SPORA PORCJA ŚWIĄTECZNYCH HITÓW
Dodane przez Admin dnia Marzec 31 2018 16:23:50

Świąteczne kolejki spotkań rozpoczęły się już 29 marca i potrwają do 2 kwietnia, kiedy to odbędą się cztery mecze przedostatniej serii gier w piłkarskiej Ekstraklasie. Najwięcej spotkań zaplanowano na Wielką Sobotę - 31 marca. Wśród nich nie zabraknie, jak zwykle, hitów oraz bardzo ważnych pojedynków.
Dwa z nich odbędą się na najwyższym szczeblu rozgrywek. Płocka wisła podejmie Piasta Gliwice (2 kwietnia, 15:30), a Legia Warszawa, marząca o tytule mistrzowskim, zmierzy się w wyjazdowym pojedynku z Arką Gdynia (31 marca, 20:30).
Na niższych szczeblach na uwagę zasługują Derby Mazowsza w III lidze, z udziałem Świtu Nowy Dwór i rezerw warszawskiej Legii.
Mecz na szczycie w Płockiej LO to bez wątpienia konfrontacja rewelacyjnego beniaminka Startu Proboszczewice z wiceliderem rozgrywek - Świtem Staroźreby. Drugi z hitów tej grupy: Kasztelan Sierpc - Amator Maszewo został przełożony i odbędzie się w innym terminie.

31.03. 20:30 Arka Gdynia - Legia Warszawa 1:0 (1:0)
Andrij Bohdanow 34'

31.03. 12:00 Świt Nowy Dwór - Legia II Warszawa 3:2 (1:1)
Marcin Kozłowski II 22', 57' (rz.k.), Kamil Wolski 90' - Michał Góral 25', Robert Bartczak 54' (rz.k.)
 
31.03. 11:00 Start Proboszczewice - Świt Staroźreby 5:3 (1:2)
Damian Lisiecki 14', 72', Dawid Ziemczyk 62', Przemysław Kowalkowski 66', 70' - Maciej Sobiesiak 19', 57', Michał Sobczak 26'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Świąteczne kolejki spotkań rozpoczęły się już 29 marca i potrwają do 2 kwietnia, kiedy to odbędą się cztery mecze przedostatniej serii gier w piłkarskiej Ekstraklasie. Najwięcej spotkań zaplanowano na Wielką Sobotę - 31 marca. Wśród nich nie zabraknie, jak zwykle, hitów oraz bardzo ważnych pojedynków.
Dwa z nich odbędą się na najwyższym szczeblu rozgrywek. Płocka wisła podejmie Piasta Gliwice (2 kwietnia, 15:30), a Legia Warszawa, marząca o tytule mistrzowskim, zmierzy się w wyjazdowym pojedynku z Arką Gdynia (31 marca, 20:30).
Na niższych szczeblach na uwagę zasługują Derby Mazowsza w III lidze, z udziałem Świtu Nowy Dwór i rezerw warszawskiej Legii.
Mecz na szczycie w Płockiej LO to bez wątpienia konfrontacja rewelacyjnego beniaminka Startu Proboszczewice z wiceliderem rozgrywek - Świtem Staroźreby. Drugi z hitów tej grupy: Kasztelan Sierpc - Amator Maszewo został przełożony i odbędzie się w innym terminie.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa - 31 marca - 2 kwietnia - 29 kolejka      - Tabela

31.03. 20:30 Arka Gdynia - Legia Warszawa 1:0 (1:0)
Andrij Bohdanow 34'

02.04. 15:30 Wisła Płock - Piast Gliwice 1:0 (0:0)
Alan Uryga 87'

31.03. 15:30 Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz 2:2 (0:0)

31.03. 15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków 2:0 (0:0)

31.03. 18:00 Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1:0 (1:0)
 
02.04. 15:30 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:0 (1:0)

02.04. 18:00 Wisła Kraków - Lech Poznań 1:3 (1:1)

