Ekstraklasa - 19-22 października - 12 kolejka
- Tabela
21.10. 15:30 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 3:3
(1:2)
Damjan Bohar 32', Filip Starzyński 80' (rz.k.), Bartłomiej Pawłowski 89' -
Ricardinho 23', Jakub Łukowski 45', 59'
21.10. 18:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków 3:3
(2:0)
Dominik Nagy 2', Carlitos 23', 90' - Jesús Imaz 57', 62', Martin Košťál 58'
19.10. 18:00 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:1 (1:0)
19.10. 20:30 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 2:1 (0:0)
20.10. 15:30 Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 3:1 (1:1)
20.10. 18:00 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:2 (1:1)
20.10. 20:30 Lech Poznań - Korona Kielce 2:1 (2:0)
22.10. 18:00 Cracovia Kraków - Górnik Zabrze 2:0 (0:0)
1 liga
- 19-21 października - 15 kolejka
- Tabela
19.10. 18:00 Garbarnia Kraków - Bruk Bet Termalica Nieciecza 1:3 (0:0)
19.10. 19:10 Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki 2:0 (1:0)
19.10. 20:45 Stal Mielec - GKS Katowice 2:0 (0:0)
20.10. 15:00 ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie 2:0- (0:0)
20.10. 15:30 Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice 2:2 (1:2)
20.10. 16:00 Bytovia Bytów - Odra Opole 1:1 (0:1)
20.10. 17:45 GKS Tychy - Raków Częstochowa 0:0
20.10. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 2:1 (1:0)
21.10. 14:00 Warta Poznań - Chrobry Głogów 2:1 (1:1)
2 liga
- 18-20 października - 15 kolejka
- Tabela
18.10. 19:00 Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 0:2
(0:1)
Adrian Dziubiński 31' (rz.k.), Sebastian Łętocha 65'
20.10. 15:00 Radomiak Radom - Pogoń Siedlce
3:2 (1:2)
Leândro 5' (rz.k), 51', Jakub Rolinc 73' - Mateusz Bochnak 16', Adam Pazio
23'
20.10. 15:00 Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 2:1 (2:0)
20.10. 15:00 Siarka Tarnobrzeg - Górnik Łęczna 0:3 (0:2)
20.10. 15:30 Skra Częstochowa - Błękitni Stargard 1:0 (0:0)
20.10. 17:00 GKS Bełchatów - Elana Toruń 0:0
20.10. 18:00 Ruch Chorzów - Widzew Łódź 1:3 (0:3)
20.10. 18:00 Olimpia Grudziądz - Resovia Rzeszów 3:4 (2:1)
20.10. 19:45 Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik 0:0
3 liga
- 20-21 października - 13 kolejka
- Tabela
20.10. 13:00 MKS Ełk - Unia Skierniewice 0:3 (0:2)
20.10. 14:00 Huragan Morąg - Sokół Aleksandrów 0:1 (0:0)
20.10. 14:00 Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa
1:1 (0:0)
Paweł Adamiec 53' - Krystian Pieczara 69'
20.10. 15:00 Olimpia Zambrów - Legionovia Legionowo
3:1
20.10. 15:00 ŁKS 1926 Łomża - Broń Radom 3:4
(1:2)
Cezary Demianiuk 7' (rz.k.), 31' (rz.k.), Damian Gałązka 57' - Adam
Imiela 13', 47', Patryk Czarnota 45' (rz.k.), Emil Więcek 74'
20.10. 17:00 Świt Nowy Dwór - Ruch Wysokie
Mazowieckie 7:0 (3:0)
samobójczy 4', Rafał Maciejewski 24', Kamil Wiśniewski 34', Konrad Rudnicki
70', 77', Maciej Ostrowski 72', Karol Drwęcki 83'
20.10. 18:00 Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz 2:2 (0:1)
20.10. 18:00 Victoria Sulejówek -
Ursus Warszawa 1:2 (1:2)
Julian Świątek 31' - Robert Słomka 3', Paweł Wolski 19'
21.10. 11:00 Legia II Warszawa - Lechia
Tomaszów 1:2 (1:2)
Michał Bajdur 13' - Bartłomiej Maćczak 3', Kamil Szymczak 45'
4 liga Południowa
- 20-21 października - 12 kolejka
- Tabela
20.10. 12:00 Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów 1:3
20.10. 12:00 Znicz II Pruszków - MKS Piaseczno 3:0
20.10. 14:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Błonianka Błonie 1:0
20.10. 15:00 Oskar Przysucha - Sparta Jazgarzew 4:0
20.10. 15:00 Mazur Karczew - KS Raszyn 6:1
21.10. 11:00 Radomiak II Radom - Energia Kozienice 1:1
21.10. 14:00 Orzeł Unin - LKS Promna 1:2
21.10. 14:30 Perła Złotokłos - Wilga Garwolin 0:3
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga Północna
