OSTATNIE MECZE W PAŹDZIERNIKU
Dodane przez Admin dnia Październik 26 2018 20:26:59
Aż cztery spotkania derbowe w wy

W Okręgu Płockim zakończyły się już rozgrywki Klasy B. Podczas tego weekendu pozostaje nam emocjonować się rozgrywkami w Lidze Okręgowej i Klasie A. Pozostałe ligi jeszcze grają swoje mecze. Zwłaszcza Ekstraklasa, gdzie tym razem dwa bardzo ważne spotkania dla układu tabeli. Jagiellonia Białystok zmierzy się z warszawską Legią, a Wisła Płock podejmie Piast Gliwice.
W trzeciej lidze podwójne Mazowieckie Derby: Ursus kontra rezerwy Legii oraz Broń Radom ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.
Zapraszamy na trybuny!

26.10. 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:1 (1:0)
Ivan Runje 1' - Sandro Kulenović 89'

27.10. 15:30 Wisła Płock - Piast Gliwice 1:1 (0:0)
samobójczy 90' - Piotr Parzyszek 61'

27.10. 13:00 Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 0:2 (0:2)
Kacper Wełniak 3', Piotr Cichocki 16'

27.10. 17:00 Broń Radom - Świt Nowy Dwór
2:0 (1:0)
Emil Więcek 24', Adam Imiela 56'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

W Okręgu Płockim zakończyły się już rozgrywki Klasy B. Podczas tego weekendu pozostaje nam emocjonować się rozgrywkami w Lidze Okręgowej i Klasie A. Pozostałe ligi jeszcze grają swoje mecze. Zwłaszcza Ekstraklasa, gdzie tym razem dwa bardzo ważne spotkania dla układu tabeli. Jagiellonia Białystok zmierzy się z warszawską Legią, a Wisła Płock podejmie Piast Gliwice.
W trzeciej lidze podwójne Mazowieckie Derby: Ursus kontra rezerwy Legii oraz Broń Radom ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.
Zapraszamy na trybuny!

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Ekstraklasa - 26-29 października -   13 kolejka      - Tabela

26.10. 20:30 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:1 (1:0)
Ivan Runje 1' - Sandro Kulenović 89'

27.10. 15:30 Wisła Płock - Piast Gliwice 1:1 (0:0)
samobójczy 90' - Piotr Parzyszek 61'

26.10. 18:00 Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 0:5 (0:4)
 
27.10. 18:00 Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:1 (1:1)

27.10. 20:30 Pogoń Szczecin - Lech Poznań 3:0 (2:0)

28.10. 15:30 Korona Kielce - Cracovia Kraków 0:1 (0:1)

28.10. 18:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2:0 (1:0)

29.10. 18:00 Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (1:0)  


1 liga - 26-28 października - 16 kolejka      - Tabela

26.10. 18:00 Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 0:0

27.10. 17:45 GKS Katowice - Warta Poznań 0:2 (0:2)

27.10. 18:00 Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków 1:0 (0:0)

27.10. 18:00 Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:0)

27.10. 19:00 Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (1:0)

28.10. 16:00 Bruk Bet Termalica Nieciecza - Stal Mielec 1:2 (1:0)

28.10. 17:00 Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 1:2 (0:1)

28.10. 17:00 Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki 1:1 (0:0)

28.10. 17:45 GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy 1:1 (0:1)         


2 liga - 27-28 października - 16 kolejka      - Tabela

27.10. 14:00 Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 0:2 (0:1)
Damian Szuprytowski 28', Maciej Filipowicz 78'

27.10. 17:00 Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa 0:1 (0:1)
Michał Kieca 28'

28.10. 13:00 Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków 5:2 (0:1)
Mateusz Goerke 49', Dawid Rogalski 57', 73', 84', Piotr Kołc 61' - Maciej Machalski 30' (rz.k.), Dariusz Zjawiński 78'  

27.10. 13:00 Błękitni Stargard - Ruch Chorzów 3:1 (2:1)

27.10. 14:00 Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg 2:0 (1:0)
 
27.10. 15:00 ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice 0:2 (0:0)

27.10. 19:00 Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 2:0 (0:0)

27.10. 19:10 Widzew Łódź - GKS Bełchatów 0:0

28.10. 13:00 Elana Toruń - Olimpia Grudziądz 2:2 (1:0)      


3 liga - 27-28 października - 14 kolejka      - Tabela

27.10. 13:00 Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 0:2 (0:2)
Kacper Wełniak 3', Piotr Cichocki 16'

27.10. 13:00 Legionovia Legionowo - Lechia Tomaszów 3:0 (2:0)
Daniel Choroś 11', Patryk Paczuk 44', Sebastian Weremko 76'

27.10. 13:00 Sokół Aleksandrów - MKS Ełk 1:1 (0:0)

27.10. 14:00 Unia Skierniewice - Victoria Sulejówek 0:0

27.10. 14:00 Olimpia Zambrów - Sokół Ostróda 1:4 (0:1)

27.10. 16:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Huragan Morąg 2:4 (0:1)
 
27.10. 17:00 Polonia Warszawa - ŁKS 1926 Łomża 2:0 (1:0)
Krystian Pieczara 26', Cezary Sauczek 48'

27.10. 17:00 Broń Radom - Świt Nowy Dwór 2:0 (1:0)
Emil Więcek 24', Adam Imiela 56'

28.10. 11:15 Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska 1:2 (0:1)


