|
1 liga -
2-14
września
- 7 kolejka
- Tabela
03.09. 19:00 Znicz Pruszków - Zagłębie
Sosnowiec 1:4 (0:2)
Adrian Paluchowski 75' - Tin Matić 16', Tomasz Nowak 24', Sebastian Dudek 53'
(rz.k.), Wojciech Łuczak 60'
06.09. 19:00 Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów 1:0
(0:0)
Marcin Burkhardt 55'
02.09. 18:00 Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 2:0 (1:0)
02.09. 18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 0:2 (0:0)
03.09. 18:00 Stal Mielec - Chrobry Głogów 1:4 (0:1)
03.09. 18:00 Wisła Puławy - Stomil Olsztyn 1:1 (0:0)
03.09. 18:00 GKS Tychy - Wigry Suwałki 2:1 (0:0)
14.09. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz _ : _
14.09. 20:00 Górnik Zabrze - MKS Kluczbork _ : _
2 liga -
2-4
września -
7 kolejka
- Tabela
02.09. 18:30 Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg
3:2 (3:0)
David Kwiek 23', Leândro 29', Mateusz Stąporski 35' - Remigiusz Szywacz 62',
Hubert Laskowski 73'
03.09. 17:00 Gryf Wejherowo - Polonia Warszawa
0:0
04.09. 15:00 Legionovia Legionowo - Odra
Opole 1:3 (1:1)
Marcin Wodecki 31' - Waldemar Gancarczyk 8', Rafał Brusiło 60', Mateusz
Marzec 90'
02.09. 19:00 ROW 1964 Rybnik - Polonia Bytom 1:2 (1:0)
03.09. 15:00 Rozwój Katowice - Błękitni Stargard Szczeciński 0:1 (0:1)
03.09. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Raków Częstochowa 1:1 (0:0)
03.09. 17:00 Warta Poznań - Stal Stalowa Wola 3:3 (1:2)
03.09. 17:00 GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 2:2 (1:2)
04.09. 15:30 Puszcza Niepołomice - Olimpia Zambrów 1:1 (1:0)
3 liga
Grupa 1 - 3-6
września -
6 kolejka
- Tabela
03.09. 16:00 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto - Jagiellonia II Białystok 6:0
(2:0)
03.09. 16:00 Concordia Elbląg - Lechia Tomaszów Maz. 0:3 (0:2)
03.09. 17:00 Świt Nowy Dwór - Ursus Warszawa
1:1 (1:0)
Dawid Jabłoński 11' - Michał Ambrozik 88'
03.09. 17:00 Motor Lubawa - ŁKS 1926 Łomża 1:1 (1:1)
03.09. 17:00 MKS Ełk - ŁKS Łódź 1:2 (1:1)
03.09. 18:00 Sokół Ostróda - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:1 (0:0)
04.09. 11:15 Pelikan Łowicz - Huragan Morąg 1:0 (0:0)
06.09. 17:00 Sokół Aleksandrów Łódzki - Huragan Wołomin
3:0 (1:0)
Łukasz Chojecki 21', Sebastian Kobiera 47', Patryk Pietrasiak 79'
26.11. 12:00 Legia II Warszawa - Widzew Łódź _ : _
4 liga
Południowa - 3-4
września -
8 kolejka
- Tabela
03.09. 11:00 KS Raszyn - LKS Promna 0:3 (0:1)
Kamil Oparcik 41' (rz.k.), 86', Michał Orłowski 52'
03.09. 11:00 Sparta Jazgarzew - Start Otwock 7:0 (5:0)
Mateusz Keller 4', 14', 24', 50', Bartłomiej Bobowski 6', 22', Daniel
Pyza 77'
03.09. 11:00 Błonianka Błonie - Znicz II Pruszków 2:0 (2:0)
Dawid Jarczak 15', Kamil Kudelski 37' (rz.k.)
