DERBOWY ZAWRÓT GŁOWY
Dodane przez Admin dnia Sierpień 24 2018 14:51:07
Nowa strona 1

Aż cztery spotkania derbowe w wyższych ligach. Pierwsze - największe na Mazowszu Derby to pojedynek w Ekstraklasie. W Warszawie przy Łazienkowskiej Legia podejmie Wisłę Płock. W pierwszej lidze nie ma mazowieckich przedstawicieli, za to w drugiej terminarz skojarzył kolejną parę derbową, w której staną przeciwko sobie Radomiak Radom i Znicz Pruszków.
Na trzecim poziomie rozgrywek aż dwa takie mecze: Ursus zagra z Polonią, a Legionovia podejmie jedenastkę Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.
Jakby tego kibicom było mało to zapraszamy do płockiej okręgówki na derby powiatu sierpeckiego z udziałem Orła Goleszyn i Skrwy Łukomie, oraz na inaugurację rozgrywek Klasy B i klasyczne derby pomiędzy Zjednoczonymi Bulkowo i Relaxem Miszewo.

26.08. 15:30 Legia Warszawa - Wisła Płock 1:4 (0:2)
Carlitos 83' - Ricardinho 11', 49', Dominik Furman 40', Nico Varela 74' (rz.k)

26.08. 17:00 Radomiak Radom - Znicz Pruszków 4:0 (0:0)
Leândro 50' (rz.k.), Patryk Mikita 61', Rafał Makowski 74', Bruno Luz 78'  

25.08. 16:30 Orzeł Goleszyn - Skrwa Łukomie 1:5 (1:4)
Damian Lisiecki 5' - Michał Góralski 1', Patryk Karczewski 15', 70', Arkadiusz Jastrzębski 20', 35'

26.08. 18:00 Zjednoczeni Bulkowo - Relax Miszewo 3:1 (1:0)
Damian Wiśniewski 32', Mateusz Łaciński 75', Arkadiusz Kusy 90'+1 - Damian Sikorski 82'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Aż cztery spotkania derbowe w wyższych ligach. Pierwsze - największe na Mazowszu Derby to pojedynek w Ekstraklasie. W Warszawie przy Łazienkowskiej Legia podejmie Wisłę Płock. W pierwszej lidze nie ma mazowieckich przedstawicieli, za to w drugiej terminarz skojarzył kolejną parę derbową, w której staną przeciwko sobie Radomiak Radom i Znicz Pruszków.
Na trzecim poziomie rozgrywek aż dwa takie mecze: Ursus zagra z Polonią, a Legionovia podejmie jedenastkę Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.
Jakby tego kibicom było mało to zapraszamy do płockiej okręgówki na derby powiatu sierpeckiego z udziałem Orła Goleszyn i Skrwy Łukomie, oraz na inaugurację rozgrywek Klasy B i klasyczne derby pomiędzy Zjednoczonymi Bulkowo i Relaxem Miszewo.

GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Ekstraklasa - 24-27 sierpnia - 6 kolejka      - Tabela

26.08. 15:30 Legia Warszawa - Wisła Płock 1:4 (0:2)
Carlitos 83' - Ricardinho 11', 49', Dominik Furman 40', Nico Varela 74' (rz.k)

24.08. 18:00 Piast Gliwice - Cracovia Kraków 3:1 (2:0)

24.08. 20:30 Korona Kielce - Arka Gdynia 2:1 (1:0)

25.08. 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2:3 (1:0)

25.08. 20:30 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 3:0 (2:0)

26.08. 15:30 Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica 2:3 (0:0)
 
26.08. 18:00 Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2:1 (1:0)

27.08. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3:3 (0:2)


1 liga - 25-27 sierpnia - 7 kolejka      - Tabela

25.11. 16:00 Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (1:0)
 
25.11. 17:00 Warta Poznań - ŁKS Łódź 0:2 (0:2)

25.11. 20:00 GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie 0:1 (0:1)

26.11. 17:00 Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)

26.11. 17:00 Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 2:0 (2:0)

26.11. 17:00 Garbarnia Kraków - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:0)

26.11. 19:00 Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 2:0 (2:0)
 
26.11. 20:00 Bruk Bet Termalica Nieciecza - Raków Częstochowa _ : _

27.11. 18:00 Stal Mielec - GKS Tychy _ : _     


2 liga - 25-26 sierpnia - 7 kolejka      - Tabela

26.08. 17:00 Radomiak Radom - Znicz Pruszków 4:0 (0:0)
Leândro 50' (rz.k.), Patryk Mikita 61', Rafał Makowski 74', Bruno Luz 78'

