RUSZA PŁOCKA LIGA OKRĘGOWA
Dodane przez Admin dnia Sierpień 18 2018 16:40:58
Nowa strona 1

Piątą kolejkę spotkań rozegrają drużyny występujące w trzech najwyższych ligach. Trzecią - zespoły z niższych lig, a po raz pierwszy wybiegną na boiska piłkarze z klubów Płockiej Ligi Okręgowej. Na samym szczycie interesujący pojedynek płockiej Wisły z Arką Gdynia. Płocczanie liczą na przerwanie złej passy i właśnie wydaje się, że w tym meczu mają na to realne szanse.
W drugiej lidze czeka nas derbowa konfrontacja mazowieckich ekip, które jeszcze niedawno toczyły boje na zapleczu Ekstraklasy. W sobotnim pojedynku Pogoń Siedlce zmierzy się ze Zniczem Pruszków.
Na inaugurację płockiej okręgówki kilka ciekawych spotkań, a wśród nich mecz beniaminka Stoczniowca Płock z wysoko ostatnio notowanym Świtem Staroźreby.
Zapraszamy na trybuny.

18.08. 18:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 1:3 (0:0)
Ricardinho 69' - Aleksandyr Kolew 55', Maciej Jankowski 82', Rafał Siemaszko 90'

18.08. 17:00 Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 0:3 (0:2)
Patryk Kubicki 9', 38', Marcin Bochenek 60'

19.08. 17:30 Stoczniowiec Płock - Świt Staroźreby 2:3 (1:3)
Bartłomiej Mielczarski 45', Kacper Orłowski 77' - Jarosław Unierzyski 6', Maciej Sobiesiak 9', Damian Konwerski 24'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Piątą kolejkę spotkań rozegrają drużyny występujące w trzech najwyższych ligach. Trzecią - zespoły z niższych lig, a po raz pierwszy wybiegną na boiska piłkarze z klubów Płockiej Ligi Okręgowej. Na samym szczycie interesujący pojedynek płockiej Wisły z Arką Gdynia. Płocczanie liczą na przerwanie złej passy i właśnie wydaje się, że w tym meczu mają na to realne szanse.
W drugiej lidze czeka nas derbowa konfrontacja mazowieckich ekip, które jeszcze niedawno toczyły boje na zapleczu Ekstraklasy. W sobotnim pojedynku Pogoń Siedlce zmierzy się ze Zniczem Pruszków.
Na inaugurację płockiej okręgówki kilka ciekawych spotkań, a wśród nich mecz beniaminka Stoczniowca Płock z wysoko ostatnio notowanym Świtem Staroźreby.
Zapraszamy na trybuny.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Ekstraklasa - 17-20 sierpnia - 5 kolejka      - Tabela

18.08. 18:00 Wisła Płock - Arka Gdynia 1:3 (0:0)
Ricardinho 69' - Aleksandyr Kolew 55', Maciej Jankowski 82', Rafał Siemaszko 90'

19.08. 15:30 Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (1:0)
Artur Jędrzejczyk 39', Carlitos 77' - Konrad Wrzesiński 54'

17.08. 18:00 Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin 0:1 (0:1)

17.08. 20:30 Miedź Legnica - Korona Kielce 1:1 (0:0)
 
18.08. 20:30 Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 0:2 (0:2)
 
19.08. 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2:1 (1:0)
 
19.08. 18:00 Lech Poznań - Wisła Kraków 2:5 (2:1)

20.08. 18:00 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 0:0 


1 liga - 17-18 sierpnia - 5 kolejka      - Tabela

17.08. 19:00 Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie 1:2 (0:1)
 
17.08. 19:00 GKS Tychy - Stomil Olsztyn 0:3 (0:1)

17.08. 19:00 Bruk Bet Termalica Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (1:0)

17.08. 20:00 Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 1:1 (1:0)

17.08. 20:30 Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:0)

18.08. 17:00 Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 3:2 (1:1)

18.08. 17:45 Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 0:1 (0:1)

18.08. 20:00 GKS Katowice - Wigry Suwałki 2:0 (1:0)

05.09. 20:45 Warta Poznań - Bytovia Bytów _ : _    


2 liga - 17-18 sierpnia - 5 kolejka      - Tabela

18.08. 17:00 Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków 0:3 (0:2)
Patryk Kubicki 9', 38', Marcin Bochenek 60'

18.08. 18:00 Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 5:0 (3:0)
Michał Kaput 12', Bruno Luz 17', Leândro 29', Jakub Rolinc 75', Patryk Winsztal 82'

17.08. 19:00 Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa 4:0 (1:0)
 
17.08. 19:20 Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 2:2 (2:1)

18.08. 12:00 Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna 2:2 (0:1)

18.08. 16:00 Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 1:0 (0:0)
 
18.08. 17:00 Elana Toruń - ROW 1964 Rybnik 3:0 (2:0)

18.08. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice 1:0 (1:0)
 
18.08. 19:10 Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 3:1 (1:1)  


3 liga - 18-19 sierpnia - 3 kolejka      - Tabela

18.08. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Świt Nowy Dwór 3:0
 
18.08. 17:00 Znicz Biała Piska - Huragan Morąg 3:3 (1:2)

18.08. 17:00 Sokół Aleksandrów - Legionovia Legionowo 0:1 (0:1)
Luka Janković 16'

18.08. 18:00 Sokół Ostróda - MKS Ełk 0:0

19.08. 11:15 Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa 3:1 (1:1)
Kamil Nowicki 13', Michał Dobkowski 51', Michał Adamczyk 71' - Bartosz Brodziński 3'

19.08. 12:00 Broń Radom - Ursus Warszawa 5:2 (2:1)
Kamil Czarnecki 3', 51' (rz.k.), Adam Imiela 45', 55', Konrad Paterek 90' - Mateusz Muszyński 28', Patryk Kamiński 84' (rz.k.)

