ZBLIŻAMY SIĘ DO KOŃCA ROZGRYWEK
Dodane przez Admin dnia Listopad 02 2018 11:40:33
Aż cztery spotkania derbowe w wy

Pocz±tek listopada przybliża nas nieuchronnie do zakończenia piłkarskich zmagań w rundzie jesiennej sezonu 2018/19. W większo¶ci lig będ± to już przedostatnie spotkania z tegoroczn± walk± o ligowe punkty.
W trzeciej lidze będziemy ¶wiadkami derbowego pojedynku ¦witu Nowy Dwór Mazowiecki z Poloni± Warszawa. Zdarzyło się już kiedy¶ tak, że obie ekipy rywalizowały ze sob± na najwyższym ligowym szczeblu, w ówczesnej Pierwszej Lidze, a miało to miejsce w sezonie 2003/04. Wtedy w Nowym Dworze lepsi okazali się gospodarze pokonuj±c "Czarne Koszule" 2:1.
W przedostatniej kolejce Płockiej Ligi Okręgowej w meczu na szczycie Amator Maszewo zmierzy się ze ¦witem StaroĽreby, a w meczu kolejki Płockiej Klasy A rewelacyjny beniaminek ze Szczawina podejmie wicelidera rozgrywek Błękitnych G±bin.

03.11. 16:00 ¦wit Nowy Dwór - Polonia Warszawa 0:3 (0:2)
Krystian Pieczara 28', Marcin Kluska 35', Przemysław Szabat 79'

03.11. 11:00 Amator Maszewo - ¦wit StaroĽreby 0:2 (0:0)
Damian Kołeczek 48', Maciej Sobiesiak 60'

03.11. 13:30 Zorza Szczawin - Błękitni G±bin 0:5 (0:2)
Bartosz Felbór 31', Kamil Woliński 41', Michał Wi¶niewski 68', Dominik Dutkiewicz 73', Kacper Podgórski 90' +2

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bież±co zawsze w zakładce SPRAWD¬ WYNIKI


Rozszerzona zawarto¶ć newsa

Pocz±tek listopada przybliża nas nieuchronnie do zakończenia piłkarskich zmagań w rundzie jesiennej sezonu 2018/19. W większo¶ci lig będ± to już przedostatnie spotkania z tegoroczn± walk± o ligowe punkty.
W trzeciej lidze będziemy ¶wiadkami derbowego pojedynku ¦witu Nowy Dwór Mazowiecki z Poloni± Warszawa. Zdarzyło się już kiedy¶ tak, że obie ekipy rywalizowały ze sob± na najwyższym ligowym szczeblu, w ówczesnej Pierwszej Lidze, a miało to miejsce w sezonie 2003/04. Wtedy w Nowym Dworze lepsi okazali się gospodarze pokonuj±c "Czarne Koszule" 2:1.
W przedostatniej kolejce Płockiej Ligi Okręgowej w meczu na szczycie Amator Maszewo zmierzy się ze ¦witem StaroĽreby, a w meczu kolejki Płockiej Klasy A rewelacyjny beniaminek ze Szczawina podejmie wicelidera rozgrywek Błękitnych G±bin.

GG - 46449242     Tu Wy¶lesz bezpłatnie SMS >>>


Ekstraklasa - 2-5 listopada -   14 kolejka      - Tabela

03.11. 18:00 ¦l±sk Wrocław - Wisła Płock 0:3 (0:0)
Damian Szymański 65', Ricardinho 69', Giorgi Merebaszwili 82'

03.11. 20:30 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 4:0 (3:0)
Carlitos 13', 81', Michał Kucharczyk 29' (rz.k.), Dominik Nagy 37'

02.11. 18:00 Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2:3 (2:1)

02.11. 20:30 Piast Gliwice - Wisła Kraków 2:0 (1:0)

03.11. 15:30 Cracovia Kraków - MiedĽ Legnica 0:0
 
 04.11. 15:30 Zagłębie Lubin - Korona Kielce 0:1 (0:0)

04.11. 18:00 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0:1 (0:1)

05.11. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 1:4 (0:1)   


1 liga - 2-4 listopada - 17 kolejka      - Tabela

02.11. 18:00 GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:0)

03.11. 13:00 Warta Poznań - Bruk Bet Termalica Nieciecza 1:2 (0:0)

03.11. 14:00 ŁKS ŁódĽ - Odra Opole 5:1 (1:0)

03.11. 15:00 Wigry Suwałki - Raków Częstochowa 0:3 (0:1)

03.11. 16:00 Bytovia Bytów - GKS Katowice 2:2 (0:0)

