PUCHAROWA ŚRODA
Dodane przez Admin dnia Sierpień 22 2018 20:45:04

Puchar Polski w czterech z pięciu okręgów zdominował środowy wieczór. Oprócz potyczek pucharowych odbyły się również spotkania szóstej kolejki w pierwszej i drugiej lidze. W okręgu płockim rozegrano spotkania drugiej rundy (czyli już 1/8 finału). W najciekawszych meczach Wicher Cieszewo uległ Wiśle II Płock 0:2, a Orzeł Goleszyn niespodziewanie, wysoko, przegrał z Mazurem Gostynin aż 1:8.
Na szczeblu drugiej ligi niespodziewana porażka Radomiaka w Katowicach z Rozwojem i miła niespodzianka sprawiona kibicom Pogoni Siedlce, dzięki zwycięstwu ich ulubieńców  w Stalowej Woli 2:0.

22.08. 17:00 Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 0:2 (0:0)
Tomasz Margol 78', Adrian Paluchowski 85'

22.08. 17:00 Wicher Cieszewo - Wisła II Płock 0:2 (0:1)
Emil Szostak 20', Michał Sadowski 77'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Puchar Polski w czterech z pięciu okręgów zdominował środowy wieczór. Oprócz potyczek pucharowych odbyły się również spotkania szóstej kolejki w pierwszej i drugiej lidze. W okręgu płockim rozegrano spotkania drugiej rundy (czyli już 1/8 finału). W najciekawszych meczach Wicher Cieszewo uległ Wiśle II Płock 0:2, a Orzeł Goleszyn niespodziewanie, wysoko, przegrał z Mazurem Gostynin aż 1:8.
Na szczeblu drugiej ligi niespodziewana porażka Radomiaka w Katowicach z Rozwojem i miła niespodzianka sprawiona kibicom Pogoni Siedlce, dzięki zwycięstwu ich ulubieńców  w Stalowej Woli 2:0.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


1 liga - 22 sierpnia - 6 kolejka      - Tabela

22.08. 17:45 ŁKS Łódź - Stal Mielec 0:2 (0:1)

22.08. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań 4:1 (1:0)

22.08. 18:00 Wigry Suwałki - Bruk Bet Termalica Nieciecza 3:2 (1:1)

22.08. 19:00 Puszcza Niepołomice - Bytovia Bytów 1:3 (0:1)

22.08. 19:10 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)

22.08. 20:00 Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 4:1

22.08. 20:00 GKS 1962 Jastrzębie - Chrobry Głogów 0:0

22.08. 20:00 Raków Częstochowa - GKS Katowice 2:0 (1:0)

22.08. 20:30 GKS Tychy - Garbarnia Kraków 5:0 (2:0)    


2 liga - 22 sierpnia - 6 kolejka      - Tabela

22.08. 17:00 Rozwój Katowice - Radomiak Radom 1:0 (0:0)
Kamil Łączek 77'

22.08. 17:00 Stal Stalowa Wola - Pogoń Siedlce 0:2 (0:0)
Tomasz Margol 78', Adrian Paluchowski 85'

22.08. 19:00 Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 2:2 (0:1)
Paweł Tarnowski 46', 87' - Kamil Radulj 33', 90' (rz.k.)

22.08. 17:00 Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa 1:0 (1:0)

22.08. 17:00 ROW 1964 Rybnik - Widzew Łódź 2:2 (1:0)

22.08. 17:00 Resovia Rzeszów - Elana Toruń 0:0
 
22.08. 18:00 Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów 0:0

22.08. 18:00 Górnik Łęczna - GKS Bełchatów 1:1 (0:1)

22.08. 18:00 Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 2:0 (0:0)   


Puchar Polski POZPN - 2 runda - 22-29 sierpnia

22.08. 17:00 Wicher Cieszewo - Wisła II Płock 0:2 (0:1)
Emil Szostak 20', Michał Sadowski 77'

22.08. 17:00 Orzeł Goleszyn - Mazur Gostynin 1:8 (1:1)
Mateusz Biegański 24' - Arkadiusz Majchrzak 12' (rz.k.), 45' (rz.k.), Bartosz Wiśniewski 59', Jakub Kustra 69', 78', Damian Surmak 80', Eryk Przybylski 82', Bartłomiej Dębicki 89'

22.08. 19:30 Stoczniowiec Płock - Kasztelan Sierpc 0:6 (0:3)
Marcin Mroczkowski 15', Damian Kotkiewicz 28', Bartłomiej Śmigrodzki 45', 67', Sebastian Krajewski 59', Łukasz Paczkowski 65'

22.08. 17:00 Unia Iłów - Zryw Bielsk 3:7 (1:3)
Tomasz Grzywacz 39' (rz.k.), Mateusz Struzik 59', Mariusz Kunikowski 70' - Filip Orłowski 32', 45', 60', 73, Bartłomiej Lorenc 44' (rz.k.), 90' (rz.k.)

22.08. 17:00 ULKS Ciółkowo - Amator Maszewo 4:5 (4:1)
Sebastian Feliciak 10', 11', 21', Michał Oskroba 23' - Krystian Kaniewski 13', Łukasz Mielczarek 58', 84', Piotr Wachaczyk 82 '(rz.k.), 90'

22.08. 17:00 Wisła Sobowo - Start Proboszczewice 3:2
 - Daniel Oliwkowski, Andrzej Kordyzon

22.08. 17:00 Zorza Szczawin Kościelny - Pogoń Słupia 0:2 (0:1)
Arkadiusz Szczepański 35', Jacek Skrobiński 75'

29.08. 18:00 Błękitni Gąbin - Świt Staroźreby


Puchar Polski we wszystkich okręgach tu >>>


***


 
 
n