Lotto Ekstraklasa Grupa Mistrzowska - 20 maja - 7 kolejka
- Tabela
20.05. 18:00 Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
(1:1)
Ivan Runje 44', Cillian Sheridan 65' - José Kanté 35'
20.05. 18:00 Lech Poznań - Legia Warszawa 0:3
v.o.
na boisku 0:2
Domagoj Antolić 9', Michał Kucharczyk 69'
20.05. 18:00 Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:0 (1:0)
20.05. 18:00 Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0:2 (0:1)
Lotto Ekstraklasa Grupa spadkowa - 19 maja - 7 kolejka
- Tabela
9.05. 18:00 Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4:0 (2:0)
19.05. 18:00 Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1:4 (1:2)
19.05. 18:00 Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1 (0:1)
19.05. 18:00 Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (0:1)
Nice 1 liga
- 18-20 maja - 32 kolejka
- Tabela
19.05. 20:00 Miedź Legnica - Pogoń Siedlce 2:0
(2:0)
Marquitos 20', 32'
18.05. 20:45 Odra Opole - Ruch Chorzów 0:3 (0:2)
19.05. 15:00 GKS Katowice - GKS Tychy 1:2 (1:0)
19.05. 16:00 Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn 1:2 (0:1)
19.05. 18:00 Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 3:0 (1:0)
19.05. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 (1:0)
19.05. 19:21 Raków Częstochowa - Olimpia Grudziądz 0:0
19.05. 20:00 Stal Mielec - Bytovia Bytów 2:2 (1:0)
20.05. 17:00 Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna 2:0 (1:0)
2 liga
- 19-20 maja - 32 kolejka
- Tabela
19.05. 17:00 Warta Poznań - Radomiak Radom 1:0
(0:0)
Przemysław Kita 46'
19.05. 18:00 GKS 1962 Jastrzębie - Legionovia Legionowo 3:1
(1:0)
Kamil Szymura 38', Dominik Szczęch 67', 77' (rz.k.) - samobójczy 64'
19.05. 19:00 Znicz Pruszków - Rozwój Katowice 3:3
(2:3)
Mateusz Stryjewski 7', Maciej Machalski 45' (rz.k.), Paweł Tarnowski 48' -
Bartosz Marchewka 27', 32', Piotr Barwiński 45'
19.05. 14:00 GKS Bełchatów - Wisła Puławy 3:0 (0:0)
19.05. 17:00 Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 4:0 (1:0)
19.05. 18:00 ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg 4:2 (3:2)
20.05. 16:00 Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 0:2 (0:1)
20.05. 16:00 Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork 3:1 (1:0)
20.05. 17:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Gwardia Koszalin 0:0
3 liga
Grupa 1 - 18-20 maja - 29 kolejka
- Tabela
18.05. 19:45 Sokół Ostróda - Lechia Tomaszów 0:1 (0:0)
19.05. 12:00 Legia II Warszawa - Finishparkiet Drwęca NML 0:1
19.05. 17:00 Olimpia Zambrów - Ursus Warszawa 1:3
(1:1)
Kamil Zalewski 31' - Adrian Zawadka 41', 54', Konrad Szkopiński 90'
19.05. 17:00 Warta Sieradz - Pelikan Łowicz 1:0 (1:0)
19.05. 17:00 MKS Ełk - Tur Bielsk Podlaski 1:0 (1:0)
19.05. 17:00 Huragan Morąg - Sokół Aleksandrów 1:1 (1:1)
19.05. 18:00 Świt Nowy Dwór -
Polonia Warszawa 2:1 (1:0)
Mariusz Gabrych 40', Radosław Kamiński 90' - Tomasz Chałas 76'
19.05. 19:00 Victoria Sulejówek - ŁKS 1926 Łomża 0:1
(0:1)
Daniel Lemański 33'
20.05. 19:10 Widzew Łódź - GKS Wikielec 3:0 (3:0)
4 liga
Grupa Południowa
- 19-20 maja - 26 kolejka
- Tabela
19.05. 11:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Energia Kozienice 1:0
19.05. 16:00 Wilga Garwolin - LKS Promna 2:2
19.05. 16:00 Oskar Przysucha - Naprzód Skórzec 3:3
19.05. 17:00 Mazur Karczew - MKS Piaseczno 5:1
20.05. 11:00 Sparta Jazgarzew - Perła Złotokłos 4:0
20.05. 11:30 Znicz II Pruszków - Błonianka Błonie 0:3
20.05. 16:00 Broń Radom - Mszczonowianka Mszczonów 1:2
20.05. 16:00 Drogowiec Jedlińsk - Pilica Białobrzegi 1:2
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU.
4 liga
Grupa Północna
- 19-26 maja - 26 kolejka
- Tabela
19.05. 11:00 Huragan Wołomin - Bug Wyszków 6:1
19.05. 12:00 Drukarz Warszawa - MKS Ciechanów 1:1
19.05. 16:00 MKS Przasnysz - Dolcan Ząbki 2:2
19.05. 16:00 Mazur Gostynin - Wisła II Płock 0:0
19.05. 17:00 Korona Ostrołęka - Mazowia Mińsk Maz. 1:2
26.05. 16:00 Mławianka Mława - KS Łomianki _ : _
Błękitni Raciąż - Pogoń II Siedlce 0:3 v.o.