4 liga Południowa - 27-28 października - 13 kolejka      - Tabela

27.10. 11:00 MKS Piaseczno - Pilica Białobrzegi 1:2

27.10. 11:00 Błonianka Błonie - Radomiak II Radom 4:0

27.10. 12:00 Energia Kozienice - Orzeł Unin 3:1

27.10. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - KS Raszyn 5:2
 
27.10. 13:30 Mazur Karczew - Oskar Przysucha 2:1

27.10. 13:30 Wilga Garwolin - Pogoń Grodzisk Maz. 0:7

27.10. 13:30 Sparta Jazgarzew - Perła Złotokłos 5:0

28.10. 11:00 LKS Promna - Znicz II Pruszków 2:0  

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 27-28 października - 13 kolejka      - Tabela

27.10. 11:00 Kasztelan Sierpc - Drukarz Warszawa 2:3

27.10. 13:00 Ząbkovia Ząbki - Mazur Gostynin 2:1

27.10. 13:00 Mazovia Miński Maz. - Korona Ostrołęka 1:2

27.10. 13:00 Mławianka Mława - Wkra Żuromin 0:1

27.10. 13:00 Ożarowianka Ożarów - KS Łomianki 0:2

27.10. 13:00 MKS Ciechanów - Hutnik Warszawa 0:0

27.10. 13:30 MKS Przasnysz - Huragan Wołomin 2:0

28.10. 11:00 Pogoń II Siedlce - Wisła II Płock 2:1   

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 26-28 października - 13 kolejka      - Tabela

26.10. 19:00 Sokół Serock - Mazur Radzymin 1:2

27.10. 13:30 Dąb Wieliszew - Olimpia Warszawa 2:1

27.10. 15:30 Unia Warszawa - Amur Wilga 5:2

27.10. 16:00 Victoria II Sulejówek - Świt II Nowy Dwór 2:2

27.10. 18:00 Bug Wyszków - Agape Białołęka 1:0

28.10. 11:00 Escola Varsovia Warszawa - AP Marcovia Marki 3:0

28.10. 13:30 Promnik Łaskarzew - Burza Pilawa 3:1

28.10. 18:00 Mazur II Karczew - Legionovia II Legionowo 0:2    

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 26-28 października - 13 kolejka      - Tabela

26.10. 20:00 Laura Chylice - AP Żyrardów 1:3

27.10. 11:00 KS Teresin - LKS Chlebnia 1:0

27.10. 11:00 KS Konstancin - Milan Milanówek 0:1

27.10. 11:00 Grom Warszawa - SEMP Ursynów 1:2

27.10. 12:00 Józefovia Józefów - Piast Piastów 4:1

28.10. 11:00 Naprzód Stare Babice - LKS Osuchów 3:2

28.10. 11:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - Przyszłość Włochy 5:1

28.10. 11:00 Ursus II Warszawa - MKS II Piaseczno 5:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 27-28 października - 11 kolejka      - Tabela

27.10. 11:00 Skra Drobin - Amator Maszewo 3:3 (2:3)
Paweł Dziekański 3', Sebastian Marlęga 37', Marcin Kowalski 67' - Piotr Wachaczyk 25', 38', Radosław Wiśniewski 34' 

27.10. 11:00 Skrwa Łukomie - Zryw Bielsk 2:4 (1:1)
Mariusz Beksa 14', Patryk Karczewski 56' - Patryk Boguszewski 8', Filip Orłowski 26', 76', 85'

27.10. 11:00 Świt Staroźreby - Unia Iłów 4:2 (2:0)
Damian Kołeczek 10', Damian Konwerski 26', Patryk Janiszewski 51', Maciej Sobiesiak 77' - Mateusz Struzik 49', Damian Wojciechowski 74'

27.10. 11:00 Stegny Wyszogród - Orzeł Goleszyn 3:5 (2:1)
Dawid Pietrzak 28', Krzysztof Jamka 34', Damian Pączek 85' - Dawid Ziemczyk 45' +2, samobójczy 55', Mateusz Biegański 67' , 84', Damian Lisiecki 90'  

28.10. 12:00 Delta Słupno - Start Proboszczewice 1:0 (1:0)
Jakub Woliński 31'

28.10. 13:00 Błyskawica Lucień - Stoczniowiec Płock 1:2 (0:1)
Sebastian Surmak 53' - Patryk Gałamaga 22', Kacper Orłowski 64'

28.10. 14:00 Unia Czermno - Pogoń Słupia 4:0 (1:0)
Damian Sztendor 42', Łukasz Wiśniewski 61', 85', Krystian Tarka 79'



Klasa A Płock - 27-28 października - 10 kolejka      - Tabela

27.10. 13:30 Szopen Sanniki - ULKS Ciółkowo 0:0

27.10. 14:30 Błękitni Gąbin - Wisła Duninów 6:0 (2:0)
Michał Wiśniewski 10', Tomasz Ziarkowski 41', Kacper Podgórski 83', Adrian Wypyszyński 85', Maciej Piotrowski 86', Kamil Staniszewski 89'

28.10. 11:00 Wisła Sobowo - Polonia Radzanowo 1:0 (0:0)
Kamil Jaszczak 85'

28.10. 11:00 Wicher Cieszewo - Spójnia Mała Wieś 0:3 (0:0)
Tomasz Górecki 75', 79', Norbert Skrzyński 83'

28.10. 13:00 Mazowia Słubice - Zorza Szczawin 0:5 (0:3)
Dawid Lemański 3', 28', 50', Adam Sarzała 21', Adrian Matusiak 68'

28.10. 13:30 Bzura Chodaków - GKS Góra 5:1 (2:1)
Kamil Wojciechowski 12', 27', Jan Wierzbicki 48', Jarosław Stencel 55', Daniel Basiński 90' +2 - Marek Wronka 18'



 


***