26.08. 19:00 Pogoń Siedlce - Gryf Wejherowo 7:2 (4:1)
Adrian Paluchowski 17', 45', 86, Kamil Walków 30', 40, Andrzej Rybski 58', Michał Wrzesiński 76' - Piotr Kołc 28', Maciej Koziara 90'

25.08. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 3:0 (3:0)

25.08. 17:30 Skra Częstochowa - Rozwój Katowice 2:0 (2:0)

25.08. 19:10 Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 2:1 (2:0)

26.08. 15:00 Elana Toruń - Górnik Łęczna 2:0 (1:0)

26.08. 16:00 Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik 1:1 (0:1)

26.08. 18:00 Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1:0 (0:0)

26.08. 18:00 GKS Bełchatów - Olimpia Grudziądz 2:1 (1:1)  


3 liga - 24-26 sierpnia - 4 kolejka      - Tabela

24.08. 19:00 Victoria Sulejówek - Sokół Ostróda _ : _
odwołany ze względu na awarię oświetlenia

25.08. 17:00 Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża 3:2 (1:1)

25.08. 17:00 MKS Ełk - Znicz Biała Piska 2:0 (0:0)

25.08. 17:00 Sokół Aleksandrów - Ruch Wysokie Mazowieckie 3:2 (1:1)

25.08. 17:00 Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór 1:0 (0:0)
Eryk Więdłocha 90'

25.08. 17:00 Ursus Warszawa - Polonia Warszawa 2:3 (1:1)
Arkadiusz Ciach 35', Patryk Kamiński 90' - Krystian Pieczara 45', 50', 62'

25.08. 17:00 Unia Skierniewice - Broń Radom 2:0 (1:0)
Maciej Nalej 12', Maciej Wyszogrodzki 54'

26.08. 11:00 Legia II Warszawa - Olimpia Zambrów 0:4 (0:2)
Kamil Jackiewicz 3', 51', Kamil Zalewski 23' (rz.k.), Michał Hryszko 66'

26.08. 11:00 Lechia Tomaszów - Pelikan Łowicz 2:1 (1:1)  


4 liga Południowa - 25 sierpnia - 4 kolejka      - Tabela

25.08. 11:00 Błonianka Błonie - Sparta Jazgarzew 1:1

25.08. 12:00 Energia Kozienice - Mazur Karczew 1:3
 
25.08. 12:00 Orzeł Unin - Znicz II Pruszków 1:0

25.08. 12:00 Pilica Białobrzegi - Radomiak II Radom 7:0

25.08. 14:00 Pogoń Grodzisk Maz. - KS Raszyn 5:1

25.08. 17:00 LKS Promna - Mszczonowianka Mszczonów 1:2

25.08. 17:00 Perła Złotokłos - MKS Piaseczno 1:2

25.08. 17:00 Wilga Garwolin - Oskar Przysucha 0:2

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 25-29 sierpnia - 4 kolejka      - Tabela

25.08. 11:00 Pogoń II Siedlce - Kasztelan Sierpc 0:0

25.08. 11:00 Hutnik Warszawa - Huragan Wołomin 1:3

25.08. 13:00 Drukarz Warszawa - Mazovia Miński Maz. 1:3

25.08. 14:30 Ożarowianka Ożarów - Wkra Żuromin 6:2

25.08. 17:00 MKS Ciechanów - Mławianka Mława 3:2

25.08. 17:00 MKS Przasnysz - Ząbkovia Ząbki 1:2

25.08. 17:00 KS Łomianki - Mazur Gostynin 3:1

29.08. 17:00 Wisła II Płock - Korona Ostrołęka _ : _

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 24-26 sierpnia - 4 kolejka      - Tabela

24.08. 18:00 AP Marcovia Marki - Legionovia II Legionowo 6:1

25.08. 11:00 Olimpia Warszawa - Świt II Nowy Dwór 1:1

25.08. 11:00 Escola Varsovia Warszawa - Burza Pilawa 3:0

25.08. 11:00 Sokół Serock - Mazur II Karczew 1:0

25.08. 16:00 Dąb Wieliszew - Bug Wyszków 1:1

25.08. 16:00 Unia Warszawa - Promnik Łaskarzew 3:1

26.08. 12:30 Mazur Radzymin - Amur Wilga 5:1

26.08. 17:00 Agape Białołęka - Victoria II Sulejówek 5:4

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 25-26 sierpnia - 4 kolejka      - Tabela

