KONIEC SEZONU W WYŻSZYCH LIGACH - LEGIA MISTRZEM POLSKI!
Dodane przez Admin dnia Czerwiec 03 2017 21:36:47

Dla zespołów występujących w najwyższych ligach sezon 2016/17 już się praktycznie zakończył. Pozostał jednak jeszcze najważniejszy moment, a mianowicie bitwa o Mistrzostwo Polski. W niedzielę 4 czerwca zawalczą o nie Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań i Lechia Gdańsk. Ostatnie mecze senonu zapowiadają się naprawdę ekscytująco.
Występy w Ekstraklasie zakończyła już natomiast płocka Wisła. Zespół, który już wcześniej zapewnił sobie utrzymanie, tym razem przegrał ze Śląskiem Wrocław 0:3.
Z szeregami drugoligowców pożegnała się natomiast Polonia Warszawa, która w decydującym o utrzymaniu meczu uległa liderowi 1:2, mimo że do przerwy prowadziła 1:0.
W niedzielę pozostałe mecze mistrzowskie, również w niższych ligach, na które serdecznie zapraszamy.

02.06. 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 0:3 (0:1)
Mario Engels 9', 58', Kamil Biliński 64'

03.06. 17:00 Polonia Warszawa - Raków Częstochowa 1:2 (1:0)
samobójczy 17' - Rafał Figiel 64' (rz.k.), Przemysław Oziębała 79'

04.06. 18:00 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 0:0
Dzięki remisowi z Lechią oraz remisowi Jagiellonii Białystok z Lechem Poznań Legia Warszawa wywalczyła dwunasty tytuł Mistrza Polski. Gratulujemy najlepszemu zespołowi z Mazowsza!

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Dla zespołów występujących w najwyższych ligach sezon 2016/17 już się praktycznie zakończył. Pozostał jednak jeszcze najważniejszy moment, a mianowicie bitwa o Mistrzostwo Polski. W niedzielę 4 czerwca zawalczą o nie Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań i Lechia Gdańsk. Ostatnie mecze senonu zapowiadają się naprawdę ekscytująco.
Występy w Ekstraklasie zakończyła już natomiast płocka Wisła. Zespół, który już wcześniej zapewnił sobie utrzymanie, tym razem przegrał ze Śląskiem Wrocław 0:3.
Z szeregami drugoligowców pożegnała się natomiast Polonia Warszawa, która w decydującym o utrzymaniu meczu uległa liderowi 1:2, mimo że do przerwy prowadziła 1:0.
W niedzielę pozostałe mecze mistrzowskie, również w niższych ligach, na które serdecznie zapraszamy.


   
GG - 46449242     Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>

 

Lotto Ekstraklasa Grupa Mistrzowska - 4 czerwca - 7 kolejka (ostatnia)      - Tabela

04.06. 18:00 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 0:0

04.06. 18:00 Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 (1:0)
 
04.06. 18:00 Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2:2 (0:2)
 
04.06. 18:00 Pogoń Szczecin - Korona Kielce 3:0 (0:0)     


Lotto Ekstraklasa Grupa spadkowa - 2 czerwca - 7 kolejka (ostatnia)      - Tabela  

02.06. 18:00 Wisła Płock - Śląsk Wrocław 0:3 (0:1)
Mario Engels 9', 58', Kamil Biliński 64'

02.06. 18:00 Cracovia Kraków - Piast Gliwice 0:1 (0:0)

02.06. 18:00 Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 1:3 (0:2)
 
02.06. 18:00 Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 2:2 (0:2)      


1 liga - 4 czerwca - 34 kolejka (ostatnia)      - Tabela

04.06. 12:30 Stal Mielec - Pogoń Siedlce 1:2 (1:0)
Mateusz Cholewiak 18' - Grzegorz Tomasiewicz 72', Mateusz Żytko 80' (rz.k.)

04.06. 12:30 Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz 0:1 (0:1) (0:1)
Damian Michalik 13'

04.06. 12:30 Wisła Puławy - Górnik Zabrze 0:1 (0:1)
 
04.06. 12:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - MKS Kluczbork 3:1 (1:1)
 
04.06. 12:30 Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (0:0)

04.06. 12:30 Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki 1:4 (0:0)

04.06. 12:30 Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2:1 (1:1)

04.06. 12:30 Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 2:2 (0:2)

04.06. 12:30 GKS Katowice - Bytovia Bytów 1:1 (0:1)       


2 liga - 3 czerwca - 34 kolejka (statnia)     - Tabela

03.06. 17:00 ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 1:1 (1:1)
Damian Koleczko 25' - Chinonso Agu 27'

03.06. 17:00 Legionovia Legionowo - Puszcza Niepołomice 1:2 (1:2)
Mikołaj Grzelak 9' - Kamil Łączek 23', Damian Łanucha 37'

