MECZ KOLEJKI W PŁOCKIEJ KLASIE B
Dodane przez Admin dnia Październik 07 2017 17:48:46

Podczas reprezentacyjnej przerwy w Ekstraklasie oczy wielu kibiców zwrócone będą na to, co dzieje się w pozostałych ligach. Fanów mazowieckiego futbolu powinny zainteresować derbowe rywalizacje w drugiej i trzeciej lidze. W tej wyższej Radomiak zajmujący pozycję wicelidera zmierzy się ze spadkowiczem z zaplecza ekstraklasy - Zniczem Pruszków. W trzeciej lidze z kolei beniaminek Victoria Sulejówek podejmie zdegradowaną z drugiej ligi Polonię Warszawa. Jeszcze w ubiegłym sezonie obie ekipy dzieliły dwie klasy różnicy - tym razem los skojarzył je na szczeblu trzeciej ligi.
W tej klasie rozgrywkowej planowany był jeszcze jeden mecz pomiędzy zespołami z Mazowsza, jednak ze względu na udział piłkarzy Legii w meczach reprezentacyjnych, konfrontacja z Ursusem Warszawa przełożona została na 11 października.
A co czeka nas w niższych ligach? Dwie nasze propozycje to derbowa rywalizacja w Płockiej Klasie A, w której spotkają się spadkowicz ULKS Ciółkowo z beniaminkiem Polonią Radzanowo oraz mecz kolejki w Płockiej Klasie B - w którym liderująca Zorza Szczawin zmierzy się na wyjeździe z wiceliderem - Zjednoczonymi Bulkowo.

07.10. 19:00 Znicz Pruszków - Radomiak Radom 3:1 (1:1)
Bartłomiej Faliszewski 14', Maciej Machalski 72', Mateusz Stryjewski 90' - Leândro 44'

07.10. 18:00 Victoria Sulejówek - Polonia Warszawa
1:1 (1:0)
Wojciech Wocial 11' - Marcin Bochenek 90'

07.10. 15:00 ULKS Ciółkowo - Polonia Radzanowo 1:0 (0:0)
Jakub Zawadzki 70'
mecz w Radzanowie, ULKS Ciółkowo gospodarzem

08.10. 15:00 Zorza Szczawin - Zjednoczeni Bulkowo 5:3 (1:1)
Adam Sarzała (3),Jacek Maślany, Adrian Stępień - Krzysztof Jakubiak 10', Jakub Ślepowroński 60', Piotr Więckowski 75'
ze względu na zalane boisko w Bulkowie zmiana gospodarza

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Podczas reprezentacyjnej przerwy w Ekstraklasie oczy wielu kibiców zwrócone będą na to, co dzieje się w pozostałych ligach. Fanów mazowieckiego futbolu powinny zainteresować derbowe rywalizacje w drugiej i trzeciej lidze. W tej wyższej Radomiak zajmujący pozycję wicelidera zmierzy się ze spadkowiczem z zaplecza ekstraklasy - Zniczem Pruszków. W trzeciej lidze z kolei beniaminek Victoria Sulejówek podejmie zdegradowaną z drugiej ligi Polonię Warszawa. Jeszcze w ubiegłym sezonie obie ekipy dzieliły dwie klasy różnicy - tym razem los skojarzył je na szczeblu trzeciej ligi.
W tej klasie rozgrywkowej planowany był jeszcze jeden mecz pomiędzy zespołami z Mazowsza, jednak ze względu na udział piłkarzy Legii w meczach reprezentacyjnych, konfrontacja z Ursusem Warszawa przełożona została na 11 października.
A co czeka nas w niższych ligach? Dwie nasze propozycje to derbowa rywalizacja w Płockiej Klasie A, w której spotkają się spadkowicz ULKS Ciółkowo z beniaminkiem Polonią Radzanowo oraz mecz kolejki w Płockiej Klasie B - w którym liderująca Zorza Szczawin zmierzy się na wyjeździe z wiceliderem - Zjednoczonymi Bulkowo.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa - 7 października -  kolejka      - Tabela

Przerwa na mecze Reprezentacji Narodowej.

