JEDEN PUNKT W EKSTRAKLASIE
Dodane przez Admin dnia Wrzesień 09 2017 20:44:19

Po przerwie reprezentacyjnej na ligowe boiska powróciły zespoły z Ekstraklasy. Tym razem nasze mazowieckie rodzynki zdobyły zaledwie jeden punkt, a wszystko za sprawą Wisły Płock, która zremisowała w bardzo trudnym pojedynku w Lubinie z Zagłębiem 2:2, mimo iż do przerwy gospodarze prowadzili z Nafciarzami różnicą dwóch goli.
Dużo słabiej wypadł Mistrz Polski - Legia Warszawa. Warszawianie po słabym meczu ulegli we Wrocławiu Śląskowi 1:2, prowadząc po pierwszych czterdziestu pięciu minutach 1:0. Katem Legii okazał się Marcin Robak, który w ciągu 6 minut dwukrotnie pokonał warszawskiego bramkarza dając wrocławianom zwycięstwo.
W trzeciej lidze byliśmy świadkami Mazowieckich Derbów. Świt Nowy Dwór przegrał przed własną publicznością z Ursusem Warszawa 1:3.
W niedzielę kolejne mecze, zarówno na wysokich jak i niskich szczeblach rozgrywek. Zapraszamy na trybuny.

08.09. 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2:2 (2:0)
Jakub Świerczok 34', Bartłomiej Pawłowski 36' - Mateusz Piątkowski 57' Nico Varela 69' (rz.k.)

09.09. 18:00 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2:1 (0:1)
Marcin Robak 62' (rz.k.), 68' - Jarosław Niezgoda 36'

09.09. 18:00 Świt Nowy Dwór - Ursus Warszawa 1:3 (1:2)
Karol Drwęcki 11' - Patryk Kamiński 8', Mateusz Muszyński 45', Maciej Prusinowski 60'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Po przerwie reprezentacyjnej na ligowe boiska powróciły zespoły z Ekstraklasy. Tym razem nasze mazowieckie rodzynki zdobyły zaledwie jeden punkt, a wszystko za sprawą Wisły Płock, która zremisowała w bardzo trudnym pojedynku w Lubinie z Zagłębiem 2:2, mimo iż do przerwy gospodarze prowadzili z Nafciarzami różnicą dwóch goli.
Dużo słabiej wypadł Mistrz Polski - Legia Warszawa. Warszawianie po słabym meczu ulegli we Wrocławiu Śląskowi 1:2, prowadząc po pierwszych czterdziestu pięciu minutach 1:0. Katem Legii okazał się Marcin Robak, który w ciągu 6 minut dwukrotnie pokonał warszawskiego bramkarza dając wrocławianom zwycięstwo.
W trzeciej lidze byliśmy świadkami Mazowieckich Derbów. Świt Nowy Dwór przegrał przed własną publicznością z Ursusem Warszawa 1:3.
W niedzielę kolejne mecze, zarówno na wysokich jak i niskich szczeblach rozgrywek. Zapraszamy na trybuny.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa - 8-11 września - 8 kolejka      - Tabela

08.09. 18:00 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 2:2 (2:0)
Jakub Świerczok 34', Bartłomiej Pawłowski 36' - Mateusz Piątkowski 57' Nico Varela 69' (rz.k.)

09.09. 18:00 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2:1 (0:1)
Marcin Robak 62' (rz.k.), 68' - Jarosław Niezgoda 36'

08.09. 20:30 Arka Gdynia - Wisła Kraków 3:1 (2:1)

09.09. 15:30 Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (0:0)
 
09.09. 20:30 Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 1:1 (1:0)

10.09. 15:30 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze 1:2 (1:1)

10.09. 18:00 Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0:0

11.09. 18:00 Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:2 (1:1)     


Nice 1 liga - 8-10 września - 8 kolejka      - Tabela

09.09. 18:00 Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)
Dariusz Zjawiński 5'

08.09. 16:30 Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów 0:1 (0:1)
 
08.09. 19:00 Olimpia Grudziądz - Ruch Chorzów 1:0 (0:0)

08.09. 20:45 Miedź Legnica - Bytovia Bytów 2:1 (0:0)

09.09. 14:45 Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (0:0)

09.09. 16:00 Raków Częstochowa - Stal Mielec 1:2 (0:1)

09.09. 16:00 Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:0 (0:0)

09.09. 18:00 GKS Katowice - Wigry Suwałki 0:1 (0:1)

10.09. 17:00 Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 3:0 (3:0)      


2 liga - 8-10 września - 8 kolejka      - Tabela

08.09. 19:00 Znicz Pruszków - ŁKS Łódź 1:2 (0:1)
Patryk Kubicki 85' - Jewhen Radionow 10', Maksymilian Rozwandowicz 90'