03.06. 17:00 Polonia Warszawa - Raków Częstochowa 1:2 (1:0)
samobójczy 17' - Rafał Figiel 64' (rz.k.), Przemysław Oziębała 79'

03.06. 17:00 Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice 0:1 (0:1)
 
03.06. 17:00 GKS Bełchatów - Błękitni Stargard Szczeciński 0:2 (0:0)
 
03.06. 17:00 Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1:0 (0:0)

03.06. 17:00 Odra Opole - Polonia Bytom 3:0 (1:0)

03.06. 17:00 Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg 1:1 (0:1)

03.06. 17:00 Warta Poznań - Olimpia Zambrów 2:2 (2:1)              


3 liga Grupa 1 - 2-4 czerwca - 32 kolejka     - Tabela

02.06. 19:00 Świt Nowy Dwór - Sokół Aleksandrów Ł. 1:1 (0:0)
Piotr Basiuk 54' - Michał Michałek 81'
 
03.06. 12:00 Legia II Warszawa - ŁKS Łódź 0:1 (0:1)
Jewhen Radionow 7' (rz.k.)

03.06. 17:00 Ursus Warszawa - Ruch Wysokie Maz. 2:0 (0:0)
Grzegorz Skowroński 63', Jakub Kabala 85'

04.06. 11:15 Pelikan Łowicz - Huragan Wołomin 3:0 (2:0)
Daniel Bończak 8' (rz.k.), Mateusz Majewski 21', Wojciech Wojcieszyński 72'

03.06. 17:00 ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia II Białystok 2:2 (2:0)
 
03.06. 17:00 Motor Lubawa - Sokół Ostróda 1:2 (0:1)

03.06. 18:00 Widzew Łódź - Finishparkiet NML 0:1 (0:1)

04.06. 11:00 Lechia Tomaszów Maz. - Huragan Morąg 2:0 (0:0)
 
04.06. 12:00 Concordia Elbląg - MKS Ełk 3:3 (2:0)      


4 liga Południowa - 3-4 czerwca - 36 kolejka     - Tabela

03.06. 11:00 Grom Warszawa - Mazur Karczew 0:0
 
03.06. 11:00 Błonianka Błonie - Sparta Jazgarzew 5:0

03.06. 14:00 Oskar Przysucha - LKS Promna 2:1

03.06. 14:00 Victoria Sulejówek - KS Konstancin 3:0

03.06. 16:00 Orzeł Wierzbica - Mszczonowianka Mszczonów 2:0

03.06. 17:00 Szydłowianka Szydłowiec - Broń Radom 1:2

03.06. 18:00 MKS Piaseczno - Energia Kozienice 4:0

03.06. 18:00 Wilga Garwolin - Pilica Białobrzegi 2:0

04.06. 17:00 Proch Pionki - Znicz II Pruszków 1:1

_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu 
PIŁKA NA MAZOWSZU


4 liga Północna - 3 czerwca - 36 kolejka     - Tabela

03.06. 13:00 MKS Ciechanów - Bzura Chodaków 0:0

03.06. 15:00 Wisła II Płock - Hutnik Warszawa 2:0

03.06. 17:00 Mławianka Mława - Unia Warszawa 0:0

03.06. 17:00 Pogoń II Siedlce - Ostrovia Ostrów Maz. 2:0

03.06. 17:00 Błękitni Raciąż - Bug Wyszków 1:4
 
03.06. 17:00 Delta Słupno - KS Łomianki 1:1

03.06. 18:00 Mazovia Mińsk Maz. - Dolcan Ząbki 0:2

03.06. 18:30 Podlasie Sokołów Podl. - MKS Przasnysz 2:4

04.06. 18:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Czarni Węgrów 9:0

Tęcza Łyse - Ożarowianka Ożarów Maz. 0:3 v.o.
 

_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa gr.1 - 2-4 czerwca - 28 kolejka     - Tabela

02.06. 20:00 Sokół Serock - Legionovia II Legionowo 4:0
 
03.06. 11:00 Legion Warszawa - Marcovia 2000 Marki 2:2

03.06. 13:00 Bóbr Tłuszcz - Vulcan Wólka Mlądzka 5:1

04.06. 11:00 Agape Białołęka - Sokół Celestynów 8:1

04.06. 12:30 Świt II Nowy Dwór - Olimpia Warszawa 0:2

04.06. 15:00 Błyskawica Warszawa - Drukarz Warszawa 1:3

04.06. 17:00 Victoria II Sulejówek - Dąb Wieliszew 4:1

04.06. 17:00 Amur Wilga - Promnik Łaskarzew 2:2    

_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Warszawa Gr.2 - 2-3 czerwca - 28 kolejka     - Tabela