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
lO
Warszawa
Grupa 1
- 19-20 maja - 25 kolejka
- Tabela
19.05. 11:00 Hutnik Warszawa - Błyskawica Warszawa 7:0
19.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Wisła Maciejowice 3:0
19.05. 13:00 Bóbr Tłuszcz - Sokół Serock 0:2
19.05. 16:00 Dąb Wieliszew - Agape Białołęka 3:3
20.05. 12:30 Świt II Nowy Dwór - Mazur II Karczew 4:3
20.05. 16:00 Victoria II Sulejówek - Bug II Wyszków 8:1
20.05. 17:00 Promnik Łaskarzew - AP Marcovia Marki 1:5
20.05. 18:00 Unia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa 6:2
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
lO Warszawa
Grupa 2
- 18-20 maja - 25 kolejka
- Tabela
18.05. 19:00 KS Teresin - Przyszłość Włochy 2:1
18.05. 20:00 Naprzód Stare Babice - SEMP Ursynów 0:0
19.05. 11:00 KS Konstancin - Pogoń II Grodzisk Maz. 2:2
19.05. 12:00 Józefovia Józefów - LKS Chlebnia 5:1
19.05. 14:30 KS Raszyn - Naprzód Brwinów 6:1
19.05. 17:00 AP Żyrardów - Błękitni Korytów 2:2
20.05. 11:00 Ursus II Warszawa - Piast Piastów 4:0
Grom Warszawa - Sparta II Jazgarzew 3:0 v.o.
_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga Okręgowa Płock
- 19-20 maja - 22 kolejka
-
Tabela
19.05. 11:00 Świt Staroźreby - Orzeł Goleszyn 3:1 (1:0)
Maciej Sobiesiak 21', 65', Mariusz Unierzyski 79' - Marcin Sprycha 77'
19.05. 11:00 Amator Maszewo - Zryw Bielsk 2:2 (0:1)
Tomasz Sudomir 51', Robert Leński 90' - Kamil Łęcki 38', Adrian
Żuchniewicz 73'
19.05. 17:00 Start Proboszczewice - Unia Iłów 2:4 (0:2)
Dorian Pilaszewski 68', 79' - Tomasz Grzywacz 17', 56', 57', Damian
Wojciechowski 39'
20.05. 12:00 Delta Słupno - Skrwa Łukomie 3:4 (0:1)
Hubert Kwiatkowski 80', Przemysław Michalski 83', Daniel Mitura 90' +3 -
Jacek Beksa 6', 62', Damian Majewski 73', Piotr Sadowski 76'
20.05. 14:00 Wicher Cieszewo - Kasztelan Sierpc 0:4 (0:1)
Bartłomiej Śmigrodzki 40', Michał Dzięgielewski 51', 68', Paweł Winnicki
62'
20.05. 18:00 Błyskawica Lucień - Skra Drobin 0:3 (0:3)
Jakub Gąsiorowski 23', Daniel Zjadewicz 34', Paweł Dziekański 40'
20.05. 18:00 Unia Czermno - Stegny Wyszogród 1:0 (1:0)
Kamil Sieciński 35'
Klasa A Płock
- 19-20 maja - 18 kolejka
- Tabela
19.05. 17:00 Huragan Bodzanów - Pogoń Słupia 1:3 (1:1)
Bogusław Bauman 13' - Radosław Goc 24', Paweł Sadowski 58', Przemysław
Mysielski 70'
19.05. 17:00 Wisła Sobowo - Stoczniowiec Płock 2:6 (1:5)
Jakub Szewczyk 32', Sebastian Składanowski 82' - Kacper Orłowski 4', 40',
Krystian Skierkowski 16', 20', 60', Bartłomiej Mielczarski 29'
19.05. 18:00 Błękitni Gabin - Wisła Duninów 2:1 (0:0)
Filip Strzegowski 70', Bartosz Felbór 73' - Damian Król 56'
20.05. 11:00 Mazowia Słubice - Spójnia Mała Wieś 2:3 (2:1)
Adrian Olkiewicz 24', Radosław Balcerzak 37' - Tomasz Górecki 15', 57',
89'
20.05. 12:30 Polonia Radzanowo - ULKS Ciółkowo 3:0 v.o.
na boisku 2:2
Kamil Zieliński 52', Rafał Bratkowski 54' - Bartosz Sarnecki 2',
samobójczy 17'
20.05. 16:00 GKS Góra - Kasztelan Białe Błoto 3:0 v.o.
Klasa B Płock
- 19-20 maja - 16 kolejka
- Tabela
19.05. 16:00 Orkan Sochaczew - Sparta Mochowo 7:2 (3:0)
Kamil Dłutek 5', Mariusz Mamcarz 9', Jakub Sobieraj 23', 55', Adrian
Rzeźniczek 70', Ernest Świstak 79', samobójczy 59' - Marcin Kuciński 56', Damian
Lipiński 66'
19.05. 18:00 Lwówianka Lwówek - Unia II Czermno 0:6 (0:1)
Kamil Grzelak 9', Bartłomiej Cichosz 46', 71', Piotr Musiakowski 75',
Marcin Milczarek 64', Sebastian Zaleski 56'
20.05. 14:00 Czarni Rempin - Szopen Sanniki 1:8 (0:3)
Radosław Więckowski 90' +3 - Dominik Sapiński 11', 36', 82' , Dariusz
Bujakowski 16', 53', Przemysław Mrowicki 74', samobójczy 76', Michał
Szluser 87'
20.05. 16:00 Relax Miszewo - Orkan Lelice 4:3 (2:1)
Jarosław Grabarczyk 23', 42', 70', samobójczy 63'- Łukasz Brudzyński 21',
77', 80'
20.05. 18:00 Zjednoczeni Bulkowo - Zorza Szczawin 0:0
***
|