POWOLI ZBLIŻA SIĘ KONIEC SEZONU
Dodane przez Admin dnia Maj 13 2018 16:13:45
Nowa strona 1

Przedostatnia kolejka w Ekstraklasie. Mecze o awanse i spadki w niższych ligach - w kilku słowach gorący majowy weekend. Dziać będzie się wiele - mnóstwo piłkarskich emocji. Zapraszamy na trybuny.

13.05. 18:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:0 (1:0)
Sebastian Szymański 22', Kasper Hämäläinen 75'

13.05. 18:00 Wisła Płock - Korona Kielce 4:1 (3:0)
José Kanté 2, 41, Kamil Biliński 14, Nico Varela 88 (k) - Sanel Kapidžić 78 (k)

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Przedostatnia kolejka w Ekstraklasie. Mecze o awanse i spadki w niższych ligach - w kilku słowach gorący majowy weekend. Dziać będzie się wiele - mnóstwo piłkarskich emocji. Zapraszamy na trybuny.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa Grupa Mistrzowska - 13 maja - 6 kolejka      - Tabela

13.05. 18:00 Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:0 (1:0)
Sebastian Szymański 22', Kasper Hämäläinen 75'

13.05. 18:00 Wisła Płock - Korona Kielce 4:1 (3:0)
José Kanté 2, 41, Kamil Biliński 14, Nico Varela 88 (k) - Sanel Kapidžić 78 (k)             

13.05. 18:00 Wisła Kraków - Lech Poznań 1:1 (0:0)

13.05. 18:00 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:2 (0:1)


Lotto Ekstraklasa Grupa spadkowa - 12 maja - 6 kolejka      - Tabela

12.05. 15:30 Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 3:1 (2:0)

12.05. 15:30 Sandecja Nowy Sącz - Cracovia Kraków 0:1 (0:1)

12.05. 15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia 2:1 (1:1)

12.05. 15:30 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:1 (1:1)


Nice 1 liga - 12-14 maja - 31 kolejka      - Tabela

13.05. 17:00 Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 3:2 (2:1)
Adrian Paluchowski 38', 45', 61' - Wojciech Lisowski 19', Tomasz Boczek 53'

12.05. 17:45 Ruch Chorzów - GKS Katowice 1:0 (1:0)

12.05. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 1:2 (0:0)

12.05. 18:00 Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1:2 (1:2)

12.05. 19:00 Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec 0:2 (0:1)

12.05. 19:23 Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice 0:0

13.05. 17:45 Chrobry Głogów - Stal Mielec 3:5 (2:2)

13.05. 19:00 Górnik Łęczna - Miedź Legnica 1:1 (0:0)

14.05. 18:00 GKS Tychy - Raków Częstochowa 0:3 (0:3)           


2 liga - 12-13 maja - 31 kolejka      - Tabela

12.05. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków 3:1 (0:0)
Jakub Księżniakiewicz 65', Kamil Radulj 86', 90' - Karol Podliński 67'

13.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola 0:3 (0:2)
Andrzej Trubeha 16', 82', Adrian Gębalski 30'

13.05. 17:00 Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 4:0 (2:0)
Jakub Rolinc 35', Peter Mazan 42' (rz.k.), Jakub Wróbel 52', Damian Szuprytowski 79'

12.05. 15:00 Rozwój Katowice - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (2:0)
 
12.05. 18:00 Wisła Puławy - Warta Poznań 0:2 (0:0)

13.05. 13:00 Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo 0:1 (0:0)

13.05. 17:00 ROW 1964 Rybnik - Błękitni Stargard Szczeciński 2:3 (0:1)
 
13.05. 17:00 MKS Kluczbork - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)

13.05. 17:00 Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 2:1 (1:1)  


3 liga Grupa 1 - 11-15 maja - 28 kolejka      - Tabela

11.05. 18:00 GKS Wikielec - Warta Sieradz 1:0 (0:0)

12.05. 11:00 Finishparkiet Drwęca NML - MKS Ełk 0:0

12.05. 13:00 Ursus Warszawa - Legia II Warszawa 3:1 (2:1)
Robert Słomka 26', Filip Dziełak 41', Arkadiusz Ciach 77' (rz.k.) - Robert Bartczak 43'