03.11. 16:00 Stal Mielec - Stomil Olsztyn 4:0 (1:0)

03.11. 17:00 Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)

03.11. 17:45 Sandecja Nowy S±cz - GKS 1962 Jastrzębie 1:1 (1:0)

04.11. 13:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów 3:0 (1:0)         


2 liga - 3-4 listopada - 17 kolejka      - Tabela

03.11. 18:00 Ruch Chorzów - Pogoń Siedlce 2:1 (0:0)
Artur Balicki 80', Jakub Kowalski 90' - Andrzej Rybski 55'

04.11. 12:00 Znicz Pruszków - ROW 1964 Rybnik 3:1 (2:1)
Maciej Machalski 24', Dariusz Zjawiński 45', Jakub Zagórski 78' - Przemysław Brychlik 44'

04.11. 14:00 Radomiak Radom - Górnik Łęczna 5:1 (2:0)
Rafał Makowski 14', Meik Karwot 24', 68', 74', Leândro 61' (rz.k.) - Tomasz Midzierski 79'

03.11. 13:00 Rozwój Katowice - Resovia Rzeszów 1:2 (1:0)

03.11. 14:00 Skra Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 1:0 (0:0)

03.11. 17:00 Olimpia Grudzi±dz - Widzew ŁódĽ 3:2 (0:2)

03.11. 17:00 Olimpia Elbl±g - Elana Toruń 2:2 (1:1)

04.11. 13:00 Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 4:2 (2:2)
 
04.11. 17:00 GKS Bełchatów - Błękitni Stargard 3:0 (1:0)       


3 liga - 3-4 listopada - 15 kolejka      - Tabela

03.11. 13:00 MKS Ełk - Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1 (1:1)

03.11. 13:00 Huragan Mor±g - Broń Radom 4:0 (2:0)
Rafał Kruczkowski 36', Piotr Łysiak 41', Igor Biedrzycki 48', Paweł Galik 72'

03.11. 13:00 Znicz Biała Piska - Olimpia Zambrów 3:2 (2:0)

03.11. 13:00 ŁKS 1926 Łomża - Pelikan Łowicz 1:2

03.11. 16:00 ¦wit Nowy Dwór - Polonia Warszawa 0:3 (0:2)
Krystian Pieczara 28', Marcin Kluska 35', Przemysław Szabat 79'

03.11. 18:00 Sokół Ostróda - Legionovia Legionowo 2:1 (1:0)
Adrian Bieńkowski 23', Michał Danilczyk 89' - Slaven Juriąa 51', Sebastian Weremko 54'

03.11. 18:00 Victoria Sulejówek - Sokół Aleksandrów 0:1 (0:1)
Dominik Pecyna 13'

04.11. 11:00 Lechia Tomaszów - Ursus Warszawa 0:0

04.11. 12:00 Legia II Warszawa - Unia Skierniewice 0:1 (0:1)
Patryk Bojańczyk 24'


4 liga Południowa - 3-4 listopada - 14 kolejka      - Tabela

03.11. 11:00 Wilga Garwolin - Radomiak II Radom 2:1

03.11. 13:00 Pilica Białobrzegi - LKS Promna 1:1

03.11. 13:30 Sparta Jazgarzew - Mazur Karczew 2:0

03.11. 13:30 Perła Złotokłos - Pogoń Grodzisk Maz. 0:6

03.11. 13:30 Oskar Przysucha - Mszczonowianka Mszczonów 2:1

04.11. 12:15 KS Raszyn - MKS Piaseczno 2:3

04.11. 13:00 Orzeł Unin - Błonianka Błonie 1:6

04.11. 14:30 Znicz II Pruszków - Energia Kozienice 3:0  

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 3-4 listopada - 14 kolejka      - Tabela

03.11. 11:00 Huragan Wołomin - MKS Ciechanów 5:2

03.11. 11:00 Hutnik Warszawa - Pogoń II Siedlce 3:0

03.11. 11:00 Mazur Gostynin - Mazovia Miński Maz. 0:1

03.11. 13:00 Wkra Żuromin - Z±bkovia Z±bki 3:2

03.11. 13:30 Korona Ostrołęka - MKS Przasnysz 0:0

03.11. 13:30 Drukarz Warszawa - KS Łomianki 1:5

04.11. 11:00 Wisła II Płock - Ożarowianka Ożarów 0:0

04.11. 11:00 Kasztelan Sierpc - Mławianka Mława 2:1   

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 3-4 listopada - 14 kolejka      - Tabela