09.09. 16:00 Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 1:1 (1:0)
Jacek Wicon 4' - Leândro 70'

09.09. 18:00 GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo 1:1 (0:0)
Patryk Rachwał 82' (rz.k.) - Mikołaj Grzelak 90'

08.09. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice 2:2 (1:0)

09.09. 15:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Wisła Puławy 0:0

09.09. 16:00 GKS 1962 Jastrzębie - Olimpia Elbląg 2:1 (0:1)

09.09. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Gwardia Koszalin 4:1 (1:0)
 
09.09. 19:00 MKS Kluczbork - Garbarnia Kraków 1:1 (1:0)

10.09. 15:00 Stal Stalowa Wola - Warta Poznań 1:0 (0:0) 


3 liga Grupa 1 - 8-10 września - 7 kolejka      - Tabela

08.09. 17:00 MKS Ełk - Legia II Warszawa 2:1 (0:1)
Mateusz Skonieczka 58', Hubert Molski 65' - Tomasz Wełnicki 24'

09.09. 17:00 Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów 0:0

09.09. 18:00 Świt Nowy Dwór - Ursus Warszawa 1:3 (1:2)
Karol Drwęcki 11' - Patryk Kamiński 8', Mateusz Muszyński 45', Maciej Prusinowski 60'

09.09. 19:00 Victoria Sulejówek - Finishparkiet Drwęca NML 4:0 (2:0)
Daniel Smuga 4', 52', Wiktor Lach 18', Wojciech Wocial 73'

08.09. 19:10 Widzew Łódź - Olimpia Zambrów 1:0 (0:0)

09.09. 16:00 ŁKS 1926 Łomża - Pelikan Łowicz 3:2 (1:1)
 
09.09. 17:00 Warta Sieradz - Huragan Morąg 0:2

09.09. 18:00 Sokół Ostróda - Tur Bielsk Podlaski 6:1
 
10.09. 11:00 Lechia Tomaszów - GKS Wikielec 2:0 (2:0)  


4 liga Grupa Południowa - 9-10 września - 6 kolejka      - Tabela

09.09. 11:00 Błonianka Błonie - MKS Piaseczno 3:0

09.09. 11:00 Pilica Białobrzegi - Energia Kozienice 1:0

09.09. 13:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Perła Złotokłos 5:0

09.09. 16:00 Mazur Karczew - Oskar Przysucha 1:2

09.09. 16:00 LKS Promna - Broń Radom 0:6

09.09. 16:30 Wilga Garwolin - Mszczonowianka Mszczonów 3:2

10.09. 12:00 Znicz II Pruszków - Naprzód Skórzec 0:0

10.09. 16:00 LKS Jedlińsk - Sparta Jazgarzew 4:2

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 9 września - 6 kolejka      - Tabela

09.09. 11:00 KS Łomianki - MKS Ciechanów 1:2

09.09. 11:00 Mazur Gostynin - Pogoń II Siedlce 0:3

09.09. 11:00 Błękitni Raciąż - Wisła II Płock 0:2

09.09. 11:00 Huragan Wołomin - Korona Ostrołęka 2:2

09.09. 11:00 Drukarz Warszawa - MKS Przasnysz 3:0

09.09. 14:00 Mławianka Mława - Dolcan Ząbki 3:0

09.09. 15:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - Bug Wyszków 3:0

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 9-20 września - 6 kolejka          - Tabela

09.09. 11:00 Agape Białołęka - Promnik Łaskarzew 1:5

09.09. 12:00 Bóbr Tłuszcz - Olimpia Warszawa 0:1

09.09. 16:30 AP Marcovia Marki - Victoria II Sulejówek 2:1

09.09. 17:00 Dąb Wieliszew - Hutnik Warszawa 1:4

10.09. 15:00 Błyskawica Warszawa - Escola Varsovia Warszawa 1:1

10.09. 16:00 Mazur II Karczew - Bug II Wyszków 6:2

10.09. 16:30 Wisła Maciejowice - Unia Warszawa 3:0

20.09. 19:00 Sokół Serock - Świt II Nowy Dwór _ : _

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 9-13 września - 6 kolejka      - Tabela

09.09. 11:00 KS Konstancin - Grom Warszawa 0:5

09.09. 11:00 Sparta II Jazgarzew - Naprzód Stare Babice 2:0

09.09. 11:00 Piast Piastów - Błękitni Korytów 8:1

09.09. 11:00 Przyszłość Włochy - SEMP Ursynów 0:1

09.09. 14:00 Naprzód Brwinów - Józefovia Józefów 0:4

09.09. 16:30 Pogoń II Grodzisk Maz. - Ursus II Warszawa 1:3

10.09. 17:00 KS Raszyn - KS Teresin 4:1

13.09. 17:00 LKS Chlebnia - AP Żyrardów _ : _

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 9-10 września - 4 kolejka      - Tabela

