PIŁKARSKI MAJÓWKA
Dodane przez Admin dnia Maj 13 2018 15:42:42
Wyniki pierwszej majowej kolejki w rozwinięciu newsa.

Rozszerzona zawartość newsa

Początek maja przyniesie kilka arcyciekawych pojedynków. Na najwyższym szczeblu rozgrywek prawie każdy mecz to gwarancja największych emocji. Nas jednak interesują tradycyjnie dwie drużyny, które nadal grają o najwyższą stawkę.
Pierwszy krok ku osiągnięciu sukcesów sportowych poczyniła już Legia Warszawa. W środę 2 maja w Finale Pucharu Polski pokonała Arkę Gdynia 2:1, zdobywając trofeum otworzyła drogę do europejskich pucharów ekipie, która zajmie czwartą pozycję w ligowej tabeli. Póki co na tej pozycji plasuje się płocka Wisła. W najbliższej kolejce czekają nas dwa ligowe hity z udziałem zespołów z pierwszej czwórki.
W sobotę Wisła Płock zagra z Lechem Poznań, a w niedzielę Legioniści zmierzą się w Białymstoku z Jagiellonią.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa Grupa Mistrzowska - 5-6 maja - 4 kolejka      - Tabela

05.05. 20:30 Wisła Płock - Lech Poznań 0:0

06.05. 18:00 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:0

06.05. 15:30 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 0:2 (0:2)

06.05. 15:30 Korona Kielce - Wisła Kraków 0:3 (0:2)                


Lotto Ekstraklasa Grupa spadkowa - 4-5 maja - 4 kolejka      - Tabela

04.05. 18:00 Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 3:3 (2:1)

04.05. 20:30 Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:1 (0:0)

05.05. 15:30 Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 2:1 (1:0)

05.05. 18:00 Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 3:2 (1:1)


Nice 1 liga - 4-5 maja - 29 kolejka      - Tabela

05.05. 19:00 Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce 4:2 (2:0)
Filip Jazvić 41', samobójczy 44', Matej Podlogar 58', Daniel Feruga 79' - Dariusz Zjawiński 60', Mateusz Żytko 90' (rz.k.)

04.05. 18:00 Bytovia Bytów - Odra Opole 1:0 (0:0)

04.05. 20:00 Stal Mielec - Wigry Suwałki 3:0 (0:0)

04.05. 20:45 GKS Tychy - Miedź Legnica 1:0 (0:0)

05.05. 15:00 Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 1:2 (1:1)

05.05. 16:00 Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice 3:0 (1:0)

05.05. 18:00 Ruch Chorzów - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:2)

05.05. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1:1 (0:0)

05.05. 19:00 Stomil Olsztyn - GKS Katowice 1:0 (0:0)           


2 liga - 4-5 maja - 29 kolejka      - Tabela

05.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo 1:2 (1:2)
Mateusz Leleno 12' - Piotr Okuniewicz 3', Jacek Wicon 45'

05.05. 17:00 Radomiak Radom - Znicz Pruszków 2:1 (1:1)
Leândro 19, Peter Mazan 77 - Paweł Tarnowski 31

04.05. 19:00 ROW 1964 Rybnik - MKS Kluczbork 1:1 (0:1)

05.05. 16:00 Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1:0 (1:0)

05.05. 16:00 Gwardia Koszalin - GKS Bełchatów 1:3 (0:1)

05.05. 17:00 Rozwój Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 (1:0)

05.05. 17:00 Wisła Puławy - ŁKS Łódź 0:0

05.05. 17:00 Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (1:0)

05.05. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 2:2 (1:1)  


3 liga Grupa 1 - 5-6 maja - 27 kolejka      - Tabela

05.05. 17:00 Warta Sieradz - Tur Bielsk Podlaski 3:3 (1:2)

05.05. 17:00 Świt Nowy Dwór - GKS Wikielec 5:1 (1:1)
Paweł Broniszewski 6', Mariusz Gabrych 55', 77', Kamil Wolski 68', Marcin Kozłowski II 88' - Piotr Kacperek 45'

05.05. 17:00 Olimpia Zambrów - Sokół Aleksandrów 4:2 (3:1)

05.05. 17:00 MKS Ełk - Ursus Warszawa 2:0

05.05. 19:00 Victoria Sulejówek - Pelikan Łowicz 0:3 (0:2)
Piotr Gawlik 2', Robert Kowalczyk 23' (rz.k.), Michał Świdrowski 90'

05.05. 19:10 Widzew Łódź - Finishparkiet Drwęca NML 3:0 (1:0)

06.05. 11:00 Lechia Tomaszów - ŁKS 1926 Łomża 1:1 (1:1)

06.05. 12:00 Legia II Warszawa - Huragan Morąg 0:2 (0:1)
Rafał Kruczkowski 5', Piotr Łysiak 56'