02.04. 18:00 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 3:2 (1:0)         


Nice 1 liga - 31 marca - 24 kolejka      - Tabela

31.03. 15:00 Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów 1:1 (1:1)
Grzegorz Tomasiewicz 37' - Janusz Surdykowski 40'

31.03. 12:00 Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 0:1 (0:0)

31.03. 12:30 Górnik Łęczna - Stomil Olsztyn 1:1 (1:0)
 
31.03. 15:00 Puszcza Niepołomice - Stal Mielec 0:0

31.03. 16:00 Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1:1 (1:0)

31.03. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 2:1 (1:0)

31.03. 17:45 GKS Tychy - Ruch Chorzów 2:0 (1:0)

31.03. 18:00 Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0

31.03. 20:15 GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (0:0)          


2 liga - 29-31 marca - 24 kolejka      - Tabela

29.03. 16:00 Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice 1:2 (0:1)
Luka Janković 68' - Tomasz Wróbel 6', Michał Szeliga 88'

31.03. 17:00 GKS Bełchatów - Znicz Pruszków 2:1 (0:1)
Marcin Grolik 55', Bartłomiej Bartosiak 78' - Mateusz Domżalski 29'

31.03. 17:00 MKS Kluczbork - Radomiak Radom 3:1 (2:0)
Hubert Antkowiak 12', Tomasz Górkiewicz 22', Krzysztof Bodziony 63' - Jakub Rolinc 90'

30.03. 16:00 Gwardia Koszalin - Garbarnia Kraków 2:1 (2:1)

30.03. 19:00 GKS 1962 Jastrzębie - ŁKS Łódź 1:0 (1:0)

31.03. 12:00 ROW 1964 Rybnik - Siarka Tarnobrzeg 2:3 (1:0)

31.03. 13:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Warta Poznań 0:1

31.03. 14:00 Gryf Wejherowo - Wisła Puławy 1:0 (0:0)

31.03. 15:00 Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg 0:1 (0:1) 


3 liga Grupa 1 - 29-31 marca - 21 kolejka      - Tabela

29.03. 18:45 Sokół Ostróda - Huragan Morąg 0:1 (0:1)
 
31.03. 11:00 Warta Sieradz - MKS Ełk 0:3 (0:0)

31.03. 12:00 Świt Nowy Dwór - Legia II Warszawa 3:2 (1:1)
Marcin Kozłowski II 22', 57' (rz.k.), Kamil Wolski 90' - Michał Góral 25', Robert Bartczak 54' (rz.k.)

31.03. 15:30 Pelikan Łowicz - GKS Wikielec 4:2 (2:0)

31.03. 16:00 Victoria Sulejówek - Olimpia Zambrów 1:4 (0:2)
Wojciech Wocial 71' (rz.k.) - Michał Domański 19', Patryk Malinowski 37', Mateusz Ostaszewski 68', 73'

31.03. 17:00 Polonia Warszawa - Tur Bielsk Podlaski 4:2 (1:1)
Krystian Pieczara 30' (rz.k.), 65', Marcin Kluska 54', Tomasz Chałas 90' - Karol Kosiński 21', Marcin Fiedorowicz 80'

31.03. 17:00 Lechia Tomaszów - Ursus Warszawa 4:2 (2:0)
Tomasz Płonka 27', Artur Golański 36', Kamil Szymczak 59', Jakub Rozwandowicz 85' - Mateusz Muszyński 62', Jakub Kabala 64'

31.03. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Finishparkiet Drwęca NML 4:0 (1:0)

31.03. 19:10 Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów 2:1 (1:0)     


4 liga Grupa Południowa - 30-31 marca - 18 kolejka      - Tabela

30.03. 15:00 Pilica Białobrzegi - MKS Piaseczno 2:2

30.03. 15:30 Znicz II Pruszków - Sparta Jazgarzew 0:1

30.03. 16:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Oskar Przysucha 0:0

