DERBOWE EMOCJE W POZPN
Dodane przez Admin dnia Wrzesień 15 2017 19:24:45

Kończy się powoli lato, a już na pewno letnia pogoda - mimo to na najbliższy piłkarski weekend przewidywane jest ciepło... Gorąco będzie natomiast na trybunach i boiskach, na których sezon piłkarski tak na prawdę dopiero rozkwita.
Dwa mecze na odbudowanie wiary w umiejętności czekają nas w Ekstraklasie. Wisła Płock, która ostatnio po serii niepowodzeń zremisowała w Lubinie z Zagłębiem zmierzy się w Płocku z Pogonią Szczecin, a Legia Warszawa sfrustrowana i nafaszerowana niezliczonymi problemami już z nowym trenerem stanie naprzeciwko Cracovii. Wszyscy na Mazowszu liczą zatem na dobre wyniki i szybki krok w górę tabeli obu naszych ekstraklasowych wisienek na torcie.
Piłkarskie święto trwać będzie również w niższych ligach. W okręgu płockim czekają nas spotkania derbowe na poziomie okręgówki i klasy b. W tej wyższej sierpeckie derby z udziałem Kasztelana io Skrwy Łukomie, w niższej Szopen Sanniki zmierzy się w bezpośredniej konfrontacji z Lwówianką na boisku rywala. Zapraszamy na trybuny!

16.09. 15:30 Wisła Płock - Pogoń Szczecin 3:1 (0:1)
Damian Szymański 53', Mateusz Piątkowski 61', Arkadiusz Reca 90' +3 - Kamil Drygas 16'

17.09. 18:00 Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1:0 (0:0)
Thibault Moulin 72'

16.09. 15:00 Kasztelan Sierpc - Skrwa Łukomie 1:0 (0:0)
Michał Dzięgielewski 90' +3

17.09. 14:00 Lwówianka Lwówek - Szopen Sanniki 2:5 (1:1)
Łukasz Ziółkowski 20', Łukasz Nowogórski 75' - Mateusz Porębski 39', Łukasz Wiśniewski 67', Mateusz Porębski 72', Dominik Sapiński 76', 81'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Kończy się powoli lato, a już na pewno letnia pogoda - mimo to na najbliższy piłkarski weekend przewidywane jest ciepło... Gorąco będzie natomiast na trybunach i boiskach, na których sezon piłkarski tak na prawdę dopiero rozkwita.
Dwa mecze na odbudowanie wiary w umiejętności czekają nas w Ekstraklasie. Wisła Płock, która ostatnio po serii niepowodzeń zremisowała w Lubinie z Zagłębiem zmierzy się w Płocku z Pogonią Szczecin, a Legia Warszawa sfrustrowana i nafaszerowana niezliczonymi problemami już z nowym trenerem stanie naprzeciwko Cracovii. Wszyscy na Mazowszu liczą zatem na dobre wyniki i szybki krok w górę tabeli obu naszych ekstraklasowych wisienek na torcie.
Piłkarskie święto trwać będzie również w niższych ligach. W okręgu płockim czekają nas spotkania derbowe na poziomie okręgówki i klasy b. W tej wyższej sierpeckie derby z udziałem Kasztelana io Skrwy Łukomie, w niższej Szopen Sanniki zmierzy się w bezpośredniej konfrontacji z Lwówianką na boisku rywala. Zapraszamy na trybuny!


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa - 15-18 września - 9 kolejka      - Tabela

16.09. 15:30 Wisła Płock - Pogoń Szczecin 3:1 (0:1)
Damian Szymański 53', Mateusz Piątkowski 61', Arkadiusz Reca 90' +3 - Kamil Drygas 16'

17.09. 18:00 Legia Warszawa - Cracovia Kraków 1:0 (0:0)
Thibault Moulin 72'

15.09. 18:00 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 1:1 (0:0)

15.09. 20:30 Lech Poznań - Korona Kielce 1:0 (1:0)
 
16.09. 18:00 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2:2 (1:0)

16.09. 20:30 Wisła Kraków - Piast Gliwice 2:0 (0:0)

17.09. 15:30 Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)
 
18.09. 18:00 Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 3:3 (1:2)     


Nice 1 liga - 16-18 września - 9 kolejka      - Tabela

16.09. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Siedlce 2:0 (1:0)
Miłosz Kozak 6', Kamil Wiktorski 65'

16.09. 14:45 Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 2:3 (1:3)
 
16.09. 18:00 Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)
 
16.09. 18:00 Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 1:3 (1:1)

16.09. 18:00 Wigry Suwałki - Odra Opole 2:1 (1:1)

16.09. 19:00 Stomil Olsztyn - Miedź Legnica 2:0 (1:0)