12.05. 15:00 Sokół Aleksandrów - Lechia Tomaszów 0:6 (0:3)

12.05. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda 2:3 (1:2)

12.05. 17:00 Huragan Morąg - Olimpia Zambrów 3:0 (2:0)

12.05. 19:00 Polonia Warszawa - Victoria Sulejówek 3:2 (2:1)
Krystian Pieczara 16', Mateusz Małek 22', samobójczy 61' - Wojciech Gorczyca 10', Dawid Makuch 89'

13.05. 11:15 Pelikan Łowicz - Świt Nowy Dwór 3:4 (1:2)
Robert Kowalczyk 20', Piotr Gawlik 63', Grzegorz Wawrzyński 83' - Karol Drwęcki 25', Mariusz Gabrych 30', 79', 81'

13.05. 16:00 Tur Bielsk Podlaski - Widzew Łódź 0:1 (0:1)     


4 liga Grupa Południowa - 12-13 maja - 24 kolejka      - Tabela

12.05. 11:00 Błonianka Błonie - Energia Kozienice 0:0

12.05. 13:30 Pogoń Grodzisk Maz. - Pilica Białobrzegi 2:0

12.05. 14:00 Mazur Karczew - Perła Złotokłos 2:0

12.05. 16:00 Oskar Przysucha - LKS Promna 3:0

12.05. 17:00 LKS Jedlińsk - Naprzód Skórzec 6:0

12.05. 17:00 Broń Radom - MKS Piaseczno 2:2

12.05. 17:00 Wilga Garwolin - Sparta Jazgarzew 1:3

13.05. 11:00 Znicz II Pruszków - Mszczonowianka Mszczonów 2:2  

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 12 maja - 24 kolejka      - Tabela

12.05. 11:00 Huragan Wołomin - Dolcan Ząbki 1:1

12.05. 11:00 KS Łomianki - Ożarowianka Ożarów Maz. 2:3

12.05. 12:00 Drukarz Warszawa - Mazowia Mińsk Maz. 0:3

12.05. 16:00 Mazur Gostynin - MKS Ciechanów 1:1

12.05. 16:00 MKS Przasnysz - Pogoń II Siedlce 2:2

12.05. 17:00 Mławianka Mława - Wisła II Płock 3:3

Błękitni Raciąż - Korona Ostrołęka 0:3 v.o.

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 12-13 maja - 24 kolejka        - Tabela

12.05. 11:00 Bug II Wyszków - Unia Warszawa 1:2

12.05. 11:00 Agape Białołęka - Escola Varsovia Warszawa 0:1

12.05. 15:00 AP Marcovia Marki - Olimpia Warszawa 1:1
 
12.05. 16:00 Dąb Wieliszew - Bóbr Tłuszcz 2:1

12.05. 17:00 Sokół Serock - Promnik Łaskarzew 2:2

12.05. 17:00 Mazur II Karczew - Victoria II Sulejówek 4:2

13.05. 12:30 Błyskawica Warszawa - Świt II Nowy Dwór 2:2

13.05. 16:00 Wisła Maciejowice - Hutnik Warszawa 0:6

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 12-13 maja - 24 kolejka      - Tabela

12.05. 11:00 Przyszłość Włochy - Ursus II Warszawa 3:1

12.05. 11:00 LKS Chlebnia - Grom Warszawa 2:4

12.05. 12:00 KS Raszyn - KS Konstancin 4:0

12.05. 13:30 Piast Piastów - AP Żyrardów 0:5

12.05. 15:30 Naprzód Brwinów - SEMP Ursynów 1:4

12.05. 17:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - Józefovia Józefów 1:4

13.05. 16:00 Błękitni Korytów - Naprzód Stare Babice 1:2

Sparta II Jazgarzew - KS Teresin 0:3 v.o.

