PIŁKARSKA JESIEŃ
Dodane przez Admin dnia Wrzesień 23 2017 19:37:12

Przedostatni weekend września rozpoczął kalendarzową piłkarską jesień. Wiele ciekawych pojedynków na najwyższych jak i na niższych szczeblach. W Ekstraklasie dwa wyjazdowe pojedynki naszych zespołów. Płocka Wisła zagra w poniedziałek 25 września z Cracovią, a Legia w niedzielę w Białymstoku.
Rozpędzony na początku Radomiak, zaczął powoli gubić punkty. Tym razem zremisował w Stalowej Woli 2:2. Zapraszamy gorąco na pozostałe spotkania podczas bieżących kolejek.

24.09. 18:00 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:0 (0:0)
Fedor Černych 87'
 
25.09. 18:00 Cracovia Kraków - Wisła Płock
1:3 (0:0)
Javi Hernández 70' - Nico Varela 49', Giorgi Merebaszwili 80', Dominik Furman 89'

23.09. 15:00 Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 2:2 (1:2)
Adrian Dziubiński 5', 53' - Maciej Świdzikowski 14', Leândro 31' (rz.k.)

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Przedostatni weekend września rozpoczął kalendarzową piłkarską jesień. Wiele ciekawych pojedynków na najwyższych jak i na niższych szczeblach. W Ekstraklasie dwa wyjazdowe pojedynki naszych zespołów. Płocka Wisła zagra w poniedziałek 25 września z Cracovią, a Legia w niedzielę w Białymstoku.
Rozpędzony na początku Radomiak, zaczął powoli gubić punkty. Tym razem zremisował w Stalowej Woli 2:2. Zapraszamy gorąco na pozostałe spotkania podczas bieżących kolejek.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa - 22-25 września - 10 kolejka      - Tabela

24.09. 18:00 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:0 (0:0)
Fedor Černych 87'
 
25.09. 18:00 Cracovia Kraków - Wisła Płock 1:3 (0:0)
Javi Hernández 70' - Nico Varela 49', Giorgi Merebaszwili 80', Dominik Furman 89'

22.09. 18:00 Piast Gliwice - Arka Gdynia 0:1 (0:0)

22.09. 20:30 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0 (2:0)

23.09. 15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk 2:1 (0:0)

23.09. 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1:2 (0:0)

23.09. 20:30 Korona Kielce - Wisła Kraków 2:1 (1:1)

24.09. 15:30 Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (0:0)      


Nice 1 liga - 22-24 września - 10 kolejka      - Tabela

24.09. 16:00 Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów 1:3 (0:0)
Jarosław Ratajczak 84' - Artur Balicki 57', Bartosz Nowak 88', Michał Walski 90'

22.09. 20:45 GKS Katowice - Chrobry Głogów 2:2 (2:0)

23.09. 12:45 Odra Opole - Stal Mielec 1:0 (0:0)

23.09. 16:00 Górnik Łęczna - GKS Tychy 1:0 (0:0)

23.09. 16:00 Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 3:1 (1:0)

23.09. 16:00 Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn 3:1 (0:1)

23.09. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz 0:0

23.09. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki 0:1 (0:0)

23.09. 19:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2 (0:1)       


2 liga - 22-24 września - 10 kolejka      - Tabela

22.09. 19:00 Znicz Pruszków - Warta Poznań 0:3 (0:1)
Adrian Laskowski 8' (rz.k.), Krystian Sanocki 73', Adrian Cierpka 75'

23.09. 15:00 Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 2:2 (1:2)
Adrian Dziubiński 5', 53' - Maciej Świdzikowski 14', Leândro 31' (rz.k.)