17.09. 12:30 Stal Mielec - GKS Katowice 3:2 (3:0)

17.09. 15:00 GKS Tychy - Olimpia Grudziądz 2:1 (1:0)

18.09. 19:00 Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 1:2 (0:0)      


2 liga - 15-17 września - 9 kolejka      - Tabela

15.09. 18:30 Radomiak Radom - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 (1:0)
samobójczy 31'

16.09. 16:00 Legionovia Legionowo - ROW 1964 Rybnik 3:1 (2:0)
Grzegorz Mazurek 33', Przemysław Rybkiewicz 37', 71' - Marek Krotofil 89'

16.09. 17:00 Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 0:1 (0:1)
Mateusz Długołęcki 36'

16.09. 15:00 Rozwój Katowice - Gwardia Koszalin 0:0

16.09. 16:00 Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola 1:1 (0:0)

16.09. 16:00 Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie 1:0 (0:0)
 
16.09. 16:00 Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo 1:0 (0:0)

16.09. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - MKS Kluczbork 4:0 (2:0)
 
17.09. 16:30 ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 1:1 (0:0) 


3 liga Grupa 1 - 16-17 września - 8 kolejka      - Tabela

16.09. 16:00 Tur Bielsk Podlaski - Victoria Sulejówek 0:6

16.09. 17:00 Polonia Warszawa - ŁKS 1926 Łomża 3:1 (1:1)
Mariusz Marczak 17', Bartosz Wiśniewski 76', Daniel Choroś 90' - Rafał Maćkowski 6'

16.09. 17:00 Ursus Warszawa - Warta Sieradz 2:1

17.09. 11:00 Sokół Aleksandrów - Legia II Warszawa 1:0 (0:0)
Bartosz Mroczek 87'

17.09. 11:00 Finishparkiet Drwęca NML - Świt Nowy Dwór 3:2 (2:2)
Grzegorz Domżalski 31', 48', Ołeh Majik 45' - Marcin Kozłowsk 39', Kamil Dankowski 45'

16.09. 13:00 Huragan Morąg - Widzew Łódź 1:1 (0:0)

16.09. 16:00 Olimpia Zambrów - MKS Ełk 0:1 (0:0)
 
16.09. 16:30 Pelikan Łowicz - Lechia Tomaszów 4:1 (1:1)

17.09. 15:00 GKS Wikielec - Sokół Ostróda 2:3  


4 liga Grupa Południowa - 16-17 września - 7 kolejka      - Tabela

16.09. 11:00 MKS Piaseczno - Znicz II Pruszków 2:0

16.09. 12:30 Mszczonowianka Mszczonów - Energia Kozienice 2:1

16.09. 13:00 Oskar Przysucha - Wilga Garwolin 0:1

16.09. 16:00 Pilica Białobrzegi - Błonianka Błonie 0:1

16.09. 16:00 LKS Promna - LKS Jedlińsk 1:2

16.09. 16:30 Naprzód Skórzec - Pogoń Grodzisk Maz. 0:5

17.09. 11:00 Perła Złotokłos - Broń Radom 0:2

17.09. 16:00 Sparta Jazgarzew - Mazur Karczew 3:6

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 16-17 września - 7 kolejka      - Tabela

16.09. 11:00 MKS Przasnysz - Błękitni Raciąż 3:1
 
16.09. 16:00 Korona Ostrołęka - Drukarz Warszawa 2:2

16.09. 16:00 Mazowia Mińsk Maz. - Mazur Gostynin 2:0

16.09. 16:00 MKS Ciechanów - Mławianka Mława 3:1

16.09. 16:30 Bug Wyszków - KS Łomianki 1:2

17.09. 11:00 Wisła II Płock - Ożarowianka Ożarów Maz. 4:2

17.09. 20:00 Pogoń II Siedlce - Huragan Wołomin 1:1

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 16-17 września - 7 kolejka          - Tabela

16.09. 11:00 Olimpia Warszawa - Dąb Wieliszew 4:1

16.09. 11:00 Unia Warszawa - Błyskawica Warszawa 4:0

16.09. 11:00 Hutnik Warszawa - Sokół Serock 6:2

16.09. 14:00 Promnik Łaskarzew - Bóbr Tłuszcz 1:1

16.09. 16:30 Victoria II Sulejówek - Wisła Maciejowice 7:0

17.09. 17:00 Escola Varsovia Warszawa - Mazur II Karczew 4:0

17.09. 17:30 Bug II Wyszków - Agape Białołęka 0:4

18.09. 19:00 Świt II Nowy Dwór - AP Marcovia Marki 3:0

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 15-17 września - 7 kolejka      - Tabela