06.05. 15:00 Sokół Ostróda - Polonia Warszawa 0:3 (0:0)
Krystian Pieczara 60', Przemysław Szabat 69', 76'      


4 liga Grupa Południowa - 2-6 maja - 23 kolejka      - Tabela

02.05. 17:00 Błonianka Błonie - Mszczonowianka Mszczonów 2:2

05.05. 11:00 Sparta Jazgarzew - Oskar Przysucha 2:4

05.05. 12:00 Energia Kozienice - Wilga Garwolin 0:0

05.05. 17:00 Naprzód Skórzec - Broń Radom 0:3

05.05. 17:00 MKS Piaseczno - Pogoń Grodzisk Maz. 1:3

05.05. 17:00 Perła Złotokłos - LKS Jedlińsk 1:7

06.05. 15:00 Pilica Białobrzegi - Znicz II Pruszków 3:0

06.05. 17:00 LKS Promna - Mazur Karczew 1:3

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 5-6 maja - 23 kolejka      - Tabela

05.05. 11:00 Bug Wyszków - Mławianka Mława 0:4

05.05. 16:00 Mazowia Mińsk Maz. - Huragan Wołomin 2:0

05.05. 16:00 Dolcan Ząbki - Mazur Gostynin 6:1

05.05. 16:00 Korona Ostrołęka - MKS Przasnysz 1:1

06.05. 11:00 Wisła II Płock - KS Łomianki 2:0

06.05. 17:00 Pogoń II Siedlce - Drukarz Warszawa 0:2

Ożarowianka Ożarów Maz. - Błękitni Raciąż 3:0 v.o.

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 5-6 maja - 23 kolejka        - Tabela

05.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Sokół Serock 1:3
 
05.05. 11:00 Hutnik Warszawa - AP Marcovia Marki 3:0

06.05. 11:00 Escola Varsovia Warszawa - Bug II Wyszków 2:1

06.05. 12:30 Świt II Nowy Dwór - Wisła Maciejowice 1:1

06.05. 14:00 Victoria II Sulejówek - Błyskawica Warszawa 6:1

06.05. 15:30 Unia Warszawa - Mazur II Karczew 6:1

06.05. 16:00 Bóbr Tłuszcz - Agape Białołęka 1:4

06.05. 17:00 Promnik Łaskarzew - Dąb Wieliszew 0:0

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 5-8 maja - 23 kolejka      - Tabela

05.05. 11:00 Przyszłość Włochy - AP Żyrardów 3:3

05.05. 11:00 KS Konstancin - Naprzód Brwinów 2:1

05.05. 11:00 Grom Warszawa - Pogoń II Grodzisk Maz. 1:2

05.05. 12:00 Józefovia Józefów - KS Raszyn 0:2

05.05. 19:30 SEMP Ursynów - Błękitni Korytów 0:1

08.05. 18:00 Naprzód Stare Babice - Piast Piastów _ : _

08.05. 18:00 KS Teresin - LKS Chlebnia _ : _

Ursus II Warszawa - Sparta II Jazgarzew 3:0 v.o.

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 1-6 maja - 20 kolejka      - Tabela

01.05. 17:30 Delta Słupno - Skra Drobin 0:2

02.05. 18:00 Start Proboszczewice - Zryw Bielsk 2:1

05.05. 11:00 Świt Staroźreby - Kasztelan Sierpc 1:1

05.05. 17:00 Błyskawica Lucień - Unia Iłów 1:4

06.05. 11:00 Wicher Cieszewo - Stegny Wyszogród 2:0

06.05. 13:00 Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn 2:2

06.05. 15:00 Amator Maszewo - Unia Czermno 4:2


Klasa A Płock - 5-6 maja - 16 kolejka      - Tabela 

05.05. 15:30 Huragan Bodzanów - ULKS Ciółkowo 1:4

05.05. 16:00 Błękitni Gabin - Stoczniowiec Płock 2:1

06.05. 11:00 Wisła Sobowo - Mazowia Słubice 2:2

06.05. 14:00 Pogoń Słupia - Kasztelan Białe Błoto 5:0

06.05. 14:30 Polonia Radzanowo - Spójnia Mała Wies 6:3

06.05. 16:00 GKS Góra - Wisła Duninów 1:2    


Klasa B Płock - 5-6 maja - 14 kolejka      - Tabela

05.05. 16:00 Zorza Szczawin - Szopen Sanniki 2:2

05.05. 17:00 Lwówianka Lwówek - Sparta Mochowo 0:2

06.05. 11:00 Orkan Lelice - Unia II Czermno 1:3

06.05. 14:00 Czarni Rempin - Orkan Sochaczew 3:8

06.05. 17:00 Relax Miszewo - Zjednoczeni Bulkowo 0:0 


***