WIOSNA W CZWARTYCH LIGACH I OKRĘGÓWKACH
Dodane przez Admin dnia Marzec 23 2019 17:58:21
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Mazowieccy kibice doczekali się w końcu inauguracji w niższych ligach. Od przedostatniego weekendu marca możemy już delektować się zmaganiami w czwartych ligach oraz ligach okręgowych.
Ekstraklasowa przerwa na mecze reprezentacji nie wpłynie więc negatywnie na brak piłkarskich emocji.
Zapraszamy zatem na trybuny wpierać swoich ulubieńców. My na ten weekend wybraliśmy dwa mecze w Płockiej Lidze Okręgowej i jeden w północnej grupie IV ligi.

23.03. 11:00 Mazur Gostynin - Pogoń II Siedlce 2:1 (1:0)
Michał Patora 30', 72' - Patryk Skrzypek 67'

23.03. 16:00 Świt Staroźreby - Stoczniowiec Płock 2:2 (0:1)
Damian Kołeczek 52', Bartosz Rosiak 90' +4 - Przemysław Kowalczyk 45' +1, Kacper Orłowski 88'

24.03. 14:30 Delta Słupno - Amator Maszewo 2:1

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Mazowieccy kibice doczekali się w końcu inauguracji w niższych ligach. Od przedostatniego weekendu marca możemy już delektować się zmaganiami w czwartych ligach oraz ligach okręgowych.
Ekstraklasowa przerwa na mecze reprezentacji nie wpłynie więc negatywnie na brak piłkarskich emocji.
Zapraszamy zatem na trybuny wpierać swoich ulubieńców. My na ten weekend wybraliśmy dwa mecze w Płockiej Lidze Okręgowej i jeden w północnej grupie IV ligi.
 

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Ekstraklasa - 23 marca -   ...  kolejka      - Tabela

Przerwa na mecze reprezentacji.     


1 liga - 23 marca - 25 kolejka      - Tabela

23.03. 15:00 Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa 1:1 (0:1)

23.03. 17:00 Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki 0:0

24.03. 15:00 Warta Poznań - GKS Tychy 1:1 (1:0)

03.04. 18:00 Bytovia Bytów - ŁKS Łódź _ : _

03.04. 18:00 Chrobry Głogów - Odra Opole _ : _

03.04. 18:00 Bruk Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzębie _ : _

03.04. 19:00 GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice _ : _

03.04. 19:00 Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz _ : _

06.04. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice _ : _  


2 liga - 23-24 marca - 25 kolejka      - Tabela

23.03. 14:00 Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 1:0 (0:0)
Leândro 84' (rz.k.)

23.03. 15:00 Skra Częstochowa - Znicz Pruszków 2:4 (1:0)
Piotr Nocoń 41', Michał Kieca 69' - Dariusz Zjawiński 49', Paweł Tarnowski 65', 80', Marcin Stromecki 90'

23.03. 15:00 Pogoń Siedlce - ROW 1964 Rybnik 2:2 (2:0)
Damian Mosiejko 9', Adam Mójta 44' (rz.k.) - Bartosz Giełażyn 66', Przemysław Brychlik 75'

23.03. 13:00 Błękitni Stargard - Resovia Rzeszów 1:1 (0:0)

23.03. 15:00 Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 3:0 (2:0)

23.03. 17:00 GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 1:1 (1:1)

23.03. 17:00 Olimpia Grudziądz - Górnik Łęczna 6:1 (1:1)

23.03. 19:10 Widzew Łódź - Elana Toruń 1:1 (1:1)

24.03. 13:00 Ruch Chorzów - Rozwój Katowice 1:1 (0:1)  


3 liga - 23-24 marca - 19 kolejka      - Tabela

23.03. 15:00 Znicz Biała Piska - Świt Nowy Dwór 2:1

23.03. 15:00 Olimpia Zambrów - Mazur Ełk 4:2

23.03. 15:00 Sokół Aleksandrów - Unia Skierniewice 0:3

23.03. 15:00 ŁKS 1926 Łomża - Legionovia Legionowo 1:4 (1:2)
Daniel Kacprzyk 23' (rz.k.) - Piotr Krawczyk 3', 41', Filip Kowalczyk 69', Karol Podliński 90'

23.03. 18:00 Sokół Ostróda - Huragan Morąg 3:2

24.03. 11:15 Pelikan Łowicz - Victoria Sulejówek 0:1 (0:0)
Sebastian Pindor 71'

24.03. 12:00 Broń Radom - Lechia Tomaszów 3:1 (3:1)
Wojciech Gorczyca 4', Przemysław Śliwiński 6', 38' - Kamil Szymczak 45'

24.03. 16:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Ursus Warszawa 1:1 (0:1)
Paweł Brokowski 73' (rz.k.) - Paweł Wolski 37'

