XVII LAT M-GOL!
Dodane przez Admin dnia Grudzień 15 2017 11:23:06

XVII LAT MINĘŁO - DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI :)


Rozszerzona zawartość newsa

XVII LAT MINĘŁO - DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI :)

 

Wydaje się, że tak niedawno ... 15 grudnia 2000 roku rozpoczął swoją działalność M-GOL! - wtedy jeszcze pod nazwą Huragan SerWWWis i z założenia miała być to strona informująca o lokalnym klubie sportowym. Jak się okazało były to tylko założenia. Od tamtej chwili minęło już 17 lat - a cel funkcjonowania portalu zmienił się diametralnie.
W związku z zapotrzebowaniem na informacje z lokalnego świata piłkarskiego, zaczęliśmy informować o wynikach okręgu płockiego.
Pozyskując kolejnych informatorów oraz współpracowników płaszczyzna informacyjna rozszerzała się z każdym rokiem.

Pierwszy rok działalności czekaliśmy z utęsknieniem na 1000 odsłonę strony - udało się 20 grudnia 2001 roku. Po raz 100 000 strona została obejrzana 19 grudnia 2006 roku. To były chwile, które dawały radość z tworzenia. Teraz wiemy, że praca włożona w promocję naszej marki nie poszła na marne, choć wielu kojarzy nas nadal ze stroną Huraganu i niejednokrotnie daje się słyszeć: " ...przeczytasz o tym na Huraganie..." :)

M-GOL! jest serwisem dla wszystkich, którzy interesują się mazowiecką piłką nożną. Dzięki coraz szerszej grupie odbiorców rozwijamy się i rozszerzamy terytorium, o którym staramy się informować na naszych stronach.
A to wszystko dzięki Wam. Każda kolejna odsłona, każdy mail do redakcji, każda propozycja każde kliknięcie "Lubię to!" mobilizuje. Dziękujemy, że jesteście z nami już tyle lat !!!

Dla przypomnienia podajemy poprawne adresy: M-GOL! - www.huragan.pl

(www.m-gol.pl jest chwilowo nieaktywny)

Huragan Bodzanów - www.ks.huragan.pl


Bez Waszej pomocy prowadzenie takiego serwisu nie miało by szans - wielu z Was sumiennie pomaga redagować i budować serwis, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Marzy nam się jeszcze więcej informacji o transferach, sparingach i wszystkim tym co dzieje się w Naszych Klubach - drużynach z  Mazowsza.

Niestety ograniczenia czasowe, praca, wyjazdy nie idą w parze z przekazem tego typu informacji. Dlatego z wielką radością M-GOL! przyjmie wszystkich, którzy chcą pomóc w dalszym rozwoju magazynu.

Zapraszam do współpracy.

Dzięki portalom społecznościowym nasze informacje docierają do jeszcze większej ilości odbiorców. Znajdziesz nas na Facebook'u i Twitterze.

Drużyny z Naszego regionu są naszymi ulubieńcami, a Piłkarski Magazyn Internetowy kibicuje każdemu Naszemu zespołowi bez wyjątku.

Życzymy udanej przerwy zimowej i sukcesów w rewanżowej rundzie rozgrywek, która ruszy już wiosną 2018 roku.


Przypomnijmy jak wyglądała Strona Główna Serwisu dawano, dawno temu .....

Rok 2001

Rok 2002

 

Rok 2003

Rok 2004