Lotto Ekstraklasa -
30
września-2
października
- 11 kolejka
- Tabela
01.10. 18:00 Wisła Płock - Wisła Kraków 2:3
(0:2)
Dominik Furman 49' (rz.k.), Giorgi Merebaszwili 69' - Mateusz Zachara 12',
Richárd Guzmics 34', Patryk Małecki 90' +2
01.10. 20:30 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 3:0
(0:0)
Guilherme 49', 58', Nemanja Nikolić 70'
30.09. 18:00 Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 1:2 (1:1)
30.09. 20:30 Górnik Łęczna - Lech Poznań 1:2 (1:0)
01.10. 15:30 Arka Gdynia - Piast Gliwice 1:2 (0:1)
02.10. 15:30 Cracovia Kraków - Korona Kielce 6:0 (3:0)
02.10. 15:30 Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2 (1:1)
02.10. 18:00 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 0:0
1 liga -
30
września-4 października
- 11 kolejka
- Tabela
01.10. 17:00 Stal Mielec - Znicz Pruszków 3:1
(0:1)
Michał Bierzało 79', Kamil Radulj 84', Dorian Buczek 90' - Andrzej Niewulis
19'
02.10. 15:00 Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn
1:0 (0:0)
Konrad Wrzesiński 75'
30.09. 18:00 Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:0)
01.10. 15:00 GKS Tychy - GKS Katowice 1:0 (0:0)
01.10. 18:00 MKS Kluczbork - Wigry Suwałki 0:0
01.10. 18:00 Wisła Puławy - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)
01.10. 18:00 Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów 2:3 (2:1)
02.10. 12:45 Górnik Zabrze - Chrobry Głogów 2:1 (0:1)
04.10. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice _ : _
2 liga -
30
września-1 października -
11 kolejka
- Tabela
01.10. 16:00 Legionovia Legionowo - GKS
Bełchatów 1:0 (1:0)
Marcin Wodecki 32'
01.10. 17:30 Radomiak Radom -
Polonia Warszawa 1:0 (1:0)
Maciej Świdzikowski 45'
30.09. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Warta Poznań 1:2 (0:1)
01.10. 13:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Raków Częstochowa 2:2 (1:2)
01.10. 15:00 Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg 4:1 (1:1)
01.10. 15:00 Rozwój Katowice - Polonia Bytom 2:0 (1:0)
01.10. 16:00 Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:1)
01.10. 16:00 Puszcza Niepołomice - Odra Opole 1:1 (0:1)
01.10. 16:00 Olimpia Zambrów - Kotwica Kołobrzeg 2:1 (1:0)
3 liga
Grupa 1 - 1-2 października -
10 kolejka
- Tabela
01.10. 12:00 Legia II Warszawa - ŁKS 1926 Łomża
1:2 (0:1)
Sandro Kulenović 51' - Przemysław Olesiński 39', 61'
01.10. 16:00 Świt Nowy Dwór - ŁKS Łódź 0:0
01.10. 16:00 Concordia Elbląg - Huragan Wołomin
2:0 (1:0)
Mariusz Pelc 33', Edil 89'
02.10. 11:00 Lechia Tomaszów Maz. - Ursus Warszawa
4:1 (2:0)
Jakub Rozwandowicz 3', 76', Mateusz Broź 33', Paweł Magdoń 87' - Krzysztof
Cegiełka 55'
01.10. 13:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Huragan Morąg 1:1 (0:1)
01.10. 15:00 Motor Lubawa - Jagiellonia II Białystok 1:2 (0:0)
01.10. 18:00 Sokół Ostróda - MKS Ełk 3:2 (1:0)
02.10. 11:15 Pelikan Łowicz - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto 1:3 (1:2)
02.10. 15:30 Widzew Łódź - Ruch Wysokie Mazowieckie 4:2 (2:0)
4 liga
Południowa - 30
września-1 października -
12 kolejka
- Tabela
30.09. 19:00 Grom Warszawa - Orzeł Wierzbica 2:1
01.10. 11:00 KS Konstancin - Energia Kozienice 3:3
01.10. 11:00 Błonianka Błonie - Pilica Białobrzegi 0:0
01.10. 13:00 Start Otwock - Broń Radom 1:2
01.10. 13:30 MKS Piaseczno - Mazur Karczew 2:2
01.10. 14:00 KS Raszyn - Znicz II Pruszków 1:5
01.10. 15:00 Szydłowianka Szydłowiec - Oskar Przysucha 4:1
01.10. 19:30 Victoria Sulejówek - LKS Promna 4:0
02.10. 15:00 Proch Pionki - Sparta Jazgarzew 1:0
02.10. 16:00 Wilga Garwolin - Mszczonowianka Mszczonów 2:2
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
4 liga
Północna - 1-2 października -
12 kolejka
- Tabela
01.10. 11:00 Podlasie Sokołów Podl. - Tęcza Łyse 0:1
01.10. 11:00 Hutnik Warszawa - Ostrovia Ostrów Maz. 1:0
01.10. 15:00 Delta Słupno - Dolcan Ząbki 2:2
01.10. 15:00 MKS Ciechanów - MKS Przasnysz 4:0
01.10. 16:00 Bzura Chodaków - Bug Wyszków 2:3
01.10. 16:00 Mławianka Mława - Mazovia Mińsk Maz. 0:1
