 18 kolejka      - Tabela

30.03. 11:00 Agape Białołęka - Amur Wilga 1:0

30.03. 11:00 Olimpia Warszawa - Mazur Radzymin 2:0

30.03. 11:00 Dąb Wieliszew - Burza Pilawa 1:1

30.03. 14:30 AP Marcovia Marki - Świt II Nowy Dwór 0:0

30.03. 15:00 Unia Warszawa - Bug Wyszków 4:0

30.03. 16:00 Sokół Serock - Promnik Łaskarzew 4:2

31.03. 14:00 Escola Varsovia Warszawa - Legionovia II Legionowo 0:0

03.04. 20:00 Victoria II Sulejówek - Mazur II Karczew _ : _    

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 30-31 października - 18 kolejka      - Tabela

30.03. 10:00 Grom Warszawa - LKS Chlebnia 0:6

30.03. 11:00 Przyszłość Włochy - Piast Piastów 2:1

30.03. 11:00 Józefovia Józefów - Naprzód Stare Babice 2:4

30.03. 11:00 KS Konstancin - Laura Chylice 1:2

30.03. 16:00 AP Żyrardów - Milan Milanówek 3:0

31.03. 11:00 Ursus II Warszawa - KS Teresin 1:5

31.03. 11:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - LKS Osuchów 7:1

31.03. 19:30 SEMP Ursynów - MKS II Piaseczno _ : _

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 30-31 marca - 15 kolejka      - Tabela

30.03. 11:00 Amator Maszewo - Start Proboszczewice 4:3 (3:0)
Łukasz Mielczarek 15', 18', Radosław Marszałek 24', Bartłomiej Dębicki 65' - Damian Lisiecki 60', 89', Arkadiusz Majchrzak 88' 

30.03. 14:00 Błyskawica Lucień - Skra Drobin 0:2 (0:0)
Marcin Kowalski 84', 90' +1

30.03. 14:30 Unia Iłów - Pogoń Słupia 1:3 (1:3)
Hubert Krasoń 1' - Przemysław Mysielski 16', Adrian Sawicki 24', Jacek Skrobiński 34'

30.03. 16:00 Zryw Bielsk - Delta Słupno 3:2 (2:0)
Bartłomiej Lorenc 22', Paweł Błachewicz 30', Damian Lewandowski 70' -  Damian Szczytniewski 50',  Krystian Majchrzak 54'

30.03. 16:00 Stoczniowiec Płock - Unia Czermno 2:2 (1:2)
Jakub Kustra 35', Patryk Gałamaga 65' - Damian Sztendor 15', 28'

31.03. 11:00 Stegny Wyszogród - Świt Staroźreby 0:7 (0:4)
Maciej Sobiesiak 2', 24', 63', Michał Sobczak 35', Kamil Szczurowski 38', Damian Kołeczek 60', 79'

31.03. 12:00 Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn 0:1 (0:1)
Dawid Ziemczyk 37'



Klasa A Płock - 30-31 marca - 12 kolejka      - Tabela

30.03. 16:00 GKS Góra - Wisła Sobowo 5:3 (3:0)
samobójczy 14' Patryk Nowakowski 33', Jakub Krzemiński 34', Konrad Żaglewski 67', Piotr Piegat 85' - Bartosz Andrzejewski 47', Przemysław Bugaj 69', Kamil Jaszczak 72'

30.03. 16:00 Błękitni Gąbin - Bzura Chodaków 2:1 (0:1)
Kajetan Jeznach 62', 67' - Adrian Tomczyk 17' 

30.03. 16:00 ULKS Ciółkowo - Wicher Cieszewo 0:5 (0:2)
Kamil Tokarski 33', 38', Jakub Bucior 64', 79', samobójczy 74'

31.03. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Zorza Szczawin 4:4 (4:2)
Paweł Domański 26', 35', Tomasz Górecki 31', Hubert Górecki 40' - Adam Sarzała 12', Mateusz Matusiak 16',  84', Dawid Lemański 49'

31.03. 11:00 Polonia Radzanowo - Mazowia Słubice 3:5 (2:3)
Kacper Pejta 29', Konrad Lipski 39', Piotr Stępka 68' - Jarosław Ambroziak 12', 23', 28', 80', Maciej Bartosiak 52'

31.03. 13:00 Wisła Duninów - Szopen Sanniki 4:6 (0:4)
Damian Koprowski 54', Grzegorz Barciński 62', 84', Rafał Rękawiecki 73' - Mariusz Trakul 16', 19', 37', 45' +1, 80', Dariusz Bujakowski 86'


***