WYSTARTOWAŁY PŁOCKIE KLASY A ORAZ B
Dodane przez Admin dnia Sierpień 26 2017 18:33:55

Zgodnie z tradycją ostatnimi zespołami, które przyłączają się do walki o ligowe punkty są te, które występują na szczeblach Płockich Klas A oraz B. Zapowiada się gorąca inauguracja  mnóstwo ciekawych spotkań. Emocji nie zabraknie również w okręgówkach i na wyższych szczeblach. W warszawskiej okręgówce w grupie pierwszej rządzi póki co Hutnik Warszawa, który z meczu na mecz gra coraz lepiej i osiąga wyższe wyniki. W okręgu płockim już drugie zwycięstwo w drugim meczu zanotowała Delta Słupno, która jeszcze niedawno występowała w IV lidze. Udany start zanotowała Polonia Radzanowo, która jako beniaminek Płockiej Klasy A, w pierwszym meczu rozgromiła przed własną publicznością Wisłę Sobowo 5:0.
Dużo gorzej poszło tym razem Wiśle Płock, występująca w szeregach Ekstraklasy ekipa z Płocka przegrał w Zabrzu z Górnikiem aż 0:4.
 Zapraszamy na trybuny.

25.08. 18:00 Górnik Zabrze - Wisła Płock 4:0 (2:0)
Igor Angulo 38', 44', 58', Mateusz Wieteska 53'

26.08. 11:00 Hutnik Warszawa - Olimpia Warszawa 8:0 (3:0)
Bartosz Osoliński 32', 48', 56', Bartosz Drożdżal 45', Damian Pracki 45' +2, Łukasz Szala 64', 81', Erwin Nowik 69'

26.08. 15:00 Delta Słupno - Unia Czermno 2:1 (0:0)
Hubert Kwiatkowski 56', Szymon Stelak 59' - Łukasz Woźniak 85'

26.08. 15:00 Polonia Radzanowo - Wisła Sobowo 5:0 (1:0)
Rafał Bratkowski 14', 57',  Jakub Krekora 79' (rz.k.), Artur Gołębiowski 86', 91'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Zgodnie z tradycją ostatnimi zespołami, które przyłączają się do walki o ligowe punkty są te, które występują na szczeblach Płockich Klas A oraz B. Zapowiada się gorąca inauguracja  mnóstwo ciekawych spotkań. Emocji nie zabraknie również w okręgówkach i na wyższych szczeblach. W warszawskiej okręgówce w grupie pierwszej rządzi póki co Hutnik Warszawa, który z meczu na mecz gra coraz lepiej i osiąga wyższe wyniki. W okręgu płockim już drugie zwycięstwo w drugim meczu zanotowała Delta Słupno, która jeszcze niedawno występowała w IV lidze. Udany start zanotowała Polonia Radzanowo, która jako beniaminek Płockiej Klasy A, w pierwszym meczu rozgromiła przed własną publicznością Wisłę Sobowo 5:0.
Dużo gorzej poszło tym razem Wiśle Płock, występująca w szeregach Ekstraklasy ekipa z Płocka przegrał w Zabrzu z Górnikiem aż 0:4.
 Zapraszamy na trybuny.


GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>


Lotto Ekstraklasa - 25-27 sierpnia - 7 kolejka      - Tabela

25.08. 18:00 Górnik Zabrze - Wisła Płock 4:0 (2:0)
Igor Angulo 38', 44', 58', Mateusz Wieteska 53'

27.08. 18:00 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:1 (0:0)
Armando Sadiku 57', Sebastian Szymański 63' - Filip Starzyński 90' (rz.k.)
 
25.08. 20:30 Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków 2:1 (1:1)

26.08. 15:30 Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 (1:0)

26.08. 18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0:1 (0:0)

26.08. 20:30 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:1 (1:0)

27.08. 15:30 Lech Poznań - Arka Gdynia 3:0 (1:0)

27.08. 15:30 Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin 2:1 (0:1)      


Nice 1 liga - 25-28 sierpnia - 6 kolejka      - Tabela

28.08. 19:00 Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów 1:1 (1:1)
Mateusz Żytko 45' - Mateusz Machaj 5' (rz.k.)

25.08. 20:45 GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:3 (1:1)
 
26.08. 17:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (0:2)

26.08. 17:00 Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki 2:1 (0:0)

27.08. 14:45 GKS Katowice - Odra Opole 1:1 (0:0)
 
27.08. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów 4:3 (0:0)

27.08. 17:00 Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn 1:1 (1:1)

27.08. 17:00 Górnik Łęczna - Bytovia Bytów 1:1 (0:1)

27.08. 20:00 Miedź Legnica - Stal Mielec 0:0     


2 liga - 26-28 sierpnia - 6 kolejka      - Tabela

26.08. 17:00 Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg 2:0 (0:0)
Mateusz Żebrowski 61', 85' (rz.k.)