03.09. 16:00 Energia Kozienice - Mszczonowianka Mszczonów 0:2 (0:1)
Marcin Gregorowicz 12', Dariusz Cackowski 90'
03.09. 17:00 MKS Piaseczno - Oskar Przysucha 1:0 (0:0)
Patryk Dobies 47'
03.09. 17:00 KS Konstancin - Broń Radom 0:1 (0:0)
Piotr Nowosielski 60'
03.09. 17:00 Pilica Białobrzegi - Mazur Karczew 1:3 (1:1)
samobójczy 45' - Mateusz Pielak 3' (rz.k.), Szymon Maruszewski 52',
Rafał Popis 78'
03.09. 19:00 Victoria Sulejówek - Grom Warszawa 5:0 (4:0)
Marek Lendzion 19', Sebastian Czapa 23', Wojciech Wocial 36', Bartosz
Niksiński 41', Kacper Roszak-Kasza 80'
04.09. 16:00 Proch Pionki - Szydłowianka Szydłowiec 2:1 (1:0)
Wojciech Jędra 15', 48' - Błażej Miller 84'
04.09. 17:00 Wilga Garwolin - Orzeł Wierzbica 7:1 (1:1)
Michał Kępka 16', 46', Arkadiusz Zalewski 67', 71', Kamil Zawadka 87',
88', Sebastian Papiernik 89' - Tomasz Bartosiak 2'
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
4 liga
Północna - 3 września -
8 kolejka
- Tabela
03.09. 11:00 Wisła II Płock - Tęcza Łyse 3:1 (0:0)
Damian Szczepański 50', Radosław Gałązka 65' (rz.k.), Piotr Stępniak 70'
- Kamil Zygmunt 85'
03.09. 11:00 Hutnik Warszawa - Dolcan Ząbki 0:0
03.09. 11:00 Delta Słupno - Mazovia Mińsk Maz. 1:3 (1:1)
Adrian Wójcik 10' - Michał Bondara 42', Jewhen Romanow 66', Daniel Smuga
80'
03.09. 11:00 Ostrovia Ostrów Maz. - MKS Przasnysz 1:0 (0:0)
Dominik Dzwonkowski 57'
03.09. 11:00 KS Łomianki - Unia Warszawa 4:2
Mateusz Sołtys 8', 21', Daniel Ziąbski 71' (rz.k.), Przemysław Sieczko
87' - Patryk Kozierkiewicz, Przemysław Bosak
03.09. 15:00 Mławianka Mława - Pogoń II Siedlce 1:0 (0:0)
Szymon Masiak 90' +3
03.09. 16:00 Bzura Chodaków - Ożarowianka Ożarów Maz. 0:1 (0:0)
Marcin Zawadzki 77'
03.09. 17:00 Błękitni Raciąż - Podlasie Sokołów Podl. 2:1 (2:1)
Kamil Majkowski 33', 39' - Przemysław Głowacz 31'
03.09. 17:00 Pogoń Grodzisk Maz. - Bug Wyszków 2:0 (1:0)
Damian Jaroń 34', 90' +3
03.09. 17:00 MKS Ciechanów - Czarni Węgrów 2:0 (1:0)
Łukasz Barankiewicz 13', Dominik Lemanek 66'
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa gr.1 - 3-4 września -
5 kolejka
- Tabela
03.09. 11:00 Marcovia 2000 Marki - Dąb Wieliszew 1:3 (0:1)
Dawid Sawicki 80' - Sebastian Ściechowicz 27', 70', Mateusz Mańk 75'
03.09. 11:00 Legion Warszawa - Świt II Nowy Dwór 1:2 (0:1)
Zbigniew Dzięcioł 62' - Adam Brzyski 13', Michał Drewnowski 85'
03.09. 13:30 Sokół Celestynów - Olimpia Warszawa 0:4 (0:2)
Adrian Łobaza 25', 44', Bartosz Lewiński 46', Damian Wojciechowski 80'
03.09. 17:00 Bóbr Tłuszcz - Błyskawica Warszawa 3:1
03.09. 17:00 Sokół Serock - Agape Białołęka 1:3 (0:1)
Bartosz Szydłowski 90' +2 - Krzysztof Langowski 45', Sebastian Janusiński
52', 55'
04.09. 16:00 Amur Wilga - Victoria II Sulejówek 4:5
04.09. 17:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Legionovia II Legionowo 2:0
04.09. 17:00 Promnik Łaskarzew - Drukarz Warszawa 0:2
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Warszawa Gr.2 - 3-4 września -
5 kolejka
- Tabela
03.09. 11:00 LKS Chlebnia - Naprzód Brwinów 1:1 (0:0)
Daniel Paciorkowski 84' - Jakub Białobrzewski 74'
03.09. 11:00 Żyrardowianka Żyrardów - Pogoń II Grodzisk 5:1 (1:1)
Jakub Wójcicki 33', Mateusz Tyszkiewicz 49', Przemysław Marusiak 56'
(rz.k.), 78' (rz.k.), Maciej Nalej 90' - Jakub Szczęsny 26'
03.09. 11:00 Przyszłość Włochy - Okęcie Warszawa 0:0
03.09. 11:00 Piast Piastów - Milan Milanówek 3:2 (1:1)
Patryk Wasilewski 21', 50', Filip Błoński 74' - Krzysztof Kordium 5',
Adam Banaszczyk 46'
03.09. 16:00 Promyk Nowa Sucha - FC Lesznowola 3:1 (1:1)
Artur Rogala 14', Piotr Kamiński 75', 80' - Konrad Kowalczyk 13'
03.09. 16:00 Ryś Laski - Świt Warszawa 2:2
Przemysław Pietrajtys 45', samobójczy 56' - Jarosław Olszewski,
samobójczy
03.09. 17:00 Perła Złotokłos - Józefovia Józefów 0:1 (0:1)
Maciej Napieraj 42'
04.09. 17:00 SEMP Ursynów - KS Teresin 0:1 (0:0)
Michał Bargieł 79'
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
liga
okręgowa Płock - 3-4 września -
3 kolejka
- Tabela
03.09. 16:00 ULKS Ciółkowo - Świt Staroźreby 2:2 (0:0)
Dominik Mikołajczyk 80', Dawid Sumiński 83' - Damian Kołeczek 52', Łukasz
Kawecki 87'
03.09. 17:00 Mazur Gostynin - Spójnia Mała Wieś 2:0 (0:0)
samobójczy 77', Jakub Kustra 80' (rz.k.)