19.08. 16:00 Olimpia Zambrów - Victoria Sulejówek 0:0

19.08. 17:00 Ruch Wysokie Mazowieckie - Unia Skierniewice 1:0 (1:0)

19.08. 18:00 Polonia Warszawa - Lechia Tomaszów 3:0 (1:0)
samobójczy 6', Krystian Pieczara 66', 73'


4 liga Południowa - 18-19 sierpnia - 3 kolejka      - Tabela

18.08. 11:00 Mazur Karczew - LKS Promna 2:1

18.08. 11:00 MKS Piaseczno - Mszczonowianka Mszczonów 3:2

18.08. 11:00 Sparta Jazgarzew - Energia Kozienice 1:2

18.08. 12:00 KS Raszyn - Wilga Garwolin 2:1
 
18.08. 17:00 Pilica Białobrzegi - Pogoń Grodzisk Maz. 0:1

18.08. 17:00 Oskar Przysucha - Błonianka Błonie 3:0

19.08. 11:00 Znicz II Pruszków - Radomiak II Radom 1:2

19.08. 16:00 Orzeł Unin - Perła Złotokłos 6:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Północna - 18 sierpnia - 3 kolejka      - Tabela

18.08. 11:00 Mazur Gostynin - Ożarowianka Ożarów 0:2

18.08. 11:00 Huragan Wołomin - Wisła II Płock 2:0

18.08. 11:00 Wkra Żuromin - Pogoń II Siedlce 0:3

18.08. 11:00 Kasztelan Sierpc - MKS Ciechanów 3:0

18.08. 11:00 Hutnik Warszawa - Drukarz Warszawa 1:1

18.08. 16:00 Ząbkovia Ząbki - Mazovia Miński Maz. 2:0

18.08. 17:00 Mławianka Mława - MKS Przasnysz 0:0

18.08. 17:30 Korona Ostrołęka - KS Łomianki 1:2

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 1 - 18-19 sierpnia - 3 kolejka      - Tabela

18.08. 11:00 Mazur Radzymin - Olimpia Warszawa 2:1
 
18.08. 17:00 Burza Pilawa - Dąb Wieliszew 3:1

18.08. 17:00 Mazur II Karczew - Victoria II Sulejówek 1:2

19.08. 11:00 Legionovia II Legionowo - Escola Varsovia Warszawa 1:1

19.08. 12:00 Amur Wilga - Agape Białołęka 1:2

19.08. 13:30 Świt II Nowy Dwór - AP Marcovia Marki 5:0

19.08. 17:00 Promnik Łaskarzew - Sokół Serock 0:2

19.08. 18:00 Bug Wyszków - Unia Warszawa 1:3

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU. 


LO Warszawa Grupa 2 - 18-19 sierpnia - 3 kolejka      - Tabela

18.08. 10:30 LKS Chlebnia - Grom Warszawa 0:4

18.08. 11:00 KS Teresin - Ursus II Warszawa 2:0

18.08. 11:00 Piast Piastów - Przyszłość Włochy 1:5

18.08. 11:00 LKS Osuchów - Pogoń II Grodzisk Maz. 1:2

18.08. 17:30 Naprzód Stare Babice - Józefovia Józefów 0:2

19.08. 17:00 MKS II Piaseczno - SEMP Ursynów 2:0

19.08. 17:15 Milan Milanówek - AP Żyrardów 2:2

29.08. 18:30 Laura Chylice - KS Konstancin _ : _

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


LO Płock - 18-19 sierpnia - 1 kolejka      - Tabela

18.08. 11:00 Unia Iłów - Start Proboszczewice 9:0 (5:0)
Hubert Krasoń 3', Tomasz Trafalski 8', 40', Piotr Chmielak 18', Mateusz Struzik 36',  Rafał Trakul 47', 58', Alan Karasek 59', Damian Wojciechowski 85'
 
18.08. 16:00 Pogoń Słupia - Orzeł Goleszyn 0:4 (0:0)
Dawid Ziemczyk 49', Damian Lisiecki 69', 84', Patryk Kwaśniewski 89'

18.08. 16:00 Stegny Wyszogród - Skra Drobin 1:1 (1:0)
Michał Szymański 18' - Marcin Kowalski 87'

18.08. 17:00 Zryw Bielsk - Unia Czermno 1:0 (0:0)
Patryk Boguszewski 73'

19.08. 17:30 Błyskawica Lucień - Skrwa Łukomie 2:2 (0:2)
Adrian Śmiałkowski 53', Rafał Rękawiecki 65' (rz.k.) - Kamil Bonisławski '7, Mariusz Beksa 30' (rz.k.)

19.08. 17:30 Amator Maszewo - Delta Słupno 4:1 (3:0)
Michał Bachanek 2', Łukasz Mielczarek 15', 35', Radosław Wiśniewski 59' - Daniel Żołek 81'  

19.08. 17:30 Stoczniowiec Płock - Świt Staroźreby 2:3 (1:3)
Bartłomiej Mielczarski 45', Kacper Orłowski 77' - Jarosław Unierzyski 6', Maciej Sobiesiak 9', Damian Konwerski 24'


***