24.09. 16:00 Gwardia Koszalin - Legionovia Legionowo 1:1 (0:0)
Junpei Shimmura 72' - Mateusz Żebrowski 68'

23.09. 15:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Garbarnia Kraków 2:0 (1:0)

23.09. 15:00 GKS 1962 Jastrzębie - Wisła Puławy 1:1 (1:1)

23.09. 16:00 ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg 1:2 (1:0)

23.09. 16:00 Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 2:2 (1:2)

23.09. 17:00 GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik 1:2 (1:1)

23.09. 19:00 MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1:1 (0:1)  


3 liga Grupa 1 - 22-24 września - 9 kolejka      - Tabela

22.09. 19:10 Widzew Łódź - Ursus Warszawa 1:1 (1:0)
Radosław Sylwestrzak 5' - Mateusz Muszyński 68'

23.09. 18:00 Świt Nowy Dwór - Tur Bielsk Podlaski 4:0 (0:0)
Krystian Pałczyński 46', samobójczy 50', Sebastin Cuch 59', Karol Drwęcki 88'

23.09. 19:00 Victoria Sulejówek - GKS Wikielec 1:1 (1:0)
Wojciech Wocial 44' - Cezary Nowiński 73'

24.09. 11:00 Lechia Tomaszów - Polonia Warszawa 0:0

24.09. 12:00 Legia II Warszawa - Olimpia Zambrów 4:1 (0:1)
Mateusz Majewski 64', 79', Tsubasa Nishi 74', Michał Góral 90' (rz.k.) - Michał Domański 19'

23.09. 13:00 MKS Ełk - Huragan Morąg 0:1 (0:0)

23.09. 15:00 ŁKS 1926 Łomża - Sokół Aleksandrów 0:4 (0:1)

23.09. 16:00 Warta Sieradz - Finishparkiet Drwęca NML 2:3

23.09. 18:00 Sokół Ostróda - Pelikan Łowicz 2:1 (0:1)   


4 liga Grupa Południowa - 22-23 września - 8 kolejka      - Tabela

22.09. 18:00 Broń Radom - Naprzód Skórzec 2:1

23.09. 12:30 Znicz II Pruszków - Pilica Białobrzegi 1:2

23.09. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Błonianka Błonie 1:1

23.09. 13:00 Pogoń Grodzisk Maz. - MKS Piaseczno 2:3

23.09. 16:00 LKS Jedlińsk - Perła Złotokłos 2:0

23.09. 16:00 Oskar Przysucha - Sparta Jazgarzew 0:2

23.09. 16:00 Mazur Karczew - LKS Promna 1:1

23.09. 16:00 Wilga Garwolin - Energia Kozienice 1:2

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 23 września - 8 kolejka      - Tabela

23.09. 11:00 MKS Przasnysz - Korona Ostrołęka 0:1

23.09. 11:00 Huragan Wołomin - Mazowia Mińsk Maz. 3:3

23.09. 11:00 KS Łomianki - Wisła II Płock 0:0

23.09. 15:00 Mławianka Mława - Bug Wyszków 5:0

23.09. 15:00 Drukarz Warszawa - Pogoń II Siedlce 2:1

23.09. 15:00 Błękitni Raciąż - Ożarowianka Ożarów Maz. 1:1

23.09. 16:30 Mazur Gostynin - Dolcan Ząbki 3:2

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 23-24 września - 8 kolejka          - Tabela

23.09. 10:00 Agape Białołęka - Bóbr Tłuszcz 4:1

23.09. 14:00 Dąb Wieliszew - Promnik Łaskarzew 5:1

23.09. 15:00 AP Marcovia Marki - Hutnik Warszawa 0:1

23.09. 15:00 Wisła Maciejowice - Świt II Nowy Dwór 3:1

23.09. 16:00 Sokół Serock - Olimpia Warszawa 1:2

24.09. 15:00 Błyskawica Warszawa - Victoria II Sulejówek 2:3

24.09. 16:00 Bug II Wyszków - Escola Varsovia Warszawa 2:4

24.09. 16:00 Mazur II Karczew - Unia Warszawa 0:3

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 23-24 września - 8 kolejka      - Tabela

23.09. 11:00 Piast Piastów - Naprzód Stare Babice 3:1

23.09. 14:00 Naprzód Brwinów - KS Konstancin 0:2

23.09. 14:30 KS Raszyn - Józefovia Józefów 3:0

23.09. 16:00 Pogoń II Grodzisk Maz. - Grom Warszawa 1:1

23.09. 16:00 AP Żyrardów - Przyszłość Włochy 0:0

24.09. 19:00 Sparta II Jazgarzew - Ursus II Warszawa 2:4

24.09. 16:00 Błękitni Korytów - SEMP Ursynów 0:1

LKS Chlebnia - KS Teresin _ : _
przełożony

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 20-24 września - 6 kolejka      - Tabela