       


Nice 1 liga - 29 września - 6-18 października - 12 kolejka      - Tabela

18.10. 19:00 Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz _ : _

06.10. 19:00 Miedź Legnica - GKS Tychy 2:1 (1:1)
 
07.10. 12:30 Odra Opole - Bytovia Bytów 1:0 (0:0)

07.10. 17:00 Wigry Suwałki - Stal Mielec 2:0 (0:0)

07.10. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Górnik Łęczna 0:0
 
18.10. 15:00 Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała _ : _

18.10. 15:00 Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów _ : _

18.10. 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów _ : _

18.10. 20:00 GKS Katowice - Stomil Olsztyn _ : _         


2 liga - 29 września - 7-18 października - 12 kolejka      - Tabela

07.10. 19:00 Znicz Pruszków - Radomiak Radom 3:1 (1:1)
Bartłomiej Faliszewski 14', Maciej Machalski 72', Mateusz Stryjewski 90' - Leândro 44'

18.10. 15:00 Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo _ : _

07.10. 13:00 Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1:2 (0:0)

07.10. 15:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Rozwój Katowice 1:2 (1:1)

07.10. 15:00 GKS 1962 Jastrzębie - Garbarnia Kraków 1:2 (1:1)

07.10. 15:00 ŁKS Łódź - Wisła Puławy 1:0 (0:0)

07.10. 16:00 Olimpia Elbląg - Warta Poznań 1:0 (0:0)

07.10. 18:00 MKS Kluczbork - ROW 1964 Rybnik 2:2 (0:0)
 
18.10. 18:00 GKS Bełchatów - Gwardia Koszalin _ : _  


3 liga Grupa 1 - 29 września - 6-11 października - 11 kolejka      - Tabela

06.10. 19:00 Świt Nowy Dwór - Pelikan Łowicz 4:1 (2:0)
Kamil Wiśniewski 19', Marcin Kozłowski II 38', 50', Mariusz Gabrych 73' - Daniel Bończak 65'

07.10. 18:00 Victoria Sulejówek - Polonia Warszawa 1:1 (1:0)
Wojciech Wocial 11' - Marcin Bochenek 90'

11.10. 18:00 Legia II Warszawa - Ursus Warszawa 2:0 (1:0)
Miłosz Szczepański 36', 57'

07.10. 15:00 MKS Ełk - Finishparkiet Drwęca NML 1:1

07.10. 15:00 Olimpia Zambrów - Huragan Morąg 1:2 (0:0)

07.10. 16:00 Warta Sieradz - GKS Wikielec 2:0 (1:0)
 
07.10. 18:00 Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża 1:2 (0:1)

07.10. 18:00 Widzew Łódź - Tur Bielsk Podlaski 4:0 (1:0)

08.10. 11:00 Lechia Tomaszów - Sokół Aleksandrów 0:2 (0:0)    


4 liga Grupa Południowa - 7-8 października - 10 kolejka      - Tabela

07.10. 11:00 Sparta Jazgarzew - LKS Promna 2:1

07.10. 13:00 Oskar Przysucha - Perła Złotokłos 4:0

07.10. 14:00 LKS Jedlińsk - MKS Piaseczno 3:1

07.10. 15:00 Mazur Karczew - Naprzód Skórzec 4:1

07.10. 15:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Mszczonowianka Mszczonów 0:2

07.10. 15:30 Wilga Garwolin - Błonianka Błonie 4:2

07.10. 17:00 Broń Radom - Pilica Białobrzegi 3:2

08.10. 13:45 Znicz II Pruszków - Energia Kozienice 1:2

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 7 października - 10 kolejka      - Tabela

07.10. 11:00 Huragan Wołomin - MKS Ciechanów 1:1

07.10. 11:00 Drukarz Warszawa - Dolcan Ząbki 0:3

07.10. 11:00 Mazur Gostynin - Bug Wyszków 3:1

07.10. 14:00 Błękitni Raciąż - KS Łomianki 2:2

07.10. 15:00 Mławianka Mława - Ożarowianka Ożarów Maz. 2:1

07.10. 15:00 Korona Ostrołęka - Pogoń II Siedlce 0:3

07.10. 15:00 MKS Przasnysz - Mazowia Mińsk Maz. 0:2

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 7-8 października - 10 kolejka        - Tabela

07.10. 10:00 Agape Białołęka - Dąb Wieliszew 2:3

07.10. 10:00 Błyskawica Warszawa - Hutnik Warszawa 0:7
 
07.10. 11:00 Sokół Serock - Bóbr Tłuszcz 2:3

07.10. 12:00 Escola Varsovia Warszawa - Unia Warszawa 2:2
 
07.10. 15:00 AP Marcovia Marki - Promnik Łaskarzew 2:0

08.10. 11:00 Wisła Maciejowice - Olimpia Warszawa 2:4

08.10. 15:00 Mazur II Karczew - Świt II Nowy Dwór 2:0

08.10. 15:30 Bug II Wyszków - Victoria II Sulejówek 2:9

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 7-8 października - 10 kolejka      - Tabela

07.10. 11:00 Przyszłość Włochy - KS Teresin 1:4

07.10. 11:00 Piast Piastów - Ursus II Warszawa 3:0

07.10. 11:00 Błękitni Korytów - AP Żyrardów _ : _
odwołany

07.10. 11:00 LKS Chlebnia - Józefovia Józefów 0:3

07.10. 13:00 Naprzód Brwinów - KS Raszyn 1:3

07.10. 15:00 Sparta II Jazgarzew - Grom Warszawa 2:6

07.10. 20:00 SEMP Ursynów - Naprzód Stare Babice 4:0

08.10. 15:30 Pogoń II Grodzisk Maz. - KS Konstancin 1:1

_______________________________
Więcej szczegółów znajdziecie w serwisie PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 7-8 października - 8 kolejka      - Tabela