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 12-13 maja - 21 kolejka      - Tabela

12.05. 11:00 Stegny Wyszogród - Start Proboszczewice 1:4 (0:4)
Krzysztof Jamka 83' - Damian Lisiecki 4', Arkadiusz Majchrzak 15', 41', Łukasz Trzciński 37'  

12.05. 11:00 Skra Drobin - Świt Staroźreby 2:1 (1:0)
Marcin Kowalski 14' Patryk Piasecki 47' - Jarosław Unierzyski 63'

12.05. 11:00 Kasztelan Sierpc - Błyskawica Lucień 7:1 (5:0)
Damian Kotkiewicz 8', 45', 60', Mateusz Biegański 24', 52', Michał Dzięgielewski 37', 40' - Łukasz Kaczmarek 83'

12.05. 16:00 Unia Iłów - Wicher Cieszewo 2:1 (1:1)
Hubert Krasoń 15', Mariusz Kunikowski 61' - Krzysztof Grotkiewicz 25'

12.05. 17:00 Orzeł Goleszyn - Delta Słupno 1:2 (0:1)
Damian Zarębski 63' - Damian Koryto 27', Daniel Mitura 78'

12.05. 17:00 Zryw Bielsk - Unia Czermno 5:5 (1:1)
Filip Orłowski 12', 82', Michał Wochowski 38', Kamil Łęcki 84', 89' - Damian Sztendor 21', 53', 75', Przemysław Nowicki 52', 65'

13.05. 13:00 Skrwa Łukomie - Amator Maszewo 0:2 (0:2)
Rafał Sadecki 20' - Radosław Wiśniewski 45'


Klasa A Płock - 12-13 maja - 17 kolejka      - Tabela 

12.05. 15:30 Kasztelan Białe Błoto - Huragan Bodzanów 4:4 (1:2)
Piotr Wiśniewski 30', 49', 89', Adrian Konopka 63'- Maciej Chmura 17', Krzysztof Zuchora 37', 90' +3, Paweł Bauman 81'  

12.05. 17:30 Wisła Duninów - Polonia Radzanowo 0:4 (0:0)
Rafał Bratkowski 62' , Kamil Zieliński 65', 69', 84'

12.05. 18:00 Spójnia Mała Wieś - Błękitni Gabin 0:1 (0:1)
Wojciech Górecki 45'

13.05. 11:00 ULKS Ciółkowo - GKS Góra 3:2 (0:0)
Patryk Boguszewski 75', Ernest Szczepański 79', 82' - Patryk Nowakowski 86', Dawid Kwiatkowski 90'+2

13.05. 14:00 Pogoń Słupia - Wisła Sobowo 5:1 (2:1)
Mariusz Sobczak 10', Radosław Goc 20', Jacek Sobczak 50', Gabriel Florkowski 65', Paweł Sadowski 79' - Łukasz Uzdowski 12'

13.05. 17:00 Stoczniowiec Płock - Mazowia Słubice 6:2 (1:2)
Łukasz Kostun 41', Kacper Orłowski 59', 90' +2, Damian Grabowski 72', Przemysław Kowalczyk 79', 88' - Adrian Olkiewicz 4', Paweł Duda 21'     


Klasa B Płock - 12-13 maja - 15 kolejka      - Tabela

12.05. 16:00 Sparta Mochowo - Zorza Szczawin 3:2 (1:0)
Maciej Gołębiewski 28', Arkadiusz Jastrzębski 86', Damian Lipiński 90' +3 - Adrian Matusiak 66', Mateusz Matusiak 84'

12.05. 16:00 Orkan Lelice - Czarni Rempin 4:2 (3:0)
Radosław Lewandowski 11', Łukasz Brudzyński 26', 46', Daniel Bartnikowski 44' -  Patryk Baczewski 61', Piotr Woźniak 80'

13.05. 17:00 Unia II Czermno - Relax Miszewo 3:0 v.o.
na boisku 1:2
Sebastian Zaleski 90' - Łukasz Piotrkowski 45'+2, Tomasz Szkopiński 63'


13.05. 17:00 Szopen Sanniki - Orkan Sochaczew 7:1 (3:1)
Dariusz Bujakowski 14', 32', Witold Stradza 22', 54', 85', Mateusz Gorzelewski 66', samobójczy 71' - Mariusz Mamcarz 44'  

13.05. 17:00 Zjednoczeni Bulkowo - Lwówianka Lwówek 1:1 (0:1)
Mateusz Łaciński 70' - Łukasz Ziółkowski 44'  


***