20.09. 16:30 Delta Słupno - Kasztelan Sierpc 0:3 (0:1)
Damian Kotkiewicz 23', Michał Dzięgielewski 66', 68'

23.09. 11:00 Świt Staroźreby - Unia Iłów 1:1 (1:1)
Damian Kołeczek 22' - Krystian Wiśniewski 40'

23.09. 15:00 Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn 3:1 (1:1)
Radosław Marszałek 9', Tomasz Sudomir 66', Michał Bachanek 90' +3 - samobójczy 35'

23.09. 16:00 Wicher Cieszewo - Zryw Bielsk 1:5 (0:2)
Mateusz Dopieralski 90' +2 - Krystian Markowski11', Mateusz Łogosz 17', Przemysław Mysielski 66', Filip Orłowski 73', Damian Pomorski 88'

23.09. 16:00 Start Proboszczewice - Unia Czermno 2:2 (0:0)
Sebastian Duchewicz 78', Arkadiusz Majchrzak 88' - Damian Sztendor 76', Kamil Sieciński 85'  

24.09. 11:00 Skrwa Łukomie - Skra Drobin 4:3 (2:1)
Patryk Karczewski 2', 56', Radosław Kowalski 9', Maciej Niemczewski 90' +2 - Hubert Krzysztofiak 45' +1, Marcin Kowalski 74', Paweł Dziekański 83'

24.09. 16:00 Błyskawica Lucień - Stegny Wyszogród 0:3 (0:0)
Michał Szymański 55', Wojciech Bluszcz 66', samobójczy 77'


Klasa A Płock - 23-24 września - 5 kolejka      - Tabela

23.09. 15:00 ULKS Ciółkowo - Huragan Bodzanów 3:2 (2:1)
Tomasz Racki 5', 76' (rz.k.), Adrian Kowalczyk 43' - Krzysztof Zuchora 39', Hubert Kozioł 55'  

23.09. 16:00 Spójnia Mała Wieś - Polonia Radzanowo 2:0 (0:0)
Hubert Górecki 78', Tomasz Górecki 85'

23.09. 16:00 Wisła Duninów - GKS Góra 2:1 (2:1)
Kamil Woźniak 6', Rafał Rękawiecki 11' - Jakub Krzemiński 24'

23.09. 16:00 Kasztelan Białe Błoto - Pogoń Słupia 0:1 (0:0)
Bartłomiej Granat 89'

24.09. 14:00 Stoczniowiec Płock - Błękitni Gabin 5:0 (3:0)
Przemysław Kowalczyk 10', Dominik Milewski 29', 54', Dominik Marcinkowski 36', Grzegorz Barciński 89'

24.09. 14:00 Mazowia Słubice - Wisła Sobowo 0:4 (0:1)
Sebastian Składanowski 11', 65', 78', Patryk Skrzynecki 67'


Klasa B Płock - 23-24 września - 5 kolejka      - Tabela

23.09. 16:00 Szopen Sanniki - Zorza Szczawin 1:6 (0:1)
Michał Szluser 83' - Adam Sarzała 33', 57', 80', Kamil Śniecikowski 67', Mateusz Matusiak 79', 81'

23.09. 16:00 Sparta Mochowo - Lwówianka Lwówek 4:1 (2:1)
Maciej Modliński 19', Michał Jastrzębski 45' +1, Michał Wiśniewski 73', Damian Lipiński 75' - Damian Pęczyński 37'

23.09. 16:30 Orkan Sochaczew - Czarni Rempin 5:4 (1:2)
Cezary Czarnecki 15', 60', 70', 80', 90' - Hubert Wiśniewski 20', 25', Albert Sołdański 52', Kamil Kozanecki 73'

24.09. 15:00 Unia II Czermno - Orkan Lelice 11:0 (6:0)
Sebastian Zaleski 22', 35', 38', 54', Piotr Kłos 25', 61', 66', Jakub Dymek 27', Patryk Milczarek 39', Bartłomiej Cichosz 50', 70'

24.09. 15:00 Zjednoczeni Bulkowo - Relax Miszewo 3:1 (0:1)
Krzysztof Jakubiak 59', 65', 75' - Paweł Sikorski 27'


***