30.03. 16:30 Energia Kozienice - Perła Złotokłos 4:0

30.03. 18:00 Broń Radom - Mazur Karczew 4:0

31.03. 11:00 Błonianka Błonie - LKS Promna 0:0

31.03. 12:00 Wilga Garwolin - LKS Jedlińsk 1:2

31.03. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Naprzód Skórzec 1:1

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 30-31 marca - 18 kolejka      - Tabela

30.03. 15:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - Mazowia Mińsk Maz. 1:0

30.03. 16:00 Mazur Gostynin - Drukarz Warszawa 1:3

30.03. 16:00 KS Łomianki - Pogoń II Siedlce 1:2

31.03. 11:00 Bug Wyszków - MKS Ciechanów 0:1

31.03. 11:00 Wisła II Płock - Dolcan Ząbki 0:1

31.03. 15:00 Mławianka Mława - Korona Ostrołęka 2:1

Błękitni Raciąż - Huragan Wołomin 0:3 v.o.

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 30-31 marca - 18 kolejka        - Tabela

30.03. 16:00 Olimpia Warszawa - Hutnik Warszawa 2:1

30.03. 17:00 Wisła Maciejowice - Mazur II Karczew 1:2

30.03. 19:00 AP Marcovia Marki - Bug II Wyszków 1:1

31.03. 10:00 Agape Białołęka - Błyskawica Warszawa 3:1

31.03. 11:00 Dąb Wieliszew - Unia Warszawa 3:3

31.03. 12:00 Sokół Serock - Escola Varsovia Warszawa 0:2

31.03. 16:00 Promnik Łaskarzew - Świt II Nowy Dwór 4:0

25.04. 17:00 Bóbr Tłuszcz - Victoria II Sulejówek _ : _
odwołany ze względu na zły stan boiska

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 30-31 marca - 18 kolejka      - Tabela

30.03. 16:00 KS Konstancin - AP Żyrardów 3:2

30.03. 16:00 Sparta II Jazgarzew - Piast Piastów 1:5

30.03. 18:00 Józefovia Józefów - Ursus II Warszawa 3:0

30.03. 20:00 KS Raszyn - Naprzód Stare Babice 3:1

31.03. 11:00 Naprzód Brwinów - Przyszłość Włochy 1:4

31.03. 11:00 Grom Warszawa - KS Teresin 3:2

31.03. 11:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - SEMP Ursynów 2:1

31.03. 11:00 LKS Chlebnia - Błękitni Korytów 3:2   

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 31 marca - 15 kolejka      - Tabela

31.03. 11:00 Start Proboszczewice - Świt Staroźreby 5:3 (1:2)
Damian Lisiecki 14', 72', Dawid Ziemczyk 62', Przemysław Kowalkowski 66', 70' - Maciej Sobiesiak 19', 57', Michał Sobczak 26'

31.03. 11:00 Stegny Wyszogród - Orzeł Goleszyn 1:0 (0:0)
Maciej Więckowski 54'

31.03. 11:00 Unia Czermno - Delta Słupno 1:0 (0:0)
Przemysław Nowicki 80'

31.03. 15:00 Unia Iłów - Skra Drobin 2:1 (1:0)
Łukasz Świątek 20', Mateusz Struzik 88' - Paweł Dziekański 68'

31.03. 16:00 Zryw Bielsk - Skrwa Łukomie 2:3 (2:1)
Damian Lewandowski 23', Kamil Łęcki 43' - samobójczy 29', Patryk Karczewski 83', Patryk Karczewski 88'

31.03. 16:00 Wicher Cieszewo - Błyskawica Lucień 2:0 (1:0)
Rafał Podolski 16', Mateusz Dopieralski 89'

Kasztelan Sierpc - Amator Maszewo _ : _
odwołany ze względu na zły stan boiska


Klasa A Płock - Przerwa zimowa      - Tabela 

... 


Klasa B Płock - PRZERWA ZIMOWA      - Tabela

... 


***