PRZEDOSTATNI RAZ W TYM ROKU
Dodane przez Admin dnia Grudnia 13 2017 18:18:15

Przedostatnia przygoda z piłką w bieżącym roku. Ekstraklasa we wtorek i środę (12, 13 grudnia) rozgrywa 20 kolejkę spotkań. We wtorkowym meczu, po bardzo ciężkiej walce warszawska Legia pokonała osłabionego od 6 minuty, po czerwonej kartce dla bramkarza,  Piasta Gliwice 1:0, a jedyny gol padł w końcówce pierwszej połowy z rzutu karnego. Dzięki porażce Górnika Zabrze legioniści ponownie powrócili na fotel lidera z myślą, że zachowają go co najmniej do wiosny przyszłego roku. Przed nami jednak jeszcze jedna kolejka spotkań.
Wisła Płock po udanym występie w Krakowie ostrzy sobie zęby na kolejną zdobycz. Tym razem, środowym rywalem będzie Sandecja Nowy Sącz. Mecz odbędzie się w Płocku.

12.12. 18:00 Piast Gliwice - Legia Warszawa 0:1 (0:1)