15.09. 19:00 Naprzód Stare Babice - Przyszłość Włochy 1:1

16.09. 11:00 Grom Warszawa - KS Raszyn 3:0

16.09. 12:00 Józefovia Józefów - KS Konstancin 3:1
 
16.09. 16:30 KS Teresin - Pogoń II Grodzisk Maz. 2:1

16.09. 20:00 SEMP Ursynów - Piast Piastów 6:1

17.09. 11:00 Ursus II Warszawa - LKS Chlebnia 0:1

17.09. 16:00 AP Żyrardów - Sparta II Jazgarzew 8:3

17.09. 16:30 Błękitni Korytów - Naprzód Brwinów 1:1

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 16-17 września - 5 kolejka      - Tabela

16.09. 11:00 Stegny Wyszogród - Świt Staroźreby 1:3 (0:1)
Arkadiusz Gąsiorowski 89' - Adrian Kinalski 12', Damian Kołeczek 52', Maciej Niedzielak 81'  

16.09. 14:30 Unia Iłów - Delta Słupno 2:0 (0:0)
Adam Zając, Mateusz Struzik

16.09. 15:00 Kasztelan Sierpc - Skrwa Łukomie 1:0 (1:0)
Michał Dzięgielewski 90' +3

16.09. 16:00 Zryw Bielsk - Błyskawica Lucień 5:0 (3:0)
Filip Orłowski 8', 18', 25', 73', Bartłomiej Lorenc 58'

16.09. 16:00 Skra Drobin - Orzeł Goleszyn 5:0 (2:0)
Barłomiej Mielczarski 21', 82', Marcin Kowalski 38', Hubert Krysztofiak 58', Kamil Domeradzki 80'

17.09. 15:00 Start Proboszczewice - Amator Maszewo 1:0 (1:0)
Sebastian Duchewicz 31'

17.09. 17:00 Unia Czermno - Wicher Cieszewo 4:1 (1:1)
Krystian Tarka 41', Damian Sztendor 49', 70', 86' - Mateusz Dopieralski 72'


Klasa A Płock - 16-17 września - 4 kolejka      - Tabela

16.09. 15:00 GKS Góra - Spójnia Mała Wieś 1:4 (1:2)
Mateusz Jankowski 45' - Tomasz Górecki 3', 7', 75', Arkadiusz Kłys 90'

16.09. 15:00 Polonia Radzanowo - Stoczniowiec Płock 1:2 (0:2)
Jakub Krekora 90' +2 - Przemysław Kowalczyk 8', 37'

16.09. 16:30 Huragan Bodzanów - Wisła Duninów 1:2 (1:1)
Hubert Kozioł 9' - Rafał Rękawiecki 39', 86' 

17.09. 11:00 Wisła Sobowo - Kasztelan Białe Błoto 4:2 (3:1)
Bartłomiej Kwasiborski 3', Jakub Pawlikowski 20', Kamil Jaszczak 33', 46' -  Bartosz Szczepański 18', Hubert Chłopek 58'

17.09. 15:00 Pogoń Słupia - ULKS Ciółkowo 3:0 (0:0)
Szymon Sieradzki 53', Bartłomiej Granat 65', Damian Goc 80'

17.09. 16:30 Błękitni Gabin - Mazowia Słubice 2:1 (1:0)
Filip Strzegowski 45', 63' - Sebastian Margol 90' +2


Klasa B Płock - 16-17 września - 4 kolejka      - Tabela

16.09. 17:00 Zorza Szczawin - Orkan Sochaczew 4:2 (1:2)
Adam Sarzała 30', 50', 70', Kamil Józwik 80' - Przemysław Bardziński 10', Cezary Czarnecki 18'

17.09. 11:00 Orkan Lelice - Zjednoczeni Bulkowo 3:2 (2:2)
Daniel Bartnikowski 20', Kamil Smoliński 42', Tomasz Zimnawoda 90' - Dawid Budek 26', Przemysław Bandych 44'

17.09. 12:00 Czarni Rempin - Unia II Czermno 6:2 (1:2)
Albert Szczypecki 1', Piotr Marciniak 51', 67', Adrian Dzięgielewski 55', Hubert Wiśniewski 63', Tadeusz Dzięgielewski 84' - Piotr Kłos 19', Waldemar Zieliński 37'

17.09. 14:00 Lwówianka Lwówek - Szopen Sanniki 2:5 (1:1)
Łukasz Ziółkowski 20', Łukasz Nowogórski 75' - Mateusz Porębski 39', Łukasz Wiśniewski 67', Mateusz Porębski 72', Dominik Sapiński 76', 81'

17.09. 16:00 Relax Miszewo - Sparta Mochowo 4:2 (1:0)
Daniel Tokarski 33', 90' +4, Michał Marcinkowski 47', 81' - samobójczy 65', Krzysztof Okonkowski 72'     


***