26.08. 17:00 GKS 1962 Jastrzębie - Znicz Pruszków 2:1 (0:0)
Kamil Szymura 79', Wojciech Caniboł 90' - Mateusz Stryjewski 59'

28.08. 19:00 Gwardia Koszalin - Radomiak Radom 1:4 (1:2)
Daniel Wojciechowski 15' - Chinonso Agu 9', Peter Mazan 42,' Maciej Świdzikowski 79', Szymon Stanisławski 85

26.08. 15:00 Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)

26.08. 16:00 Gryf Wejherowo - Warta Poznań 0:1 (0:0)
 
26.08. 18:00 GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 2:0 (2:0)

26.08. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Garbarnia Kraków 1:4 (0:1)

26.08. 19:00 MKS Kluczbork - Wisła Puławy 1:1 (1:0)

27.08. 15:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Olimpia Elbląg 0:0 


3 liga Grupa 1 - 26-27 sierpnia - 5 kolejka      - Tabela

26.08. 17:00 Polonia Warszawa - GKS Wikielec 1:0 (1:0)
Bartosz Wiśniewski 43'

26.08. 17:00 Warta Sieradz - Legia II Warszawa 1:1 (0:0)
Marcin Kacela 53' - Mateusz Majewski 83'

26.08. 19:00 Victoria Sulejówek - Huragan Morąg 3:2 (0:1)
Dawid Makuch 56', Wojciech Wocial 74', Krzysztof Możdżonek 90' - Rafał Kruczkowski 29', João Criciúma 51'
 
26.08. 19:45 Sokół Ostróda - Ursus Warszawa 0:0

27.08. 16:00 Świt Nowy Dwór - Olimpia Zambrów 0:1 (0:0)
Mateusz Butkiewicz 90'

26.08. 19:10 Widzew Łódź - MKS Ełk 4:0 (0:0)
 
27.08. 11:00 Lechia Tomaszów - Finishparkiet Drwęca NML 3:2 (1:1)

27.08. 11:15 Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów 2:3 (1:3)

27.08. 16:00 ŁKS 1926 Łomża - Tur Bielsk Podlaski 1:0 (0:0)  


4 liga Grupa Południowa - 26 sierpnia - 3 kolejka      - Tabela

26.08. 11:00 Oskar Przysucha - Pogoń Grodzisk Maz. 1:0

26.08. 11:00 Sparta Jazgarzew - Znicz II Pruszków 4:1
 
26.08. 13:00 MKS Piaseczno - Pilica Białobrzegi 2:3

26.08. 14:00 LKS Jedlińsk - Wilga Garwolin 0:1

26.08. 16:00 Mazur Karczew - Broń Radom 1:1

26.08. 16:00 Perła Złotokłos - Energia Kozienice 2:0

26.08. 17:00 Naprzód Skórzec - Mszczonowianka Mszczonów 3:5

26.08. 17:00 LKS Promna - Błonianka Błonie 0:2

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU.


4 liga Grupa Północna - 26-27 sierpnia - 3 kolejka      - Tabela

26.08. 11:00 Drukarz Warszawa - Mazur Gostynin 0:1
 
26.08. 11:00 Dolcan Ząbki - Wisła II Płock 0:3

26.08. 11:00 Huragan Wołomin - Błękitni Raciąż 2:1

26.08. 17:00 Korona Ostrołęka - Mławianka Mława 3:0

26.08. 17:00 MKS Ciechanów - Bug Wyszków 2:2

26.08. 17:00 Mazowia Mińsk Maz. - Ożarowianka Ożarów Maz. 2:1

27.08. 19:00 Pogoń II Siedlce - KS Łomianki 4:1

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 1 - 26-27 sierpnia - 3 kolejka          - Tabela

26.08. 11:00 Hutnik Warszawa - Olimpia Warszawa 8:0 (3:0)
Bartosz Osoliński 32', 48', 56', Bartosz Drożdżal 45', Damian Pracki 45' +2, Łukasz Szala 64', 81', Erwin Nowik 69'
 