03.04. 19:00 Polonia Warszawa - Legia II Warszawa _ : _


4 liga Południowa - 22-24 marca - 17 kolejka      - Tabela

22.03. 19:00 KS Raszyn - Błonianka Błonie 0:2

23.03. 11:00 Sparta Jazgarzew - LKS Promna 1:1

23.03. 13:00 Oskar Przysucha - Energia Kozienice 1:1

23.03. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - Perła Złotokłos 2:0

23.03. 15:00 Orzeł Unin - Radomiak II Radom 5:1

23.03. 16:00 Pilica Białobrzegi - Wilga Garwolin 1:0

23.03. 16:00 Mazur Karczew - MKS Piaseczno 1:0

24.03. 11:00 Znicz II Pruszków - Pogoń Grodzisk Maz. 1:0  

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 23 marca - 17 kolejka      - Tabela

23.03. 11:00 Mazur Gostynin - Pogoń II Siedlce 2:1 (1:0)
Michał Patora 30', 72' - Patryk Skrzypek 67' 

23.03. 11:00 Huragan Wołomin - KS Łomianki 2:2

23.03. 11:00 Hutnik Warszawa - Wisła II Płock 4:2

23.03. 14:00 Wkra Żuromin - MKS Ciechanów 4:0

23.03. 15:00 Kasztelan Sierpc - MKS Przasnysz 2:2

23.03. 16:00 Mławianka Mława - Mazovia Miński Maz. 1:0

23.03. 16:00 Korona Ostrołęka - Ożarowianka Ożarów 4:0

23.03. 16:00 Ząbkovia Ząbki - Drukarz Warszawa 4:0    

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 23-24 marca - 17 kolejka      - Tabela

23.03. 15:00 Mazur Radzymin - AP Marcovia Marki 4:1

24.03. 11:00 Legionovia II Legionowo - Dąb Wieliszew 2:1

24.03. 12:30 Świt II Nowy Dwór - Escola Varsovia Warszawa 4:1

24.03. 14:00 Burza Pilawa - Unia Warszawa 1:2

24.03. 15:00 Promnik Łaskarzew - Victoria II Sulejówek 3:2

24.03. 15:00 Amur Wilga - Olimpia Warszawa 0:4

24.03. 16:00 Mazur II Karczew - Agape Białołęka 2:3

24.03. 16:00 Bug Wyszków - Sokół Serock 3:1    

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 23-24 października - 17 kolejka      - Tabela

23.03. 11:00 Laura Chylice - Ursus II Warszawa 5:2

23.03. 11:00 LKS Chlebnia - KS Konstancin 7:2

23.03. 11:00 SEMP Ursynów - Milan Milanówek 3:2

23.03. 15:00 AP Żyrardów - Naprzód Stare Babice 2:1

24.03. 11:00 Piast Piastów - Pogoń II Grodzisk Maz. 6:0

24.03. 11:00 MKS II Piaseczno - Przyszłość Włochy 1:1

24.03. 11:00 LKS Osuchów - Grom Warszawa 2:4

24.03. 16:00 KS Teresin - Józefovia Józefów 1:3

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 23-24 marca - 14 kolejka      - Tabela

23.03. 11:00 Orzeł Goleszyn - Pogoń Słupia 3:3 (1:1)
Dawid Ziemczyk 30', 90' +1, Damian Domeradzki 50' - Adrian Sawicki 20',  Przemysław Figielski 55', Paweł Sadowski 90' +3  

23.03. 15:00 Start Proboszczewice - Unia Iłów 2:4
Arkadiusz Majchrzak, Damian Lisiecki - Tomasz Grzywacz (2), Hubert Krasoń, Michał Struzik

23.03. 16:00 Świt Staroźreby - Stoczniowiec Płock 2:2 (0:1)
Damian Kołeczek 52', Bartosz Rosiak 90' +4 - Przemysław Kowalczyk 45' +1, Kacper Orłowski 88'

24.03. 12:00 Skrwa Łukomie - Błyskawica Lucień 5:0 (1:0)
Piotr Sadowski 45', Przemysław Brzoza 53', 77', Patryk Karczewski 80', Kamil Bonisławski 90'

24.03. 11:00 Unia Czermno - Zryw Bielsk 3:3 (3:1)
Kamil Sieciński 10', Hubert Kłys 39', Damian Sztendor 45' - Michał Wochowski 14', 58', Damian Lewandowski 73'

24.03. 14:00 Skra Drobin - Stegny Wyszogród 6:2 (3:0)
Marcin Mielczarski 7', 30', 40', Barłomiej Mielczarski 53', Marcin Kowalski 71', Kamil Zawistowski 80' - Michał Szymański 60', Dawid Pietrzak 88'  

24.03. 14:30 Delta Słupno - Amator Maszewo 2:1 (2:0)
Damian Szczytniewski 30', 35' - Bartłomiej Dębicki 75'


***