25.08. 11:00 Grom Warszawa - Laura Chylice 2:2

25.08. 11:00 KS Konstancin - KS Teresin 1:3

25.08. 11:00 Przyszłość Włochy - LKS Osuchów 1:1

25.08. 15:00 Milan Milanówek - MKS II Piaseczno 1:0

25.08. 17:00 AP Żyrardów - Józefovia Józefów 3:2

25.08. 17:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - LKS Chlebnia 1:2

26.08. 11:00 Ursus II Warszawa - Naprzód Stare Babice 6:1

26.08. 19:30 SEMP Ursynów - Piast Piastów 1:2

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 25-26 sierpnia - 2 kolejka      - Tabela

25.08. 11:00 Świt Staroźreby - Stegny Wyszogród 4:0 (2:0)
Maciej Sobiesiak 15', 38', Michał Sobczak 46', Damian Konwerski 80' 

25.08. 11:00 Delta Słupno - Zryw Bielsk 0:0

25.08. 16:30 Orzeł Goleszyn - Skrwa Łukomie 1:5 (1:4)
Damian Lisiecki 5' - Michał Góralski 1', Patryk Karczewski 15', 70', Arkadiusz Jastrzębski 20', 35'

26.08. 11:00 Skra Drobin - Błyskawica Lucień 4:0 (2:0)
Marcin Kowalski 15', 82', samobójczy 25',  Mateusz Chądzyński 90' +3  

26.08. 15:00 Pogoń Słupia - Unia Iłów 3:4 (0:1)
Przemysław Mysielski 71', Jacek Skrobiński 80', Przemysław Figielski 90' +3 - Piotr Chmielak 3',Rafał Trakul 58', 74', 87'

26.08. 15:00 Unia Czermno - Stoczniowiec Płock 2:2 (1:1)
Damian Sztendor 29', 86' - Mateusz Tarnowski 42', Patryk Gałamaga 65'

26.08. 16:00 Start Proboszczewice - Amator Maszewo 2:3 (2:2)
Przemysław Bońkowski 10', Arkadiusz Majchrzak 40' - Piotr Mysior 23', Łukasz Mielczarek 32', 70'



Klasa A Płock - 26 sierpnia - 1 kolejka      - Tabela

26.08. 11:00 Wisła Sobowo - GKS Góra 2:6 (0:2)
Paweł Sadowski 66', 70' - Piotr Ronczkowski 40', 55', 78', Dawid Kwiatkowski 43', 85', 87'

26.08. 13:00 Mazowia Słubice - Polonia Radzanowo 0:3 (0:3)
Konrad Lipski 26', Rafał Bratkowski 43', Piotr Stępka 44'

26.08. 15:00 Wicher Cieszewo - ULKS Ciółkowo 3:0 (3:0)
Dawid Piłat 4', Rafał Podolski 11,' Bogdan Grotkiewicz 42'

26.08. 17:00 Szopen Sanniki - Wisła Duninów 2:0 (0:0)
Adam Kotowicz 63', Mateusz Gorzelewski 71'

26.08. 17:00 Bzura Chodaków - Błękitni Gąbin 1:1 (0:1)
Kamil Wojciechowski 90' - Tomasz Ziarkowski 39'

26.08. 18:00 Zorza Szczawin - Spójnia Mała Wieś 4:3 (2:3)
Michał Maciak 3', 29', Adrian Stępień 75', Adam Sarzała 86' - Tomasz Górecki 17', Paweł Domański 31', Arkadiusz Majkowski 36'


Klasa B Płock - 25-26 sierpnia - 1 kolejka      - Tabela

25.08. 15:30 Orkan Sochaczew - Sparta Mochowo 2:0 (1:0)
Cezary Czarnecki 6', 80'

26.08. 15:00 Czarni Rempin - Huragan Bodzanów 1:5 (0:1)
Radosław Więckowski 49' - Krzysztof Zuchora 5' (rz.k.), 79', Bogusław Bauman 58', 61', Hubert Kozioł 78'

26.08. 18:00 Unia II Czermno - Orkan Lelice _ : _
nie odbył się

26.08. 18:00 Zjednoczeni Bulkowo - Relax Miszewo 3:1 (1:0)
Damian Wiśniewski 32', Mateusz Łaciński 75', Arkadiusz Kusy 90'+1 - Damian Sikorski 82'


***