07.10. 11:00 Świt Staroźreby - Skra Drobin 5:1 (4:1)
Maciej Sobiesiak 13', 78', Mateusz Ziarko 18', Marcin Białek 29', Michał Sobczak 31' - Barłomiej Mielczarski 35'

07.10. 13:00 Start Proboszczewice - Stegny Wyszogród 1:1 (0:0)
Piotr Malanowski 65' - Wojciech Bluszcz 68'

07.10. 14:00 Delta Słupno - Orzeł Goleszyn 1:2 (0:0)
Igor Politowicz 54' - Damian Zarębski 50', Piotr Welenc 57'

07.10. 15:00 Unia Czermno - Zryw Bielsk 4:2 (1:2)
samobójczy 1', Paweł Machała 49', Damian Sztendor 67', Przemysław Nowicki 78'  - Filip Orłowski 8', Adrian Żuchniewicz 22'

07.10. 15:00 Amator Maszewo - Skrwa Łukomie 7:2 (4:2)
samobójczy 5', Piotr Wachaczyk 19', 33', Rafał Sadecki 29', Krystian Majchrzak 31', Arkadiusz Kopaczewski 62', Piotr Mysior 70' - Mariusz Beksa 41', Kamil Bonisławski 74'  

08.10. 14:00 Wicher Cieszewo - Unia Iłów 2:12 (1:5)
 - Rafał Trakul (6), Hubert Krasoń (3), Mateusz Struzik, Szymon Kamiński, Tomasz Trafalski

08.10. 15:00 Błyskawica Lucień - Kasztelan Sierpc 0:6 (0:2)
Michał Dzięgielewski 5', 35', 51', Mateusz Biegański 64', 69', Arkadiusz Ambrochowicz 87'  


Klasa A Płock - 30 września - 7-8 października - 7 kolejka      - Tabela

07.10. 11:00 Stoczniowiec Płock - Wisła Sobowo 5:0 (3:0)
Damian Grabowski 8', 64', Przemysław Kowalczyk 19', 30', Łukasz Kostun 88'

07.10. 15:00 ULKS Ciółkowo - Polonia Radzanowo 1:0 (0:0)
Jakub Zawadzki 70'
mecz w Radzanowie, ULKS Ciółkowo gospodarzem


07.10. 15:30 Wisła Duninów - Błękitni Gabin 1:1 (0:1)
Dawid Kalwasiński 70' - Wojciech Ziarkowski 44'

08.10. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Mazowia Słubice 1:2 (1:0)
Tomasz Mosakowski 23' - Sebastian Margol 65', Adrian Olkiewicz 66'

08.10. 14:00 Pogoń Słupia - Huragan Bodzanów 8:0 (5:0)
Przemysław Figielski 11', 18', Paweł Sadowski 34', 35', Radosław Goc 39', 75', Bartłomiej Granat 61', 70'

07.10. 15:30 Kasztelan Białe Błoto - GKS Góra _ : _
odwołany z powodu zalania boiska, nowy termin spotkania 11.11 godz. 13:00


Klasa B Płock - 30 września - 7-8 października - 7 kolejka      - Tabela

07.10. 15:30 Szopen Sanniki - Czarni Rempin 6:0 (3:0)
Łukasz Wiśniewski 10', Mateusz Gorzelewski 15', Dariusz Bujakowski 17', 74', 90' +2, Michał Szluser 48'

08.10. 11:00 Sparta Mochowo - Orkan Sochaczew 5:1 (2:0)
Patryk Szczypecki 31', 77', Michał Jastrzębski 37', Bartosz Włodarski 59', Kamil Lipiński 71 -  Kamil Dłutek 54'

08.10. 11:00 Orkan Lelice - Relax Miszewo 2:5 (0:2)
Mateusz Szczepański 73', Arkadiusz Białaszewski 80' - Damian Golacik 9', Daniel Tokarski 40', Radosław Kijoch 46', Michał Marcinkowski 50', 58'

08.10. 15:00 Unia II Czermno - Lwówianka Lwówek 2:2 (2:0)
samobójczy 27', Sebastian Zaleski 39' - Bartłomiej Zielak 73', Łukasz Nowogórski 90' +1

08.10. 15:00 Zorza Szczawin - Zjednoczeni Bulkowo 5:3 (1:1)
Adam Sarzała (3),Jacek Maślany,Adrian Stępień - Krzysztof Jakubiak 10', Jakub Ślepowroński 60', Piotr Więckowski 75'


***