09.09. 11:00 Świt Staroźreby - Zryw Bielsk 7:3 (2:2)
Maciej Sobiesiak 11', Michał Sobczak 39', 59', Damian Kołeczek 54', Mateusz Ziarko 75', Adrian Grabowski 80', Marcin Białek 90' +4 - Filip Orłowski 27', Krzysztof Przygucki 44', Damian Pomorski 90'

09.09. 11:00 Amator Maszewo - Skra Drobin 4:4 (2:1)
Krystian Majchrzak 26', 50', Jarosław Wiśniewski 42', Tomasz Sudomir 57' - Bartłomiej Mielczarski 6', Karol Benkie 67', Wiktor Wiśniewski 80', 90'  

09.09. 15:00 Delta Słupno - Stegny Wyszogród 1:2 (1:0)
Arkadiusz Żaglewski 45' - Wojciech Bluszcz 47', Daniel Popiołek 68'

09.09. 16:00 Błyskawica Lucień - Unia Czermno 3:2 (0:2)
Łukasz Kaczmarek, Krzysztof Kamiński (2) - Damian Sztendor, Przemysław Nowicki  

10.09. 11:00 Skrwa Łukomie - Unia Iłów 3:4 (2:2)
Maciej Niemczewski 1', Piotr Sadowski 24', Kamil Bonisławski 73' - Mariusz Kunikowski 6', 29', Piotr Chmielak 87', 90' +2

10.09. 14:00 Wicher Cieszewo - Start Proboszczewice 1:2 (0:1)
Bogdan Grotkiewicz 73' - Jakub Woliński 3', Marcin Mikołajczyk 68'

10.09. 16:00 Orzeł Goleszyn - Kasztelan Sierpc 0:4 (0:2)
Damian Kotkiewicz 16', Łukasz Betlejewski 18', Michał Dzięgielewski 67' , 84'


Klasa A Płock - 9-10 września - 3 kolejka      - Tabela

09.09. 15:00 ULKS Ciółkowo - Kasztelan Białe Błoto 1:1 (0:0)
Dariusz Gawiński - Paweł Żółtowski

09.09. 17:00 Wisła Duninów - Pogoń Słupia 3:3 (1:0)
Rafał Rękawiecki 18', Kamil Woźniak 50', Janusz Czubak 61' -Paweł Sadowski 72' , 78', 90'

10.09. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Huragan Bodzanów 4:1 (1:0)
Tomasz Górecki 22', 87', 90' (rz.k.), Paweł Domański 49' - Krzysztof Zuchora 51'  

10.09. 14:00 Mazowia Słubice - Polonia Radzanowo 1:2 (1:1)
Radosław Balcerzak 25' - Jakub Krekora 17', Konrad Lipski 72'

10.09. 14:00 Stoczniowiec Płock - GKS Góra 1:1 (1:0)
Patryk Gałamaga 12' - Przemysław Sobociński 59'

10.09. 16:30 Błękitni Gabin - Wisła Sobowo 1:0 (1:0)
Krystian Wasilewski 32'


Klasa B Płock - 9-10 września - 3 kolejka      - Tabela

09.09. 16:00 Szopen Sanniki - Relax Miszewo 4:0 (1:0)
Łukasz Wiśniewski 44', 55', 77', Tomasz Kaźmierski 79'

09.09. 17:00 Sparta Mochowo - Orkan Lelice 8:2 (3:0)
Fabian Wiśniewski 10', 16', Damian Lipiński 35', 56', Maciej Modliński 50', Marcin Kuciński 78', 82', Michał Jastrzębski 90' - Radosław Kulik 47', Michał Kwiatkowski 72'

09.09. 17:00 Zorza Szczawin - Czarni Rempin 6:0 (2:0)
Adam Sarzała 30', 82', Adrian Matusiak 43', Michał Maciak 55', 69', Adrian Stępień 87'

09.09. 17:00 Orkan Sochaczew - Lwówianka Lwówek 0:2
Łukasz Nowogórski, Konrad Cieślak

10.09. 17:00 Zjednoczeni Bulkowo - Unia II Czermno 10:2 (5:1)
Piotr Banaś 18',  Mateusz Łaciński 20', Dawid Budek 23', Krzysztof Jakubiak 36', 66', 70', Marcin Przedpełski 42', Łukasz Raczyński 69', Dawid Plewiński 80' (rz.k.), Piotr Więckowski 83' - Jakub Dymek 2', Piotr Kłos 51'     


***