27.08. 11:00 Unia Warszawa - Dąb Wieliszew 4:1

27.08. 11:00 Świt II Nowy Dwór - Promnik Łaskarzew 3:2

27.08. 14:00 Bug II Wyszków - AP Marcovia Marki 2:3

27.08. 15:00 Escola Varsovia Warszawa - Sokół Serock 1:1
 
27.08. 16:00 Błyskawica Warszawa - Agape Białołęka 2:3

27.08. 16:00 Mazur II Karczew - Wisła Maciejowice 5:0

27.08. 17:00 Victoria II Sulejówek - Bóbr Tłuszcz 3:0

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


lO Warszawa Grupa 2 - 26-27 sierpnia - 3 kolejka      - Tabela

25.08. 19:30 Naprzód Stare Babice - KS Raszyn 2:4

26.08. 11:00 Piast Piastów - Sparta II Jazgarzew 3:1

26.08. 11:00 Przyszłość Włochy - Naprzód Brwinów 3:1

26.08. 16:00 AP Żyrardów - KS Konstancin 5:2

26.08. 20:00 SEMP Ursynów - Pogoń II Grodzisk Maz. 2:1

27.08. 11:00 Ursus II Warszawa - Józefovia Józefów 0:1
 
27.08. 17:00 KS Teresin - Grom Warszawa 0:4

27.08. 17:30 Błękitni Korytów - LKS Chlebnia 3:5

_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga Okręgowa Płock - 26-27 sierpnia - 2 kolejka      - Tabela

26.08. 12:30 Świt Staroźreby - Start Proboszczewice 0:1 (0:1)
Sebastian Duchewicz 23'

26.08. 15:00 Amator Maszewo - Kasztelan Sierpc 1:4 (1:3)
Radosław Marszałek 10' - samobójczy 18', Michał Dzięgielewski 15', Tomasz Braniecki 25', Damian Kotkiewicz 86'

26.08. 15:00 Delta Słupno - Unia Czermno 2:1 (0:0)
Hubert Kwiatkowski 56', Szymon Stelak 59' - Łukasz Woźniak 85'

26.08. 16:00 Skra Drobin - Unia Iłów 0:4 (0:4)
Mateusz Struzik, Rafał Trakul (2), Tomasz Grzywacz

27.08. 11:00 Skrwa Łukomie - Zryw Bielsk 4:2 (1:2)
Kamil Bonisławski 40', Mariusz Beksa 72', Patryk Karczewski 87', Maciej Niemczewski 90' +3 - Filip Orłowski 19', Krzysztof Przygucki 23'

27.08. 16:00 Orzeł Goleszyn - Stegny Wyszogród 0:1 (0:0)
Maciej Bratkowski 49'

27.08. 17:00 Błyskawica Lucień - Wicher Cieszewo 3:2 (1:0)
Adrian Śmiałkowski 29', 57', Bartosz Antczak 75' - Mateusz Jamowski 51', Adam Gozdan 76'  


Klasa A Płock - 26-27 sierpnia - 1 kolejka      - Tabela

26.08. 15:00 Polonia Radzanowo - Wisła Sobowo 5:0 (1:0)
Rafał Bratkowski 14', 57',  Jakub Krekora 79' (rz.k.), Artur Gołębiowski 86', 91'

26.08. 17:00 Kasztelan Białe Błoto - Spójnia Mała Wieś 4:0 (4:0)
Hubert Chłopek 9', 44', Paweł Wojciechowski 30', 38' 

26.08. 17:00 Błękitni Gąbin - GKS Góra 3:1 (1:1)
Dominik Dutkiewicz 34', 69', Marcin Gieras 58' - Mateusz Jankowski 36'

26.08. 17:00 Wisła Duninów - ULKS Ciółkowo 3:0 (2:0)
Rafał Rękawiecki 23', 34', Konrad Sztenderewicz 57'

27.08. 14:00 Mazowia Słubice - Huragan Bodzanów 3:2 (1:0)
Radosław Balcerzak 27', Adrian Olkiewicz 57', Daniel Dubielak 85' - Norbert Skrzyński 59', Michał Zuchora 89'

27.08. 17:00 Stoczniowiec Płock - Pogoń Słupia 1:1 (1:0)
Paweł Nowak 42' - Mariusz Sobczak 75'


Klasa B Płock - 26-27 sierpnia - 1 kolejka      - Tabela

26.08. 16:00 Lwówianka Lwówek - Czarni Rempin 4:0 (1:0)
Damian Pęczyński 23', Patryk Jaśpiński 58', 89', Przemysław Ciechoński 87'

26.08. 17:00 Orkan Sochaczew - Orkan Lelice 3:1 (2:0)
Jakub Sobieraj (3) - Jarosław Mioduski (rz.k.)

26.08. 17:00 Zjednoczeni Bulkowo - Sparta Mochowo 5:2 (3:0)
Piotr Banaś 18', Mateusz Łaciński 20', DawidBudek 23', Krzysztof Jakubiak 70', Łukasz Raczyński 90' - Fabian Wiśniewski 50', Krzysztof Okonkowski 80'

27.08. 16:00 Szopen Sanniki - Unia II Czermno 2:4 (1:2)
Mateusz Roguski 42', Marcin Porębski 80' - Sebastian Zaleski 8', 63', Mateusz Ciastek 23', Patryk Milczarek 71'

27.08. 17:30 Zorza Szczawin - Relax Miszewo 3:1 (2:0)
Kamil Śniecikowski 21', Adam Sarzała 32', Michał Maciak 74' - Damian Golacik 55'  


***