02.06. 18:30 Piast Piastów - SEMP Ursynów 1:1

03.06. 11:00 Świt Warszawa - FC Lesznowola 4:3

03.06. 11:00 LKS Chlebnia - KS Teresin 1:1

03.06. 12:00 Józefovia Józefów - Pogoń II Grodzisk 1:4

03.06. 14:00 Naprzód Brwinów - Żyrardowianka Żyrardów 2:0

03.06. 16:00 Milan Milanówek - Okęcie Warszawa 0:0

03.06. 16:00 Perła Złotokłos - Promyk Nowa Sucha 4:3

03.06. 17:00 Rys Laski - Przyszłość Włochy 0:10   

_______________________________
Wyniki i strzelcy na stronach serwisu 
PIŁKA NA MAZOWSZU


liga okręgowa Płock - 3-4 czerwca - 23 kolejka     - Tabela

03.06. 11:00 Świt Staroźreby - Stegny Wyszogród 2:3 (0:1)
Michał Sobczak 75', Łukasz Kawecki 80' - Wojciech Bluszcz 7', 82', Michał Popiołek 65'
 
03.06. 14:00 Mazur Gostynin - ULKS Ciółkowo 11:0 (10:0)
Paweł Winnicki 5', 11', 20', 33', Piotr Wachaczyk 9', Gracjan Sobczak 13', 23', 38', Rafał Wilamowski 29', Michał Matecki 40', Sebastian Surmak 47'

04.06. 11:00 Skrwa Łukomie - Wicher Cieszewo 3:1 (1:1)
Kamil Bonisławski 20', 51', Jarosław Brzemiński 84' - Mateusz Dopieralski 31'

04.06. 13:00 Spójnia Mała Wieś - Kasztelan Sierpc 0:0
 
04.06. 15:00 Amator Maszewo - Unia Czermno 3:1 (1:0)
samobójczy 4', Krystian Majchrzak 90' +3, Michał Bachanek 90' +4 - Krystian Tarka 90' +6

04.06. 15:00 Orzeł Goleszyn - Zryw Bielsk 2:4 (0:2)
Marcin Białek 49', Piotr Widzyński 90' +3 - Filip Orłowski 37', 90', Adrian Żuchniewicz 40', Damian Pomorski 53' 

04.06. 17:00 Skra Drobin - Unia Iłów 6:3 (2:2)
samobójczy 6', Damian Domeradzki 41', 47', Barłomiej Mielczarski 68', 74', Marcin Gajewski 90' +3 - Mariusz Kunikowski 20', Krystian Wiśniewski 40', Tomasz Trafalski 88'  


Klasa A Płock - 3-4 czerwca - 20 kolejka     - Tabela

03.06. 15:00 Start Proboszczewice - Pogoń Słupia 2:0 (1:0)
Sebastian Duchewicz 22', Przemysław Bońkowski 56'

03.06. 17:00 Błękitni Gabin - Sparta Mochowo 2:2 (0:1)
Jakub Kujawa 57',  Bartosz Felbór 88' - Michał Kraska 18', samobójczy 59'

03.06. 17:00 Kasztelan Białe Błoto - GKS Góra 2:2 (1:2)
Piotr Welenc 42', 84' - Przemysław Sobociński 22', Mateusz Jankowski 38'  

04.06. 11:00 Wisła Sobowo - Stoczniowiec Płock 2:4 (2:1)
Kamil Jaszczak 13', Sebastian Składanowski 34' - Dominik Marcinkowski 45', Dariusz Sutkowski 54', Damian Grabowski 76', 83'

04.06. 17:00 Błyskawica Lucię - Huragan Bodzanów 8:1 (4:0)
Bartosz Antczak 12', 25', 75', 88', Kamil Surmak 14', 70', 89', Piotr Krysztofiak 18' - Konrad Lipski 73'

Wisła Duninów - Kormoran Lack 3:0 v.o.


Klasa B Płock - 3-4 czerwca - 17 kolejka     - Tabela

03.06. 16:00 Mazowia Słubice - Szopen Sanniki 2:1 (0:0)
Adrian Olkiewicz 72', Radosław Balcerzak 77' - Mateusz Cieślak 90' +3
 
03.06. 17:00 Orkan Sochaczew - Zorza Szczawin 2:1 (1:0)
samobójczy 45', Rafał Haba 81' - Michał Maciak 58'

04.06. 11:00 Orkan Lelice - Relax Miszewo 3:4 (2:3)
Kamil Smoliński 15', Tomasz Zimnawoda 34', Daniel Bartnikowski 52' - Patryk Kijoch 7', Daniel Tokarski 13', 72', Damian Sikorski 24'  

04.06. 18:00 Lwówianka Lwówek - Polonia Radzanowo 1:6 (1:1)
Konrad Tadeusiak 17' - Kacper Domina 42', Piotr Stępka 47', Kacper Pejta 54', 64', Rafał Bratkowski 75', Łukasz Marciniak 86'    

Huragan II Bodzanów - Zjednoczeni Bulkowo 0:3 v.o.


***