- 20 października - 12 kolejka
- Tabela
20.10. 11:00 Hutnik Warszawa - MKS Przasnysz 4:3
20.10. 11:00 Huragan Wołomin - Mazovia Miński Maz.2:2
20.10. 11:00 Mazur Gostynin - Mławianka Mława 0:3
20.10. 11:00 Wisła II Płock - MKS Ciechanów 0:0
20.10. 13:00 Drukarz Warszawa - Ożarowianka Ożarów 4:0
20.10. 15:00 KS Łomianki - Pogoń II Siedlce 0:0
20.10. 15:00 Wkra Żuromin - Kasztelan Sierpc 3:2
20.10. 15:00 Korona Ostrołęka - Ząbkovia Ząbki 3:1
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 1
- 20-21 października - 12 kolejka
- Tabela
20.10. 11:00 Olimpia Warszawa - Unia Warszawa 3:1
20.10. 11:00 Agape Białołęka - Escola Varsovia Warszawa 0:1
20.10. 12:00 AP Marcovia Marki - Dąb Wieliszew 1:1
20.10. 15:00 Mazur Radzymin - Victoria II Sulejówek 4:0
20.10. 15:00 Burza Pilawa - Bug Wyszków 0:3
21.10. 11:00 Legionovia II Legionowo - Promnik Łaskarzew 3:0
21.10. 13:30 Świt II Nowy Dwór - Mazur II Karczew 2:0
21.10. 15:00 Amur Wilga - Sokół Serock 4:1
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Warszawa Grupa 2
- 20 października - 12 kolejka
- Tabela
20.10. 11:00 Przyszłość Włochy - Grom Warszawa 0:1
20.10. 11:00 Piast Piastów - Naprzód Stare Babice 2:1
20.10. 11:00 LKS Chlebnia - Laura Chylice 1:5
20.10. 11:00 LKS Osuchów - KS Teresin 1:2
20.10. 13:00 AP Żyrardów - Pogoń II Grodzisk Maz. 4:1
20.10. 15:15 Milan Milanówek - Ursus II Warszawa 1:4
20.10. 17:00 MKS II Piaseczno - Józefovia Józefów 4:2
20.10. 20:00 SEMP Ursynów - KS Konstancin 3:0
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
LO Płock
- 20 października - 10 kolejka
- Tabela
19.09. 16:30 Amator Maszewo - Skrwa Łukomie 4:1
20.10. 11:00 Stoczniowiec Płock - Stegny Wyszogród 7:1 (3:1)
Przemysław Kowalczyk 4', 13', Kacper Orłowski 43', Igor Tomaszewski 65',
Damian Grabowski 67', Piotr Adamkowski 81', 83' - Damian Pietrzak 20'
20.10. 14:00 Orzeł Goleszyn - Delta Słupno 0:2 (0:1)
Krzysztof Machowski 36', Kacper Rutkowski 61'
20.10. 15:00 Start Proboszczewice - Unia Czermno 2:1 (0:1)
Łukasz Trzciński 63', Przemysław Kowalkowski 81' - Krystian Tarka 17'
20.10. 15:00 Pogoń Słupia - Świt Staroźreby 1:3 (0:1)
Arkadiusz Szczepański 56' - Damian Kołeczek 24', 84', Damian Konwerski
66'
20.10. 15:00 Zryw Bielsk - Błyskawica Lucień 2:3 (2:1)
Filip Orłowski 22', Krystian Markowski 29' - Patryk Gronalewski 1', Piotr
Krysztofiak 74', Rafał Rękawiecki 90'
20.10. 15:00 Unia Iłów - Skra Drobin 1:4 (0:1)
Hubert Krasoń 79' - Marcin Kowalski 44', 69', 84', Patryk Piasecki
90' +3
Klasa A
Płock
- 20-21 października - 9 kolejka
- Tabela
20.10. 13:00 Polonia Radzanowo - Szopen Sanniki 1:2 (1:1)
Kacper Kierski 22' - Łukasz Wiśniewski 14', 66'
20.10. 15:30 Zorza Szczawin - Wicher Cieszewo 1:0 (0:0)
Adam Sarzała 50'
20.10. 15:30 GKS Góra - Wisła Duninów 3:0 v.o.
Wisła nie przyjechała na mecz
21.10. 11:00 ULKS Ciółkowo - Bzura Chodaków 0:4 (0:3)
Adrian Tomczyk 18', Kamil Wojciechowski 34', 43', Jan Wierzbicki 74'
21.10. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Wisła Sobowo 3:1
Tomasz Górecki 17', 75', Jakub Sociński 90' +2 - Dawid Suwalski 32'
21.10. 13:00 Mazowia Słubice - Błękitni Gąbin 0:1 (0:1)
Bartosz Felbór 31'
Klasa B
Płock - 20-21 października - 9 kolejka
- Tabela
20.10. 15:00 Sparta Mochowo - Zjednoczeni Bulkowo 3:5 (2:2)
Bartosz Włodarski 10', 40', Radosław Giera 86' - Dawid Budek 30', Jakub
Ślepowroński 35', 49', Damian Wiśniewski 77', Mateusz Konopiński 80'
20.10. 15:00 Huragan Bodzanów - Orkan Sochaczew 1:3 (0:1)
Marcin Dziergowski 66' - Cezary Czarnecki 1', 75', Arkadiusz Widyński
64'
21.10. 15:00 Lwówianka Lwówek - Czarni Rempin 1:1 (0:1)
Łukasz Nowogórski 73' - Patryk Wółkiewicz 45'
21.10. 15:00 Unia II Czermno - Relax Miszewo 3:1 (1:0)
Dominik Kamerdyn 7', 66', Dawid Ryfa 69' - Paweł Sikorski 81'
***
|