03.09. 17:00 Unia Iłów - Zryw Bielsk 3:5 (1:2)
Tomasz Grzywacz (2), Krystian Wiśniewski - Adrian Żuchniewicz (3), Michał
Wochowski, Filip Orłowski
04.09. 13:30 Wicher Cieszewo - Stegny Wyszogród 3:0 (1:0)
Krzysztof Grotkiewicz (2), Krzysztof Skierkowski
04.09. 16:00 Unia Czermno - Kasztelan Sierpc 0:7 (0:5)
Michał Siennicki 1', Damian Kotkiewicz 2', 87', Maciej Lemanowicz 11',
Bartłomiej Śmigrodzki 26', Damian Majewski 45', Łukasz Paczkowski 71'
04.09. 16:30 Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn 5:0 (2:0)
Radosław Marszałek 26', Tomasz Sudomir 30', Filip Zych 70', 90' +1,
Tomasz Golatowski 81'
04.09. 17:00 Skra Drobin - Skrwa Łukomie 5:0 (3:0)
Damian Domeradzki 15', 25', Marcin Kowalski 36', Barłomiej Mielczarski
66', Daniel Zjadewicz 80'
Klasa A Płock -
3-4 września -
2 kolejka
- Tabela
03.09. 15:00 Kormoran Łąck - Błękitni Gąbin 2:2 (0:1)
Michał Kłosiński 55', Artur Matusiak 65' - Marcin Gieras 8', 77'
03.09. 16:00 Wisła Duninów - Kasztelan Białe Błoto 4:3 (1:3)
Hubert Kwiatkowski 4', 68', Michał Skowron 72', Rafał Rękawiecki 87' - Piotr Welenc
6', 16', 37'
03.09. 16:00 Start Proboszczewice - GKS Góra 2:1 (1:0)
Dorian Pilaszewski 30', Marcin Sulkowski 90' +3 - Jakub Krzemiński 50'
04.09. 14:30 Huragan Bodzanów - Pogoń Słupia 1:2 (1:0)
Norbert Skrzyński 3' - Radosław Goc 53', Artur Piłat 90' +4
04.09. 16:00 Błyskawica Lucień - Wisła Sobowo 4:1 (2:0)
Łukasz Kaczmarek 18', Bartosz Antczak 37', Łukasz Kokosiński 78', Mariusz
Janiszewski 12' - Sebastian Składanowski 76'
04.09. 17:00 Stoczniowiec Płock - Sparta Mochowo 5:1 (2:0)
Szymon Żebrowski 16', 40', Damian Grabowski 74', Adam Siemiński 80',
Artur Mossakowski 89' - Łukasz Gabryszewski 90'
Klasa B Płock -
3-4 września -
2 kolejka
- Tabela
03.09. 17:00 Huragan II Bodzanów - Orkan Sochaczew 1:6 (1:3)
Paweł Żal 3' - Kamil Dłutek 11', 41', 90', Jarosław Balcerak 45', Przemysław
Adamiak 65', Michał Foks 71'
03.09. 17:00 Szopen Sanniki - Orkan Lelice 1:1 (0:0)
Mateusz Gorzelewski 65' - Radosław Lorenc 54'
04.09. 11:00 Polonia Radzanowo - Zjednoczeni Bulkowo 3:2 (2:0)
Rafał Bratkowski 11', 39', 60' - Tomasz Zając 48', Łukasz Śliwiński 85'
04.09. 14:00 Mazowia Słubice - Relax Miszewo 7:0 (0:0)
Arkadiusz Smagała (4), Sebastian Margol (2), Radosław Balcerzak
04.09. 16:00 Lwówianka Lwówek - Zorza Szczawin 1:4 (1:1)
Przemysław Ciechoński 36' - Adam Sarzała 22', 70',Michał Maciak 62',
Hubert Bińkowski 88'
***
|