03.11. 11:00 Legionovia II Legionowo - Victoria II Sulejówek 2:0

03.11. 11:00 Olimpia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa 1:5

03.11. 13:30 Mazur Radzymin - Unia Warszawa 2:1

03.11. 18:00 Bug Wyszków - Promnik Łaskarzew 4:1

04.11. 13:00 Agape Białołęka - AP Marcovia Marki 1:1

04.11. 13:00 Burza Pilawa - Mazur II Karczew 0:1    

04.11. 13:30 Amur Wilga - D±b Wieliszew 1:1

04.11. 13:30 ¦wit II Nowy Dwór - Sokół Serock 1:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 3-4 listopada - 14 kolejka      - Tabela

03.11. 11:00 Piast Piastów - Ursus II Warszawa 3:1

03.11. 11:00 LKS Osuchów - Józefovia Józefów 0:1

03.11. 11:00 Laura Chylice - KS Teresin 1:3

03.11. 11:00 LKS Chlebnia - Naprzód Stare Babice 3:3

03.11. 13:00 AP Żyrardów - Przyszło¶ć Włochy 2:6

04.11. 13:30 Milan Milanówek - Grom Warszawa 2:0

04.11. 16:30 MKS II Piaseczno - KS Konstancin 4:0

04.11. 20:00 SEMP Ursynów - Pogoń II Grodzisk Maz. 4:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 3-4 listopada - 12 kolejka      - Tabela

03.11. 11:00 Amator Maszewo - ¦wit StaroĽreby 0:2 (0:0)
Damian Kołeczek 48', Maciej Sobiesiak 60'

03.11. 11:00 Stegny Wyszogród - Błyskawica Lucień 2:2 (0:0)
Damian Pietrzak 56', Krzysztof Jamka 89' - Piotr Krysztofiak 86', 90' +3

03.11. 12:30 Orzeł Goleszyn - Start Proboszczewice 2:3 (1:3)
samobójczy 31', Mateusz Nowak 54' -  Dorian Pilaszewski 22', 40', Daniel Oliwkowski 32'
03.11. 13:30 Unia Iłów - Unia Czermno 0:4 (0:2)
Kamil Sieciński 6', Łukasz Wi¶niewski 18', 87', Kamil Borkowski 71'  

03.11. 13:30 Stoczniowiec Płock - Skrwa Łukomie 2:1 (1:1)
Kacper Orłowski 42', Arkadiusz Wróblewski 83' - Mateusz Telesiewicz 14'

03.11. 13:30 Zryw Bielsk - Skra Drobin 5:2 (3:1)
Jakub Zawadzki 9', Krystian Markowski 12', 45', Filip Orłowski 87', Patryk Karpiński 90' +4 - Hubert Krzysztofiak 44', Jakub G±siorowski 63'

04.11. 11:00 Pogoń Słupia - Delta Słupno 5:2 (1:1)
Adrian Grabowski 20', 73', Kamil Łęcki 56', 62', Bartłomiej Granat 79' - Krzysztof Machowski 36', Filip Wójcicki 55'



Klasa A Płock - 3-4 listopada - 11 kolejka      - Tabela

03.11. 13:30 Wisła Duninów - Bzura Chodaków 0:9 (0:4)
Jan Wierzbicki 18', 23', Adrian Tomczyk 35', 47', 75', Dawid Stypuła 61', Kamil Wojciechowski 67', 84', Kamil Kacprzak 90'

03.11. 13:30 Zorza Szczawin - Błękitni G±bin 0:5 (0:2)
Bartosz Felbór 31', Kamil Woliński 41', Michał Wi¶niewski 68', Dominik Dutkiewicz 73', Kacper Podgórski 90' +2

04.11. 11:00 Spójnia Mała Wie¶ - Mazowia Słubice 9:1 (4:0)
Norbert Skrzyński 5', 16', 86', 90', Tomasz Górecki 15', 84', Jakub Sociński 34', Damian Rybicki 52', Paweł Domański 85' - Przemysław Felczak 73'  

04.11. 11:00 Polonia Radzanowo - Wicher Cieszewo 2:3 (1:0)
Dominik Mikołajczyk 41', Kacper Kierski 63' - Krzysztof Grotkiewicz 55', 90' +4, Adam Gozdan 59'  

04.11. 11:00 ULKS Ciółkowo - Wisła Sobowo 2:2 (1:1)
Dawid Brzeski 23', Przemysław Cieszkowski 80' - Paweł Sadowski 45', 87' 

04.11. 14:00 GKS Góra - Szopen Sanniki 4:4 (1:2)
Jakub Krzemiński 48', 75', Mateusz Jankowski 71',  Michał Stradomski 90' +3 - Mateusz Gorzelewski 25', 35', 57', Piotr Ochman 65'



 


***