01.10. 16:00 Pogoń Grodzisk Maz. - KS Łomianki 2:4
01.10. 16:00 Błękitni Raciąż - Czarni Węgrów 2:0
02.10. 11:00 Wisła II Płock - Unia Warszawa 3:0
02.10. 17:30 Pogoń II Siedlce - Ożarowianka Ożarów Maz. 0:1
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa gr.1 - 1-2 października -
9 kolejka
- Tabela
01.10. 11:00 Legion Warszawa - Bóbr Tłuszcz 3:3
01.10. 11:00 Drukarz Warszawa - Dąb Wieliszew 0:0
01.10. 14:00 Marcovia 2000 Marki - Błyskawica Warszawa 2:2
01.10. 16:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Świt II Nowy Dwór 1:5
02.10. 11:00 Legionovia II Legionowo - Olimpia Warszawa 2:0
02.10. 15:00 Sokół Celestynów - Sokół Serock 1:3
02.10. 15:00 Amur Wilga - Agape Białołęka 2:0
02.10. 15:00 Promnik Łaskarzew - Victoria II Sulejówek 3:1
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa Gr.2 - 1 października -
9 kolejka
- Tabela
01.10. 11:00 Promyk Nowa Sucha - Milan Milanówek 2:1
01.10. 11:00 Żyrardowianka Żyrardów - LKS Chlebnia 0:2
01.10. 11:00 Przyszłość Włochy - Świt Warszawa 4:0
01.10. 11:00 Okęcie Warszawa - FC Lesznowola 1:2
01.10. 11:00 Józefovia Józefów - SEMP Ursynów 1:0
01.10. 16:00 Perła Złotokłos - Piast Piastów 2:1
01.10. 16:00 KS Teresin - Pogoń II Grodzisk 2:0
01.10. 16:00 Ryś Laski - Naprzód Brwinów 2:6
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Płock - 1-2 października -
7 kolejka
- Tabela
01.10. 11:00 Orzeł Goleszyn - Spójnia Mała Wieś 3:0 (2:0)
Albert Sołdański 18', Mateusz Biegański 42', 57'
01.10. 11:00 Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby 0:2 (0:1)
Jarosław Unierzyski, Mariusz Unierzyski
01.10. 14:00 Mazur Gostynin - Wicher Cieszewo 4:0 (1:0)
Patryk Kiełbasa 23', Jakub Kustra 74', 82', 85'
01.10. 15:00 ULKS Ciółkowo - Unia Iłów 1:5 (1:1)
Przemysław Cieszkowski 15' - Tomasz Trafalski 44', Tomasz Grzywacz
60', 74', 89', Piotr Trafalski 64'
01.10. 15:00 Amator Maszewo - Zryw Bielsk 5:0 (1:0)
Radosław Wiśniewski 26', 53', 69', 77', Konrad Sobiecki 84'
02.10. 15:00 Skra Drobin - Kasztelan Sierpc 1:3 (0:2)
Maciej Koziorowski 49' - Damian Kotkiewicz 6', 19', Łukasz Paczkowski
86'
02.10. 15:00 Unia Czermno - Stegny Wyszogród 0:4
Michał Szymański (2), Michał Popiołek, Damian Pietrzak.
Klasa A Płock -
1-2 października -
6 kolejka
- Tabela
01.10. 15:00 Kormoran Łąck - Stoczniowiec Płock 0:3 (0:0)
samobójczy 50', Adam Siemiński 55', Łukasz Kostun 90' +2
01.10. 16:00 Wisła Duninów - GKS Góra 3:1 (2:0)
Michał Skowron 35', Hubert Kwiatkowski 37', samobójczy 72' - Mateusz
Jankowski 65'
02.10. 11:00 Start Proboszczewice - Huragan Bodzanów 8:2 (2:1)
Dawid Ziemczyk 18', Arkadiusz Majchrzak 37', Marcin Sulkowski 53', Piotr
Malanowski 57', 78', Łukasz Trzciński 70', Adrian Wójcik 80', 87' - Radosław
Staszewski 38', samobójczy 89'
02.10. 11:00 Wisła Sobowo - Pogoń Słupia 4:3 (1:3)
Sebastian Składanowski 40', 73', samobójczy 65', Łukasz Uzdowski 67' -
Bartosz Różański 9', Szymon Sieradzki 27', Jakub Giziński 42'
02.10. 15:00 Kasztelan Białe Błoto - Błękitni Gabin 4:5 (1:3)
Damian Szablewski 22', Adrian Konopka 63', Patryk Folgier 65', Marcin
Maciejewski 71' - Jakub Kujawa 25', Jarosław Opasiński 38', Krystian Wasilewski
40', Kamil Borkowski 52', Maciej Piotrowski 55'
02.10. 15:00 Błyskawica Lucień - Sparta Mochowo 9:0 (1:0)
Krzysztof Kamiński, Kamil Surmak (2), Adrian Śmiałkowski (2), Łukasz
Kaczmarek, Bartosz Antczak, Piotr Wilamowski, Michał Jędrzejczak
Klasa B Płock -
1-2 października -
5 kolejka
- Tabela
01.10. 16:00 Szopen Sanniki - Lwówianka Lwówek 3:0 (1:0)
Mateusz Cieślak 22', Dariusz Bujakowski 55', Jakub Król 76'
02.10. 11:00 Polonia Radzanowo - Orkan Lelice _ : _
Orkan nie dojechał na mecz
02.10. 12:00 Zjednoczeni Bulkowo - Orkan Sochaczew 0:3 (0:1)
Kamil Jeznach (2), Rafał Haba
02.10. 16:00 Mazowia Słubice - Huragan II Bodzanów 5:0 (1:0)
Sebastian Margol 17', Radosław Balcerzak 50', Mariusz Chaber 75', Adrian
Olkiewicz 79', Piotr Stępniak 87'
02.10. 16:00 Relax Miszewo - Zorza Szczawin 0:2 (0:1)
Hubert Bińkowski 13', Michał Maciak 90'
***
|